www.sudzibas.lv Mogo Slikts serviss atkārtotam klientam

Atkārtots Mogo.lv Auto līzings - Slikts serviss atkārtotam klientam

Esmu aroda slimības un saslimšanas pirmās grupas invalīds ar pārvietošanās problēmām ( Jebkurā pilsētas transportā un atrodoties pilsētas vidē) jo var teikt 2009.gadā no 17.novembra līdz 3.decembrim atrados Dieva tā kunga varā. Esmu uzcēlis sevi un stabilizējis, pateicoties ļoti labiem dakteriem un māsiņām. Lai turpinātu sevi uzturēt vajadzīgā līmenī, esmu spiests apmeklēt ārstus. Sakarā ar banku un valdības birokrātismu biju spiests 2014.gadā griezties pie AS mogo pēc auto.līzinga - jo ir sabojāta kredīt vēsture. Mani tad mēģināja atsaukt, bet turējos pretī ! Atradu auto, pieteicos,paziņoju neto datus (kuri tajā gadā bija zemāki nekā tagad) un saņēmu apstiprinošu atbildi (tiku nosaucis arī kredīt saistību neto summu). Ņēmu VOLVO V70 saimnieku un devāmies kārtot papīrus. Biju apmierināts (nekas,ka jāmaksā vairāk kā bankā) dzīvot gribās. Nepagāja ne gads, ka atmaksāju AS mogo visu autiņa summu. Paņēmu no cita augstāku CHRYSLER ,mocījos,apnika, tagad nodevu utilizācijā (152.eiro)mēnesī klāt. 2015.gada janvārī tika pārskatītas pensijas un man tagad tā ir augstāka. Cerēdams, kā AS mogo klients un pirms laika atmaksātājs man nāks pretim, bet sākās problēmas ! Pienāca klāt 152. eiro kredīta maksājums.( bet to ka ir lielāks NETO ienākums, kas visu izlīdzina) un 129,39.eiro mēnesī pilnībā esmu spējīgs maksāt, jo paliek un arī sieva strādā ( esam divatā) pieprasa GALVOTĀJU kuram ienākumi sasniedz vismaz 500.eiro neesot kredītam. Man aizdod ar komisiju summu 3386.25 eiro., 72.mēnešu laikā bez aizdevuma summas viņi saņem 5929.83 eiro., mēnesī 82.36 eiro (cik tādu ir?). Pieprasot GALVOTĀJU mani aizskāra! Domāju, kā atmaksāt pirms termiņa, BET TE SPĻĀVIENS Ģīmī ! Nekad neesmu skatījies cita kabatā, arī nedarīšu - šo netiku gaidījis. Aizdomas, ka savas KĻŪDAS grib nosegt ar cita naudu. Vajag mācēt zaudēt. Līzingā atņemtās mašīnas gan netiek novērtētas pēc to stāvokļa tirgus vērtības ! Jo esmu pārliecinājies savām acīm (kā auto-remontatslēdznieks, šoferis no 1973.gada līdz 2009.gadam) atvainojos par rupjību - bet ir NOJĀTAS !!! Nevaru nevienam aizliegt, bet Domājiet ko darāt !!!???