www.sudzibas.lv Micabella MICAbella stenda darbinece Dominā

Micabella - MICAbella stenda darbinece Dominā

Pagājušajā nedēļā biju Dominā, ejot garām MICAbella stendam meitene laipni aicināja iepazīties ar viņu firmas produkciju. Nodomāju, kādēļ ne, iepazīties jau var... Viņa sāka stāstīt par acu ēnām, kuras nebirst, visu dienu labi izskatās un tamlīdzīgi. Nosmērēja mani no galvas līdz kājām ar šīm "burvīgajām" ēnām, bet tas tā. Noskaidroju, ka viena acu ēna maksā 19Ls un man bija skaidrs, ka tajā brīdī to nevarēju atļauties, bet produkcija likās laba un nodomāju, ka pēc kāda laika varētu kaut ko tur iegādāties. Bet tad laipnā meitene pārvērtās agresīvā meitenē, kas uzzinājusi, ka tūdaļ pat nevēlos pirkt tās ēnas, uzbruka ar tekstiem KĀPĒC? Es viņai saku, ka šobrīd nevaru atļauties iegādāties tās ēnas, bet viņa atkal KĀPĒC? Pilnīgs sviests. Es palūdzu, lai iedod salveti, ar kuru noslaucīt roku, viņa aizgriezās un nepagriezusies atpakaļ pameta man to salveti. Es biju vienkārši šokā un tagad man skaidrs, lai cik laba šī kosmētika nebūtu, tur es neiepirkšos nekad.

E

T Toelīna 02.05.2011

Tas jau ir sen zināms, ka lūpu krāsu izgatavo no apsēklošanā nederīgās buļļu spermas.

I ilze 09.05.2011

Ar pabiju pie stenda Dominā!
Izplatītāja patiešām sāka uzvesties kā lēta vervētāja un attieksme momentā mainās, kad pastāv iespēja, ka produkts netiks iegādāts.
Savukārt lielas simpātijas izpelnījās otrs meitēns :)

K Kristiāna 09.05.2011

Arī es pagājušajā piektdienā tiku laipni pieaicināta pie MICA Bella stenda Dominā. No sākuma kosmētiku laipni izrādīja kāda jauka meitenīte, taču pēkšņi, pasākumam pieslēdzās ļoti uzmācīga meitene (it kā menedžere). Tas kā viņa centās notirgot kosmētiku bija šausmīgi. Neviena pārdevēja līdz šim man tā nebija uzmākusies. Beigās, kad sāku iebilst un teicu, ka iespējams nepirkšu, viņas attieksme krasi maīnījās un viņa palika ļoti nelaipna. Aizgriezās un aizgāja uzmākties nākamajiem "upuriem".
Kosmētiku iegādājos, taču pie iepriekš minētās jaukās meitenes:)

O Olga 09.05.2011

Reala cena tam enam ir 7, 50 ls

M madara 20.05.2011

Es arī pirms pāris dienām iegādājos ēniņas un pūderi. Ļoti patika kā mani apkalpoja. Visu pastāstīja, parādīja, neuzmācās. Varbūt trāpījās kāda jauka pārdevēja

M meitene 23.05.2011

kosmētika ļoti laba, bet vadība galīgi garām.

J jana 06.06.2011

Dažreiz ir jāsūdzas par konkrētu darbinieku veikala vadībai vai ur pat uz ietas jāprasa, lai pasauc priekšniecību, tad attiekcme uzreiz mainaās uz labo pusi. Un pastav iespeja, ka tās pārdevējas vietā paņems citu, jauku un smaidīgu...

A Anastasija11 20.07.2018

Tur visi ir tādi. Viņi vienkārši to slēpj, kad jūs ejiet prom un neko nenopērkat, jūs Būsiet apsaukāta no galvas līdz pēdām. Viņu atalgojums taču ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs nopirkāt. Es to zinu, jo es pati strādāju šeit.

H hell 10.06.2011

ejot garām šim stendam dominā, man tika sniegts reklāmas lapiņa, bet kad to vēlējos paņemt, mani vienkārši ievilka stendā ! meitene KRISTĪNE ( gara auguma, tumšiem matiem) bija no sākuma ļoti laipna, nevarēja divas reizes pēc kārtas atcerēties manu vārdu ... ( cik dīvaini ), bet savējo vārdu slavināja kā populārāko Latvijā ! tad, vilkšus mani aizvilināja pie kases aparāta un tad tik sākās ! NU... CIK ŅEMSIM acu ēnas? es atbildēju, ka man nav tādas naudas, lai pirKtu šo preci tagad! tad viņa mēģināja tikt klāt man no otras puses! ARĪ neizdevās!" kā tas ir ka nau naudas ? ko tad jūs te lielveikalā darat? " kad nu tiešām pateicu, ka netaisos neko pirkt no viņiem, tad palika ļoti nelaipna, un, protams, aizmirsa man pat iedot salveti, ar kuru noslaucīt sakrāsoto roku.
varbūt ja nebūtu TĀDA pārdevēja man trāpijusies, citu dienu arī aizietu un iegādātos šo preci. brrr...

Z zaiga 24.07.2011

nezinu, arī es pirms kāda laika tiku uzaicināta pie šī stenda un nekādu agresiju neizjutu, gluži pretēji- bija ļoti laipna un patīkama atmosfēra, labi izturējās gan pret mani gan pret meitiņu, kas bija līdzi. un pat tad kad teicu, ka nevaru atļauties par tādu summu pirkt ēnas vēl iedeva atlaidi un 2 ēnas nopirku par 15 ls. tā kā- malači meitenes, labi māk darīt savu darbu un tā tik turpināt!!!

A Anastasija11 20.07.2018

Viņi dod atlaides visiem! Tas ir viņu metode. Viņiem jāpārdod obligāti. Jo darbinieku menedžeris var iedot sodu (no algas atņem naudu) vai lasīs lekcijās. Lai vienkārši nerunāt ar viņiem, viņi izdarīs visu lai pārdot klientiem produkciju. Tāpat ar Premier, K4.

K Kukuu 28.07.2011

Pirms nedēļas arī tiku ievilkta šajā stendā. Kosmētika protams tika izreklamēta, izrādīta, roka visos iespējamos toņos sakrāsota, un tad sākās "iesmērēšanas" process. Pārdevēja to vien darīja, ka sauca dažādas cenas, par 2, 4 ēnām, burtiski grūda tās bundžiņas rokās, taču, kad juta, ka neesmu isti sajūsmā par cenu, kas par 3 ēnām bija 24 lati, iešķieba vēl bonusā lūpu balzāmu. Kosmētika likās laba, bet man tracināja sajūta, ka netieku prom no viņas. Iegādājos to komplektu, esmu ar kvalitāti apmierināta, bet man baigi nepatīk šo "stendu" pārdevēju uzmācība. Tāpēc visdrīzāk tur vairs neko nepirkšu, jo tā uzmākšanās reāli traucē, drīzāk pasūtīšu no ASV. Arī cenas tur ir zemākas, ja ņem, ka pārdevēja kā standarta cenu minēja 19 LS par 1 ēnām (ASV 7 Ls) un internetā var mierīgi visu apskatīties, izvērtēt cenas utt, nevis stāvēt stenda pārdevējas gūstā.

L lude 12.09.2011

Vakar arii biju Dominā, kur mani pārķēra viens no pārdevējiem:)
Stāstīja gana pārliecinoši par sejas serumu, kurš tika pārdots par 50 latiem, kamēr nepateica tādu frāzi: ka viņš tagad beidzot darbu, un varot sarunāt, ka nopērku šo produktu par 29 latiem! Tad, cik tad īsti maksā šis produkts, ja parasts pārdevējs var tirgot par 21 latu lētāk, jo īpašniekiem tak arii vēl ir jānopelna?

J justine 02.11.2011

reālā cena tiem produktiem ir maza. tur notiek cilvēku manīšana. visiem tiek piedavatas augstas cenas bet reāli tas produkts maksā ļoti maz. tā kā vajag ar tam pardevejam kauleties lidz pedejam. jo algu maksā procentos no pardotas summas.
un daba deveju attieksme pret tām pardevejam ir ŠOKĒJOŠA!

A aha 02.11.2011

ak, dāmas. pēdējo komentāru noteikti rakstījusi kāda, kura ir strādājusi tur.. kosmētika ir kvalitatīva. cenas ir mazliet dārgākas, jo klāt nāk pasta izdevumi. kāpēc nesūdzamies, ka roltonu pērkam par 18 santīmiem, bet patiesās izmaksas ir apmēram 3 santīmi par produktu, jo no katra roltona cenas aiziet izgatavošanā, elektrībā, ūdeni, darbinieku algās un mehānismu kārtbā uzturēšanā? Tāpat ir ar kosmētiku - bāzes taču nav latvijā. haha. noteikti jūs esat arī vistiešāk saistītas ar tirdzniecību - bet par pašizmaksām taču nepārdodt! :d nav jau brīnums, ka valsts krīzē, tādas dumas zosis vien mētājas. pārdevējas tur ir tiešām jaukas meitenes, viņas ikdienā kontaktējas ar daudz vairāk cilvēkiem kā jūs un uzņem jūsu negatīvo enerģiju, kas noteikti ir iemesls, kāpēc uz nākošo izlepušos dāmu gribas iekost.. :D aj.. žēl sabiedrības dāmas.. man patīk. esmu regulārs viesis

A Anastasija11 20.07.2018

Mēs jau sapratām ka jūs esat regulārs viesis, tāpēc pret jums ir tāda laba attieksme.

N Natālija 14.11.2011

Kur var sūdzēties par darbinieci?

Man nupat Spices enģeļu naktī sanāca tāds starpgadījums, kas visu vakaru sabojāja. Gāju garām tam stulbajam stendam un man piesējās pārdevēja no šī stenda. Es laipni atbildēju, ka nevēlos to kosmētiku. Viņa man pajautāja - Ar ko es kopju seju, ka viņiem ir ļoti laba kosmētika un bla bla. Es teicu, ka mani neinteresē viņu produkti, jo manas sejas kopšanai seko līdzi kosmetologs. Viņa man atcirta- neizskatās. Ticiet man, mana sejas āda nav no tām trakākajām, vienkārši hormonālais disbalanss dara savu. Un tad viņa stāvēja un bolījās uz mani. Tikai nonākot mājās, nodomāju, vai tās meitenes tur ir dermatologi vai, ka spēj tā noteikt, kas nu kuram ir labākais. Tāpēc vēlos viņu priekšniecību informēt, jo ir likums, kas aizliedz uzbāzties un jebkādā veidā apvainot pircēju un es pat nebiju pircējs, es vienkārši gāju garām.

A Anastasija11 20.07.2018

Nesanāks. Jo ka bijušais darbinieks varu jums pateikts ka kad viņi pārraksta darba līgumu viņiem iedod lapiņas ar tekstiem kuru viņiem vajag iemācīt. Tas ko viņi jums stāsta un dara ir atstrādāta shēma. Viņi un visi darbinieki saka un dara vienu un to pašu visu laiku. Kosmetoloģe kura dara sekas kopšanas procedūras vispār ir parastas damočkas kuram nav sertifikācijas..

S solvita 26.11.2011

pati stradāju micabella, bet aizgāju jo man vnk nav pienemama ta melosana cilvēkiem par nenormāli labo kosmētiku. bet varu teikt ka puderis ir ideāls jo vinu tikpat ka nevar redzet uz sejas un no vina nepaliek pleki uz apģērba. tas ir plusiņš viniem. bet man loti nepatik ta uzmacība, var redzet ka cilvekam nevajag bet tev jaiestasta kat tas ir kkas tiesi prieks vina. reala cena 1 ēnai ir 10 ls, 2 ēnām 15 ls, 3 ēnām-20ls. tatad ja vinas piedāvā ka it ka kkas nāk dāvanaa, reāli jus jau esat samaksajusas :D
pudera minimāla cena cik drikst nolaist ir 25 ls, vaigu sartuma cena 20 ls.
pilingu par 25ls, krēmu par 30ls :D tā kā vajag ar vinam cinities lidz pedējam. kompānija loti labi nopelna jo tas meitenes kas ir uzbāzīgākas var ietirgot sākot no 400 ls. klienti tiek apvardoti, viniem neļauj domāt :D

L Linda 09.12.2011

Šodien arī biju Dominā. Mani noķēra pie stenda un uzreiz par ēnām sāka runāt, kad mani apsēdināja, lai man parādītu kas un kā - bet tā kā es ēnas vispār nelietoju, tad nu no tā produkta uzreiz atteicos. Viņa pārgāja pie pūdera, uzlika man uz sejas, laipni pļāpāja par visu ko, ne tikai par to ko viņa mēģina pārdot. Jutos labi...kad paskatījos spogulī, nu uzlikt uz sejas viņa pūderi īsti nemācēja, bet jau pirms tam atvainojās, ka nav no labākajām pūdera klājējām :D Bet es pielaboju pati ar otiņu...un tiešam ļoti labs pūderis...tad nu beigās arī nopirku pūderi par 29Ls un + otiņu, jo man nebija. Esmu apmierināta...meitene bija ļoti aktīva...nebija ne uzbāzīga, ne riebīga. Varbūt varēju lētak iegūt pūderi par 25Ls, taču šobrīd tas nespēlē lomu. Nu meitenes, kas pārdod dara ko var, protams nedrīkst nekādā gadījumā atļauties būt nelaipnai un riebīgai, ja nav iemeslu...taču mēs katrs pelnam kā mākam. Ko tad teikt citreiz par Rimi pārdevējiem, kurus citreiz vnk neizprotu, bet tanī pašā laikā saprotu vietu kur viņi strādā..cik izturami tas ir cauru dienu sēdēt pie viena kases aparāta un bakstīt podziņas? Dienas beigās noteikti kādam vnk gribas galvu noraut :D

S Smaile1 07.01.2012

Ar mani šodien kaut kas līdzīgs notika Spicē. Ejot garām stendam (iepriekš uzmanību nebiju pievērsusi) meitene deva man reklāmas lapiņu un es to paņēmu. Tad viņa apstādinot piesauca klāt pie stenda pajautāja kādu kosmētiku lietoju un sāka piedāvāt jaunumu- pīlingu ar saukli (" Jaunu seju nenopirksi") . Izmēģināja to uz rokas (roku gan pēc tam noslucīja :)). Nosauca cenu 60.-, bet par cik ir svētki tad atdod to par 42.-. Es teicu, ka ir par dārgu. Viņa paņēma spoguli un parādīja manu seju, ka neesot diez ko laba āda!!! Poras ciet. Nezinu gan kur :). Tad centās iestāstīt cik mēnesī izmaksā kosmetalogs un cik šis pīlings. Es vēl joprojām centos atrunāties, ka ir par dārgu. Tad es arī dzirdēju, ka viņai tūlīt beidzās darba diena un pēdējā cena, ko viņa man var iedot ir 29.-. Bet es paliku pie sava un sakot "Paldies" devos prom sajūtoties, ka meitene ir palikusi aizvainota, jo pedējais, ko viņa pateica - " citam ir svarīgākas drēbes, ko uzvilkt mugurā, nekā sava seja". :)

E Elianna 22.01.2012

jā, es arī esmu dzirdējusi tādus stāstus. Bet, mana vīramāte būdama stipra rakstura sieviete, tad nu nolika viņas pie vietas (viņai 52). Viņai piedāvāja kkādu attīrošu želeju, nudien labu utt. Prasīja no viņas 60 ls + vēl kko, kopā 120 Ls, viņa šokā, saka, ka par dārgu un vispār saprot, kā tās meitenes tur pelna. beigās caur visu runāšanu viņai pārdeva to želeju un kkādu krēmu pa 20 ls par abiem :D vispār vāks, tad atliek domāt, ja tik zemu var nokaulēt, tad cik patiesībā tā kosmētika maksā ASV un pa kādu cenu tiek piegādātas pie mums Latvijā :) Bet jā, želeja tiešām laba, vīramāte sajūsmā :)

J jellybean 30.01.2012

Es nopirku sejas serumu un sejas pīlinga želeju.Ar to, ko man nodemonstrēja ĻOTI uzbāzīgā pārdevēja, esmu apmierināta.Vienīgais ļoti jocīgi liekas tas kā var būt tik zemas cenas šiem produktiem Latvijā, ja internetā tie maksā DAUDZ dārgāk? Man teica, ka pats īpašnieks, kurš dzīvo ASV, visu produkciju iepērk tieši tur, bet tad jau sanāk, ka viņš pats vēl piemaksā krietnu summu katram produktam!Es arī esmu viena no pircējām, kurai teikts, ka pārdevējai beidzas darba laiks un ja es tulīt neizdomāšu (konkrētak, nenopirkšu), tad vina nokavēs autobusu!
Dusmas, ka tieši mana uztraukšanās par to, lai vina uzspēj mājās, man lika ātrak iegādaties produktu. Meles viņas tur visas ir!!!
Salīdziniet tieši to pašu produktu cenas Anglijā!!!
Kopā par diviem produktiem sanāk 409, 9 mārciņas = 342, 76Ls, bet es kopā samaksāju mazāk par 100Ls!Tātad, sanāk, ka ietaupīju vairāk kā 240Ls!

J jellybean 30.01.2012

Un tas esot noslēpums, ka tikai man vienīgajai iedeva īpašo atlaidi!Serumu, kurš maksā 70Ls, tikai un vienīgi man tika pārdot par 40Ls!Dusmas uz sevi, ka es tā uzķēros un vispār pakļāvos uzmācīgās pārdevējas Ksenijas uzspiedošajai produktu iegādei!