Medicīnas centrs Elite - Slikts serviss

Lūdzu, administrācija, šobrīd veicot reģistratūras renovācijas darbus, padomājiet arī, kā norobežot rindā sēdētājus no aukstā gaisa plūsmām, kas saldē muguras. Varbūt varētu izveidot kādu aizlietni no ieejas durvīm. Ļoti pūš caurvēji, īpaši aukstajos gadalaikos. Ilgstoši sēžot rindā slimie kļūst arvien slimāki! Un izvietojiet, labi redzamā vietā, norādes, kurā stāvā vēl ir reģistratūras filiāle. Paldies.

01.07.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no AS"Veselības centru apvienība" Pārstāvja atbilde 04.07.2024

Paldies par izteikto ierosinājumu.
Lai pasargātu pacientus no caurvējiem aukstajos gadalaikos vestibilā tiks uzstādīts papildus gaisa aizskars, kurš aizturēs auksto gaisa plūsmu. Kā arī tiks uzstādīti siltumsūknis, kurš nodrošinās siltumu vestibilā.

Saistība ar informāciju par to, kuros stāvos poliklīnikā atrodas reģistratūras, lai pacientiem būtu ērtāk noformēt nepieciešamo medicīnas pakalpojumu pie liftiem tiks uzstādīs informatīvais dēlis ar norādēm.

AS "Veselības centru apvienība" poliklīnika “Elite” turpina pilnveidoties un uzlabot pacientiem sniegto pakalpojuma kvalitāti.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes