www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Nepienācīgi strādā radiologi diagnosti

Medicīnas centrs Elite - Nepienācīgi strādā radiologi diagnosti

02.10.2018 pl .07: 45 bija jābūt pie radiologs diagnosts, ultrasonogrāfijas metodes speciālists, krūšu dziedzeru ultrasonogrāfija, biju laicīgi 07: 41, jau bija aizņemts, kaut mans numurs bija pirmais (biju pierakstījusies jūlijs 2018) . Paklauvēju un iegāju, atdod dokumentus, aizrādīja un teica gaidīt aiz durvīm, teicu, ka mans laiks un atnācu uz ultrasonogrāfiju nevis sēdēt aiz durvīm, izgāju.
Četras minūtes laika izgāja kreisais pacients, mani izsauca laicīgi. Bet nebija no tā labuma, 6 minūtes laika biju jau aiz durvīm. Es domāju ka uz pacienta laiks 15 minūtes, nevis 6 minūtes ar visu izģērbšanu un runām.
Bija pārbaude iepriekšēja gada un bija konstatēti mezgli, piedāvāju iepriekšēja gada rezultātus un jaunas analīzes, pat nav apskatīti un salīdzināti, uz rokam ne bildes, ne slēdziens nav dots, teica, ka vis bus pie ģimenes ārsta. Pagājušas gadus rezultātus izsniedza uz rokām, vai mainījušas noteikumi? Nu ja, es izejot ara no kabineta nr.205, iegāja tas pats kreisais pacients, mans laiks viņam tiek.
Kāpēc pret pacientiem tāda attieksme, mēs nodokļa maksātāji uzturam jūs, kur jūsu darba kvalitāte? Kād šā poliklīnika nebūs jāsēž aiz durvīm un ārsta darba kvalitāte būs atbilstoša savai profesijai?
Vizīte pie ultrasonogrāfijas speciālista bija nekvalitatīva un par šo atvēlēto laiku 6 minūtes izmeklējums nevar parādīt patiesu izmeklējumu.

C