www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Netiek ievērots pacientu pieņemšanas laiks

Medicīnas centrs Elite - Netiek ievērots pacientu pieņemšanas laiks

Urologs Dr. Maļeckis 18.04.2023. Ierodas uz pacientu pieņemšanu 1 stundu un 10 minūtes pēc noteiktā pieņemšanas laika. Ja vizītes Cena ir 50.00 eur es vēlos saņemt pakalpojumu apmaksātāja laikā, nevis gaidīt, kad ārsts pieņems iepriekšējos pacientus. Vizīte notika 45 minūtes pēc man noteiktā laika. Ārsts nodemonstrēja necieņu pret cilvēkiem un klaju darba disciplīnas pārkāpumu. Papildus vēl bija jāmaksā izmantotais laiks par auto novietošanu. Iespējams, ka ārstam ta ir norma, jo citi pacienti paklausīgi pieņemšanu gaidīja no plkst.16: 00 tāpēc apdomājiet, vai par tādu naudu nav lietderīgāk apmeklēt privātpoliklīnikas, kurās tādas nekārtības nenotiek!

19.04.2023

Atbilde no AS"Veselības centru apvienība" Pārstāvja atbilde 20.05.2023

AS "Veselības centru apvienība" struktūrvienības Medicīnas centrs "Elite" administrācija iepazinās ar Jūsu viedokli par situāciju, kas izveidojusies 18.04.2023. urologa A. Maļevska pacientu pieņemšanas laikā. Diemžēl ārsts kavēja pieņemšanu saistība ar iepriekš neparedzamajiem sarežģījumiem operācijas gaitā citā ārstniecības iestāde. Visi pacienti tika pieņemti atbilstoši sarakstam un visiem tika sniegts kvalitatīvs pakalpojums.
Atvainojamies par sagāgātajam neērtībām. VCA Elite arī turpmāk centīsies pilnveidot un uzlabot pacientu apkalpošanas kvalitāti.

Good Intentions 20.04.2023

Dažādi mēdz gadīties un protams nav forši, bet iespējams tie pacienti arī bija apmaksājuši pirms jūsu laika.