Medicīnas centrs Elite - Slikta apkalpošana

Sveiki! Vēlos izteikt sūdzību par VCA Elite ģimenes ārstu Veru Hudinu .Laikam būtu jāprecizē, ka sūdzību rakstu par māsiņām, jo savu ģimenes ārstu pat neesmu satikusi.
Zvanīju, lai apvaicātos kā rīkoties kovid saslimšanas gadījumā, man pat neļāva pabeigt sakāmo, ka tiku rupji pārtraukta un iedeva numuru uz kuru jāzvana, kad jautāju kādus citus jautājumus man neviens neatbildēja un vienkārši nolika klausuli. Zvanīju vēlāk vēlreiz, lai noslēgtu slimības lapu, tā kā gāju uz slimības lapu pirmo reizi nezināju, kā tas viss notiek un protams arī uzdevu jautājumus un kuriem man arī netika atbildēts, tikai ļoti rupji pateica, lai eju iepazīties ar noteikumiem un man atkal tika nolikta klausule.
Esot arī klātienes vizītēs attieksme un ir ļoti rupja un nelaipna, neviens neko nepaskaidro un neizskaidro, kad uzdod jautājumus vai gribi konsultēties medmāsas vai nu klusē, vai rupji "uzkliedz". Man īsti nav saprotama šāda attieksme, tomēr ejot pie ārsta ir svarīgi, lai ir palīdzīga attieksme, nevis liek Tev justies kā apgrūtinājumam. Lasot arī citas atsauksmes saprotams, ka neesmu vienīgā un patiesi no sirds uzskatu, ka šādi strādājošas veselības iestādes būtu jāslēdz vai vismaz darbinieki ar šādu attieksmi jāatlaiž. Es spēju saprast, protams arī, mediķus, ka ārkārtas situācijā ir lielāka slodze un nespēj katram pacientam dot tādu uzmanību, rūpes vai pieklājību, bet izturēties tik rupji un pretīgi pret pacientiem...man nešķiet nevienā situācijā pieņemami.
Kā arī neliekas pieņemami, ka medmāsas vilto ārsta parakstu.

04.03.2022

Atbilde no AS"Veselības centru apvienība" Pārstāvja atbilde 06.04.2022

Esam iepazinušies ar Jūsu zīņojumu portalā sūdzības.lv un ņemot vērā, ka Vera Hudina ir privāti prakstizējošais ārste, kura iznomā telpas VCA Elite telpās, mēs nodevām sūdzības izklāstu Veras Hudinas ģimenes ārsta praksei.

R