www.sudzibas.lv Modulis 1 Par rēķiniem

Modulis 1 - Par rēķiniem

Labdien, gribēju pateikt ka Sia Modulis 1, ir galīgie smaukli, ka sastāda savus rēķinus kādus pasi iedomājas, pieliek pa 50 EUR mēnesi soda naudas, un par ūdeni ari raksta ka grib, kaut esi nodevis savus ūdens skaitītāja rēķinus, tagad sanāk pa parādus maksas ari tie godīgie cilvēki kas maksa komunālos pakalpojumus. tas tak ira kaut kads smauklu skunis, šarašnaja kantora, viņi pat nav vel pieslēgusi siltumu kaut gan jau ir 1 novembris, 2015 gads.

G Gita.1br 02.11.2015

Labdien! Jums raksta no 1. Biznesa radio. Vai Jūs būtu ar mieru par savu slikto pieredzi pastāstīt radio ēterā, var telefonintervijas formā. Mēs noteikti sazinātos uz uzņēmumu un noskaidrotu situāciju. Ja esat ieinteresēts, rakstiet uz e-pastu [slēpt]@1br.lv un atstājiet savus kontaktus!

covax 02.11.2015

Pareizi! Pēc tam rakstīt kā bija!

A Aivars Višs 03.11.2015

VINU OFISU VAJADZETU UZLAIST GAISA

4 4el 29.06.2017

Да, их счета это "что-то с чем-то".
Год назад на свое горе купил квартиру в обслуживаемом ими доме.
Каждый месяц с каждой квартиры начислялось по 7.4 евро в фонд накопления. Долгов в доме нет (ну задержит там кто-то квартплату на месяц один раз).
При вопросе где наши накопленные деньги - несут какую-то полную чушь.
Что это за "фонд накопления" такой?