www.sudzibas.lv Micabella Briesmīga attieksme pret darbiniekiem,necieņa pret klientiem

Micabella - Briesmīga attieksme pret darbiniekiem,necieņa pret klientiem

Gan jau esat redzējuši stendus Spicē, Rīga Plaza, Dominā utt,kur meitenes piedāvā cilvēkiem lapiņas un ienākt apskatīt kosmētiku. Vēlos jums pastāstīt par šo lielisko stendu. Sāksim ar to,ka pret darbiniekiem izturas vienkārši briesmīgi. Darba intervijā sola zelta kalnus un sazin ko,kad atnāc uz darbu,tev kā jauniņajam jāātskaitas par katru kustību, tu nedrīksti sēdēt, nedrīksti atspiesties pret stendu, ik pēc stundas jāzvana galvenajiem, kopā visas dienas garumā ir 30 min pauze,kurā jāpaēd, jāāizet uz tualeti un jāizdara tev vajadzīgās lietas. Katru reizi izejot no stenda jāaizsuta visiem priekšniekiem sms kad izej no stenda un kad atgriezies. Sapulces notiek pulkst 23:00, un pats labākais,PĀRDEVĒJĀM māca apvārdot klientus un pārdot lietas,kuras reāli maksā 10eiro pārdot pa 50 eiro.
Tātad , cilvēki - NEUZĶERATIES! Šīs meitenes ir iemācītas jūs naivos pircējus apmānīt. Jūs pat nepamanīsiet kā nopērkat pīlingu pa 100 eiro un acu enas pa 20-40 eiro. Viņas jums stāstīs visdažādākos brīnumus, rādīs trikus, un pēkšņi pateiks cenu, neļaujot jums apdomāties parādīs vel kādu triku kad jau būsiet attapies pie kases maksājot. Ja paspēsiet apdomāties un pateikt,ka tas ir jums pa dārgu, meitenes pēkšņi sāks nolaist cenas,jo tā ir prezentācija,ja joprājām būs pa dārgu, meitenes sāks prasīt, vai jūs protat glabāt noslēpumus un laist vēl zemāk cenas,teikt,ka jūs esat īpaš klients utt, bet tā nav, jūs esat tādi paši kā pārējie. vienkārši meitenes pelna no procentiem ko pārdod, tapēc sākumā uzliek milzu cenas un cenšās pārdot visu kā vien var. Un galu galā,ja neko nenopērkat iespējams dzirdēsiet kādu rupju vārdu vai apvanojumu un teiks,ka nākamreiz lētāk nedabūsiet,jo tas ir tikai šodien. MUĻĶĪBAS. Reāli jums izdevīgāk būs pasūtīt internetā acu ēnas pa 10 eiro vai šo Dievišķo, skaisto un lielisko pīlingu pa 30 eiro nevis pie šīm meitenēm pa 100 vai 50 eiro.
Īsāk sakot , kopsavilkumā, ja ejat strādāt uz šo veikalu strādāt, rēķinaties ar to, ka jūs apmācīs reāli kā cilvēkus apvārdot, jums būs jāātskaitas par katru soli, rēķinaties ka 6h laikā varēsiet apsēsties uz 20 min un tas būs sēžot uz poda čurājot vai mēģinot ātri apēst savas pusdienas,kamēr vecākās meitenes ies uzpīpēt ik pēc 20 min.
Klientiem-ja ejat šajā stendā iekšā,tad tikai ar pārliecību,ka kaulēsiet cenu līdz pēdējam, ja jūs mēģina pierunāt-neklausieties. Un neņemat vērā arī to,ka šīs meitenes apvainojas un mēdz uzbraukt,kad neko nenopērkat,tas tādēļ,ka priekšniecība pret šīm meitenēm ir tāda, un tas ir veids kā viņas mēģina izdzīvot.

P

S sensor 08.08.2016

Piekrītu, mani arī tur ievilināja un sabojāja dienu un tā piedevām bija mana dzimšanas diena :( Beigās uzbrauca augumā un lika justies vainīgai, ka neko nepirku. Brr... Tas stends arī tā viltīgi uzkonstruēts- kā tāds mazs labirints, tā ātri prom aiziet nevarēsi. Panāca tikai to, ka visiem par to pastāstīju. Bet paldies par pieredzi Micabella-zināšu, ka turpmāk stendiem jāiet garām :)

C CherryBlossom 09.08.2016

Es arī tur stradāju, bet cita stenda - "Premier", man liekas, tas ir trauma uz visu dzīvi. Katru dienu tie priekšnieki kliedza, lasija notācijas, vecas meitenes mācija, un domāja, ka viņi ir galvēnie un var jaunai meitiņāi teikt kada viņa ir, jo nevar pārdot ļoti vajadzīgu krēmu par 50 eiro!!!
Man bija 17 gadi, un es klusiņa katru dienu raudāju, jo bija ļoti patīkami, bija ļoti bail no priekšniekiem, aiziet nevarēju, jo ļoti bija vajadzīga nauda!
Meitenes, lūdzu, nevajag tur stradāt. Jums bus stunda likme tikai pirmas 2 nedeļas, pec tam tikai pricenti, lai kaut ko pārdot, vajag liels talants laikam....

C CherryBlossom 09.08.2016

nepatīkami*

A Anastasija11 20.07.2018

Arī strādāju Premier. Patiešām nevajag šeit neko pirkt un 100% strādāt. Jo kad strādāju bija ļoti grūti. Visu laiku uz tevi kliedz. Vienreiz arī raudāju. Un manas kolēģes reizēm arī raudāja. Jo esi pazemots katru dienu, un tevi vienkārši apsauka, cik tu esi stulba un neglītā un tam līdzīgs