www.sudzibas.lv Micabella MICAbella stenda darbinece Dominā

Micabella - MICAbella stenda darbinece Dominā

Pagājušajā nedēļā biju Dominā, ejot garām MICAbella stendam meitene laipni aicināja iepazīties ar viņu firmas produkciju. Nodomāju, kādēļ ne, iepazīties jau var... Viņa sāka stāstīt par acu ēnām, kuras nebirst, visu dienu labi izskatās un tamlīdzīgi. Nosmērēja mani no galvas līdz kājām ar šīm "burvīgajām" ēnām, bet tas tā. Noskaidroju, ka viena acu ēna maksā 19Ls un man bija skaidrs, ka tajā brīdī to nevarēju atļauties, bet produkcija likās laba un nodomāju, ka pēc kāda laika varētu kaut ko tur iegādāties. Bet tad laipnā meitene pārvērtās agresīvā meitenē, kas uzzinājusi, ka tūdaļ pat nevēlos pirkt tās ēnas, uzbruka ar tekstiem KĀPĒC? Es viņai saku, ka šobrīd nevaru atļauties iegādāties tās ēnas, bet viņa atkal KĀPĒC? Pilnīgs sviests. Es palūdzu, lai iedod salveti, ar kuru noslaucīt roku, viņa aizgriezās un nepagriezusies atpakaļ pameta man to salveti. Es biju vienkārši šokā un tagad man skaidrs, lai cik laba šī kosmētika nebūtu, tur es neiepirkšos nekad.

E

A annija24 26.02.2012

Es šodien devos ar 20Ls kabatā nopirkt sev veselībai nekaitīgu skropstu tušu.. Jau pirms tam internetā atradu šo veikalu un mērķtiecīgi devos uz šo veikalu. Pirmais, kas mani pārsteidza, bija pārdevējas attieksme pret to, ko vēlos nopirkt- uzreiz piedāvāja acu ēnas! Tikai kad uzstājīgi prasīju parādīt tušu, šī iedeva to un noteica ''nu, tuša kas tuša...'' un tūlīt pēc tam sāka stāstīt cik viņiem ir labas acu ēnas..līdz ko pateicu, ka man nepatīk, ka tās ir tik spīdīgas, šī ķērās klāt pie demonstrēšanas, līdz mana roka bija noziesta ar vairāku krāsu ēnām visādos to veidos...Un pēc tam viņa ieaicināja iekšā stendiņā paskatīties kas tur vēl ir..Līdz tam vēl kaut cik ļāvos-acu ēnas man iepatikās..šīs pārdevējas attieksme likās nedaudz pārspīlēta, taču līdz ko sāka manīt, ka produktu negrasos pirkt, teica- jums to tušu nemaz nevajag! Es jums iesaku pirkt acu ēnas(paķēra vairākas, kas atbilda manam tā brīža meikapam), sastāstīja par brīnumainām atlaidēm un sāka steidzināt, ka viņai tūlīt beigsies maiņa.. Un tad sekoja pats trakākais- pienāca meitene, kas uzdevās par vadītāju un TĀ sāka uzbāzties ar tiem produktiem!!Paķēra to, kas man vislabāk patika (maksāja laikam ap 40Ls..man tak bija tikai 20! ) un man neko neprasījusi, pateica, ka es to ņemšu un sāka likt jau iekšā maisiņā! Es tik ļoti aizsvilos par TIK uzbāzīgu attieksmi, ka nenoturējos un pateicu, ka v iņa man pārlieku uzbrūk un ar šādu attieksmi viņa man pilnīgi neko nevarēs pārdot.. un ja vēl līdz tam domāju kaut ko nopirkt, tad tagad vairs neko negribu(tā viņai pateicu) un beidzot izspraucos caur viņām un tinos prom! uh!! Drīz jāaiziet atkal iečekot vai vēl ir atlaides:D jo teica, ka pēc tam ilgi vairs nebūšot- šodien pēdējā diena nedēļu ilgām atlaidēm :D
Viss bija daudz maz labi, līdz viņas sajuta, ka grasos iet prom neko uzreiz nepērkot..

A annija24 26.02.2012

M miss-me 22.03.2012

Tas brīnumserums amazon.com nopērkams par 9 Ls ar visu sūtīšanu.

M miss-me 22.03.2012

Tas "brinumserums" www.amazon.com noperkams par 9 Ls ar visu sutishanu no ASV.

K Keterina 09.11.2012

Šodien arī ar mammu tikām ievilktas šajā stendā TC SPICE !
Man ļoti nepatika šī uzbāzīgā meitene (laikam Darja vai ka vinju tur sauc nu diži nau svarīgi) !
Un manuprāt ja Tu strādā šādā uzņēmumā ir tākā nedaudz jāparūpējas par savu vizuālo izskatu, nevīžīgi gērbta, make-up likās nevīžīgs un izplūdis un plus vēl šim visam, kas man nepatika viņai rokas smirdēja pēc cigretēm . Vai rokas nau jāmazgā !? Tas ir nehigēniski un pretīgi, jo Tu aiztiec citiem seju ar smirdīgām un netīŗām rokām fuj ...
Vēl viņa mani sauca citā vārdā !!! Un piesējās par to ka prieškam drēbes, seja ir jūsu vizītkarte !
Tākā es redzēju mammas sejā jau to, ka nelabi metas nopirku to serumu, lai atsienas !!! Tagad metīšu līkumu šim stendam tā pat tam, kur pārdod nagiem un rokām tos jūras sāli ...
Iesaku mīļās dāmas pirms kko pērkat no šādiem stendiem pārbaudiem atsaukmes internetā, kā nekā 21gs !!! Un ejiet ar līkumu ! ;)

A Anna 14.06.2013

Produkcija ir tiktiešām kvalitatīva, bet vervēšana ar super atlaidēm un uzbāzība, kas kļūst pat nedaudz agresīva, kad atsakos pirkt- tas ir galīgi garām! Pie kam - meitene nevarēja parunāt latviski, palūdza, vai var pāriet uz kreivu valodu.
E-BAY var nopirkt Micabella produkciju par daudz zemākām cenām kā UK.

A anete111 24.09.2013

ak mans dievs, pilnigi vai sasmejos so visu lasot. eas biju Kipsala viena izstade, kur mani ievilka viena stenda un piedavaja to slaveno serumu. man jau vins patika, bet ar nebija isti naudas lidzi. un tas frazes kada veida piedavaja - vai es protot glabat noslepumu?? vins maksajot ap 60ls, bet man pardosot pa 25ls - nu pilnigs sviests. es ceru, ka so lasot vinjam pasam paliek kauns. un protam ta attieksmes maina, kad es pateicu, ka nepirksu. saka man izprasnat vai esstudente, ka nevarot atlauties.teicu, ka ne, vnk nav naudinjas lidzi. ka ta nakot uz izstadi nenem naudu lidzi, ko ta vispar es te darot.

K Kundze Ruta 29.10.2013

Mans viedoklis par sho Micabella reklameshanu un aktivo klientu piesaisti ir vairak negativs neka pozitivs. Pirmkart tiesham uzbazigs process, otrkart - tiem ipashniekiem vai direktoriem ieteikums parupeties par meitenju-paredeveju sakarigaku izskatu, manierem un izglitoshanu, vismaz par preci kuru pardod. Tada sjauta ka uznjem skolnieces, vinju stastamais ir tik primitiva limeni ka ausis vist. Un ta ir visdargaka kosmetika Latvija tiek pasniegta! Bizness, nekas vairak, pie tam stipri zem viduveja limeni... Skatos uz tam meitenem, kuru rokas ir netiras, pasham makijazha ir drausmiga, es zinu daudz vairak par adas kopshanu, nemaz sev klat laist nav velmes.

B briede sabine 11.08.2014

Vakar ar mammu staigājām pa Spici un mums arī piedāvāja iegādāties kosmētiku, bija vēls, bet nebija nekur jāsteidzas, tāpēc palikām. Mammai ir ļoti laba sejas āda un viņa arī teica, ka mamma ir ļoti labi saglabājusies un, ka nepateiktu, ka mammai ir 44gadi. Tad viņa sāka pētīt manu seju, man ir problemātiksa āda, tāpēc viņa piedāvāja pīlingu, efekts ļoti labs, ļoti labi atīrija ādu, tālāk parādīja toniku ar ko noņemt ādu, kas nonāca pēc pīlinga. Tad uzlika mitrinošu krēmu. Viņa ievēroja, ka pirms tam biju uzlikusi tonālo krēmu, lai maskētu pumpas, tāpec teica, lai es aizmirstu par tonālajiem krēmiem un nelietoju tos, jo tā es aiztaisu poras un pumpas metās vel vairāk, ieteica pūderi un arī uzklāja, tiešām izskatījās ļoti labi, mamma viemēr uztraucās par manu sejas ādu, tāpēc viņa bija sajūsmā. Protams, arī mums tika stāstīts, ka labāk vienu kleitu mazak, bet lai laba seja un, ka seja ir galvenais, jo, ja nav kopta seja tad, tas nav tas utt, bet nevarēju arī viņai nepiekrist. Sajūta tiešām laba un izskatījās ļoti labi, tāpēc iegādājāmies pīlingu, toniku un pūderi (kopā 162eur), tā, kā bija vēls 21:45 (veikalu slēdz 22:00) viņa iedeva dāvanā mitrinošu krēmu, kuru mums izmantoja, jo šodien esot prezentācijas diena un mēs esot pēdējās klientes, kad mamma maksāj vēl izdomāja iedot pūdera otiņu.
Kosmētika dārga, bet manai sejas ādai ļoti patīkama, nezinu vai palīdzēs, bet liekas, ka tiešām palīdz, teica, ka pietiks gadam, jo profesionālā kosmētika nākot lielos daudzumos, nezinu vai pietiks, bet tad jau redzēs.
Meitene tiešām jauka Aleksandra, ģērbusies, kā jau pārdevēja neitrāli melnas drēbes, bet nevarēu teikt, ka nevīžīgi, ļoti ļoti laipna, tikai tad, kad stāstīja dažreiz runāja krieviski, bet man ar mammu tas netraucēja, jo saprotam krievu valodu. Rokas gan mazliet oda pēc cigaretēm, bet pirms sāka ar mums darboties viņa tās dezinficēja. Tiešām ļoti patīkams cilvēks.
Tie, kas raksta, ka komētiku var dabūt dauzd lētāk ebay, ir tiešām dīvaini, jo laikam nezin, ka ebay nav vieta, kur cerēt, ka dabūsi orģinālu vai pat kaut ko līdzīgu tam. Un daži raksta, ka var nokaulēt līdz ļoti mazai summai, bet ja man palīdz, es esmu gatava arī samaksāt 10, 20 vai 30 eiro dārgāk.
Oficiālā mājas lapā http://www.micacosmetics.com/home.html cenas, ļoti līdzīgas latvijas cenām.
Esmu apmierināta un laimīga, ka beidzot ir, kāds produkts, kas man paīdz.

E eifoorija 23.08.2014

Mīļās sievietes, netraktējiet šo ''uzmācību'' kā agresīvu. Meitenēm algu maksā vien tad, ja tiek pārdota produkcija.Respektīvi-nepārdod nek, nesaņem neko. Pilnīgi nopietni.

S sadfad 10.05.2015

Sveiki, pati personígi nopieku peelingu no SPICES "uzmácígajám meiteném" peelings man un víram palidzeja uzlabot sejas ádu.
Pasúriju no ASV un atnáca prototips, kas izraisija alergiju.Táka padomájat ko liekat uz sejas un ko ne.
Meitenes strada loti pieklajigi un rupigi .Katru reizi garam stendam aceras un uzjauta par efektu.

Labak iesaku nopirkt un nepagiet stendam garam mes katrs varam atlauties 80euro ieguldit prieks skaistas sejas adas.

S susanin4 11.11.2015

Ši kantora izmanto NLP uz savas darbiniekiem un spēciāli šiem meiteņiem taisa sapulces pēc 23.00 kad visi ir nogurūši. Pēc tam viņi paši to izmanto uz klientiem neapzināti.

X xxxyyyxxxyyy 31.08.2016

Pēdējā vieta, kur kādai meitenei ieteiktu iet strādāt, attieksme no Diānas un Jūlija drausmīga. Kad kaut ko pārdot tevi slavēs, kad neveicas, tevi pazemo tādiem teikumiem, ka pat acīs asaras.