www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Ņirgāšanās par cilvēkiem

Medicīnas centrs Elite - Ņirgāšanās par cilvēkiem

Palīdzu savai kaimiņienei, kas 17. Novembrī tika izrakstīta no slimnīcas ar diagnozi mieloma. Vajadzēja izrakstīt kompensējamu medikamentu, tādēļ pirmdien,22, novembrī zvanīju uz Lidijas Zvirbules ārsta prakses kabinetu, nosaucu māsiņai visus pacienta datus, diagnozi un pa zilbēm medikamenta nosaukumu, lai nav pārpratumu. Māsiņa atbildēja, ka izrakstīs. Pēcpusdienā devos uz aptieku, medikaments nebija izrakstīts. Otrdien,23. Novembrī devos personīgi pie dr. Zvirbules, daktere apgalvoja ka medmāsa kaut ko ir rakstījusi, bet laikam citu medikamentu, varbūt nav sapratusi. Uz jautājumu, lai izraksta medikamentu, ārste atbildēja, ka nevarot pieslēgties e-veselībai, bet atnākšot māsiņa un zāles izrakstīšot, tas bija 11 no rīta. Plkst.16: 30 devos uz aptieku, zāles nebija izrakstītas un arī pirmdien nekas pacientam nebija rakstīts, tātad daktere meloja, ka pirmdien māsiņa bija sajaukusi un izrakstījusi citu medikamentu. Zvanīju Zvirbulei, viņa atkal man mēģināja apgalvot, ka medikaments ir izrakstīts. Man viņa bija burtiski jāpierunā, lai paskatās kāpēc zāles nav izrakstītas. Es neliku nost klausuli kamēr netika medikaments izrakstīts. Par to kāpēc māsiņa nepilda savus pienākumus neko paskaidrot nevarēja. Tā ir ņirgāšanās par onkoloģisku pacientu, ka divas dienas māsiņa un ārsts nevar izrakstīt zāles. Bet šķiet ka dakterei Zvirbulei pacienta problēmas ir diezgan vienaldzīgas.
P. S. Un vēl. Es arī esmu mediķis, tāpēc man jo sevišķi bija briesmīgi skatīties uz dakteri, kas pieņem pacientus netīrā halātā. Necieņa pret pacientiem.

23.11.2021

M Mego izmeklētājs 24.11.2021

Nu un pie ka vainīgs med centrs elite?