Meriteg Sia - Nekompitence

Mūsu kaimiņiem dzīvojamās mājas 4. stāvā koka logi tika mainīti uz plastikāta un tas ir ticis uzticēts kompānijai SIA Meriteg. Neskatoties jau uz to, ka darbi tika uzsākti 19.00 darba dienas vakarā - tie kas ir mainījuši logus zina, ka paneļu mājā to var dzirdēt no 1-5 stāvam (jeb visa kāpņu telpa kurā tas notiek), bet lielāks bija mans pārsteigums, kad šo koka logu karkasi tika mesti ārā pa logu lejā uz ietves (piebildīšu ka tas ir mājas stūris un ja tu nāc kā reiz no stūra puses to var arī nepamanīt un atrauties pa galvu), bet šīs kompānijas darbinieki uz iedzīvotāju sašutumu un aizrādījumiem tikai smīkņāja un turpināja ieskāto. Protams nevienu arī nepārsteidz fakts, ka gan darbinieki, gan tās firmas vadība nesaprata vai nevēlējas saprast latviešu valodu.
man novēlējums ir potenciālajiem klientiem, lūdzi pirms izvēlaties firmas, kā savu darbu veicējus, lūdzu noskaidrojiet arī to darbu metodes.

P petrenko 16.12.2011

Es ar par Meriteg neko labu nevaru teikt, meiģina iesmērēt cilvēkiem zemas kvalitātes Poļu logus