www.sudzibas.lv Mogo Terorisms

Mogo - Terorisms

Mogo terorizē - piekopj ļoti agresīvu politiku parādu piedzīšanas gaitā - nenomaksātu 10 centu soda procentu dēļ darba laikā zvana ir pa 30 minūtēm un automātiskais atbildētājs saka: jums ir nenomaksāts parāds 10 centi... Visas dienas garumā! No rīta lūdzu šos 10 centus pieskaitīt pie nākamā rēķina, jo mogo nepraktizē kontu swedbankā, bet pārskaitījumi uz svešu banku maksā 36 centi.
Ok... Nenomaksātu 40 eur dēļ saņemt zvanu naktī, vai brīvdienā, vai lieldienās - tā jau sāk likties normāla prakse.
Cilvēki mīļie! Neizvēlieties mogo nekad un ne pie kādiem apstākļiem par sava līzinga devēju!

L Liene Avota 09.04.2018

Ir redzēti daudz visādi veidi un metodes kā pelnīt naudu.
Domāju pie sevīm, vai tās reāli arī strādā. Tad nu ķēros pie eksperimentiem un mēģināju dažādas šīs piedāvātās ''metodes''
Nonācu pie secinājuma, ka reāli var arī ko nopelnīt tikai vienā no šīm piedāvātajām metodēm.
Tā kā nevēlos, lai jūs tērētu savu laiku ar viltus ''peļņas internetā'' metodēm parādīšu šo veidu. Ja ceri, ka tas būs pamācība kā dienas laikā kļūt par miljonāru, dodies vien meklēt kārtējo “brīnummetodi”, bet patīkamu un pastāvīgu kabatas naudu pārsimts eiro ik nedēļu te var uztaisīt bez iespringšanas.
Viss sīkāk ir aprakstīts šajā mājaslapā: https://goo.gl/zhcAKQ

...un tad atnāca Liene...

...un visi dzīvoja ilgi un laimīgi!

P Pelekais Latvietis 10.04.2018

Mogo taisa naudu uz parastajiem/mirstigajiem , to kantori ar Ameriku prieksgala uz darba nometnem!

F Forests 15.05.2018

Man savukārt bija jāiegulda 1800 izvēlētajā auto, kad pateicu, vai var vienu mēnesi izlaist, atbildeja, jā labi visu sarunājām aiznakamā mēnesī taisos maksāt a tur jau x4 rēķins, es oky, samaksaju, beigās šie nezkāpēc pārtrauca ar mani līgumu un sāka draudet ar cietumsodu, atgriezu mašīnu un pateicu visu ko esmu salicis viņā a šiem pie kājas, viņi man atsūta rēķinu par 4,130€, es biju uz pakaļas, tagad tiesājos ar viņiem.