www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Nekompetences un idiotisma kalngals

Medicīnas centrs Elite - Nekompetences un idiotisma kalngals

Absolūts marazms. NEVIENS neko nezina! Obligātā veselības pārbaude darbam aizņēma nedēļu jo neviens nekad nav uz vietas! Nepietiek ar to ka pat ar darba līgumu kurš dod to dižo privilēģiju būt ārpus rindas kārtības tāpat liek gaidīt stundu. Sanitāro grāmatiņu lai izveidotu jūs sūta uz 3 dažādiem stāviem kur atkal jāgaida lai finālā jums pasaka ka šeit to pat nevar izveidot un ejat pie ģimenes ārsta! Idiotisms elementārāko lietu nevar pat nokārtot. Ja es būtu nāvīgi ievainots ar 1h ko dzīvot ja netieku uz slimnīcu un elite būtu 5min attālumā es labāk uz ventspili brauktu jo lielākas izredzes būtu izvilkt!
No visiem ārstiem un darbiniekiem ar ko saskāros nāca neizsakāma neprofesionāla attieksme absolūts pofigisms un tik lēna apkalpošana ka rodas sajūta ka tas ir speciāli! "elite" nav ne mazākās kripatiņas kas liecinātu par jebko elitāru atskaitot nekompetenci. Tā gan viņiem ir tik elitāra ka iet uz urrā!
Nekādā gadījumā ne dodieties uz to. Labāk aiztaupīt sev nervus un laiku un doties uz citu.

R