www.sudzibas.lv Meriteg Sia Neprot valsts valodu

Meriteg Sia - Neprot valsts valodu

Gribēju pasūtīt logu, uzrakstīju viņiem aprakstu latviski, atbildēja krieviski.......Principā tālāk mani jau neinteresēja ko un pa kādu cenu viņi piedāvās, jo1. necieņa pret klientu2. necieņa pret valsts un tās valoduman dzīvoklī pie sienas piekārts Latvijas karogs, fuj, pat negribu domāt, kādas problēmas varētu būt, uzaicinot darbiniekus no šitas šaraškinas kantoras :D droš vien noplēstu karogu un sāktu kliegt SLava Putinu. labāk izvēlēšos firmu, kur runa valsts valoda

J

donna b 27.11.2015

Paranoja jaarste. Tu nedoma, ka tie kas tev latviski atbild, var but iefiltrejusies Putina spiegi? Tikai labi izliekas par vietejiem. Es piemeram maku gan krieviski, gan latviski atbildet un vel paris valodaas.