Meriteg Sia - Draudi

Par iepriekš rakstīto sūdzību - turpinājums. Šodien zvanīja un draudēja MERITEG pārstāvis, ka ja neizņemšu sūdzību, tad viņš izdomās sūdzību par man piederošu mājas lapu.
Un turpināja savus melus par caurvēju, kas izsitis logu trepju telpā. Pirmajā reizē viņš teica, ka darbinieki kāpjot lejā dzirdējuši, ka caurvējš izsit aizvērtu logu. Šoreiz jau stāstīja ka darbinieki vispār bija dzīvoklī tajā brīdī.
Žēl ka to nevaru te atskaņot!

I ilze 11111 30.12.2011

Tad vērsies policijā, nevis sūdzies nezin kam ;)

* ***** 30.12.2011

Ar tādiem niekiem uz policiju neiet.Neko neredzu sliktu šajās sūdzībās, un ne jau tas ir cēlonis tam ka esam atpalikušiākie starp valstīm.Drīzāk pie vainas ir ierastā klusēšana un samierināšanās ar dažādām nekrietnībām.Par to ka izturas nelaipni, nepilda līgumus, apskaita utt. uz policiju neiesi, tiesā nesūdzēsi un pa muti nez vai sitīsi.Tāpēc ir tāda vieta kā šī, kur cilvēki padalās sliktajā pieredzē.Palīdz ortentēties, ja vajadzība ar kādu sadarboties un pie viena pieraujas daži blēži un nevīžas.Cilvēki un firmas mēdz būt ļoti cūcīgas, ja zinās ka par to nekas nebūs, tad tik saturēsimies, jo visatļautībai arī ir smagas sekas.Tais izslavētajās ārzemēs par visiem pāridarījumiem cilvēki tiesājas un pietiesā milzīgas kompensācijas, jo tur atzīst tādu jēdzienu, kā morālais kaitējums.Toties mūsu cilvēki pazīst tikai materiālo kaitējumu un tad vēl cenšas kaitnieku visādi attaisnot un azstāvēt.Tāpēc šis saits ir vajadzīgs, jo katram ir tiesības paust savu viedokli.Lai strādā labāk un dzivo tīrāk, tad nebūs jābaidās, ka neapmierinātu klientu bari var sākt ko netīkamu rakstīt!

A andris12 18.01.2012

Es arī esmu saskāries ar Meriteg un neiesaku to cietiem. Beigās nāksies smagi vilties.

B blago3 11.08.2013

НИКТО НЕ ПОНЯЛ О ЧЕМ ТУТ РЕЧЬ! ПИШИТЕ, ТРЫНДЫТЕ ДАЛЬШЕ! ВСЕ У ВАС ПО-СЕКРЕТУ?