www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Vēlos izteikt pateicību kardiologam Ivaram Vaskim

Medicīnas centrs Elite - Vēlos izteikt pateicību kardiologam Ivaram Vaskim

Sveicināti!
Izsaku pateicību kardiologam Ivaram Vaskim par profesionālu, ļoti laipnu attieksmi un veiksmīgu problēmas risinājumu!
Šobrīd ir laiks, kad mūsu valstī praktiski ir maksas medicīna, pacients ir nodēvēts par medicīnas pakalpojumu saņēmēju, bet pakalpojumu sniedzēji, kurus agrāk dēvēja par ārstiem, attiecīgi arī rīkojas. Pirmajā vietā ir kvotas, limiti, kā rezultātā pacienti tiek sūtīti no viena kabineta uz otru bez reālas vēlmes sniegt ātru, kvalitatīvu medpalīdzību.
Tāpēc vēlreiz izsaku lielu paldies kardiologam ivaram vaskim par ārstēšanu un cilvēcisku attieksmi.
Tiešām prieks, ka vēl ir arī ārsti ne tikai medicīnas pakalpojumu sniedzēji.
Vēlreiz liels paldies!
Gvenda

11.10.2023

Atbilde no AS"Veselības centru apvienība" Pārstāvja atbilde 20.10.2023

Pateicība ir mediķu darba augstākais novērtējums. Paldies Jums par labiem vārdiem, izteiktiem VCA ārstam Ivaram Vaskim!
ar cieņu,
AS "Veselības centru apvienība"

G