www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Irina Krivicka - Ignoranta attieksme/valodas pramses

Medicīnas centrs Elite - Irina Krivicka - Ignoranta attieksme/valodas pramses

Kad ierados mani uzreiz iesauca kabinetā. Viņa uzreiz teica, lai sēžu uz galda un rādu, kas jāpēta. Neko pat izteikt nevarēju, mani steidzināja un uzreiz pētīja manu locītavu. Tad daktere atzīmēja problemātisko vietu uz ekrāna, nosauca, kas tā ir, taču neko nepaskaidroja. Kā, lai es no viena medicīniskā nosaukuma saprotu, kas man ir par kaiti? Daktere ļoti minimāli runāja, tad jautāja, "operācija? " es nesapratu, vai viņa jautā vai man ir bijusi operācija vai ko viņa domā. Tad no viņas viena vārda izpratu, ka jautā vai taisīšu. Bet kā lai es zinu, vai jātaisa, ja man nekas paskaidrots nav. Saku "ja jūs sakāt, ka nav nekas bīstams tad kamēr netraucē varu netaisīt? " viņa tikai pamāja ar galvu, teica "augs" un tur arī tas beidzās. Pilnīgs klusums. Vainu latviešu valodas trūkums vai pilnīga ignorance darbā. Samaksāti 60 eiro par nekādu informāciju, (mazāko info pati izsecināju no internetā lasītā) , bet vienīgais ko ārste man sniedza bija vismaz bilde. Pieredze mani neapmierina un ārste darbu nebija pilnībā izpildījusi.

09.06.2023

Atbilde no AS"Veselības centru apvienība" Pārstāvja atbilde 13.06.2023

VCA medicīnas centra "Elite" administrācija iepazinās ar Jūsu viedokli par ārsta Irinas Krivickas rīcību un komunikācijas problēmām. Katra klienta viedoklis ir ļoti svarīgs mūsu sniegto veselības aprūpes pakalpojumu pilnveidošanai, bet šajā gadījumā Jūsu sūdzība ir uzskatāma kā anonīma, jo nav nekādu klienta datu. Lai uzsāktu aprakstītas situācijas objektīvu novērtējumu un pieņemtu pareizu lēmumu attiecībā uz personālu, ir nepieciešams papildus noskaidrot ar situāciju saistītus jautājumus, ka arī uzklausīt ārsta viedokli. VCA medicīnas centra "Elite" administrācijas vārdā atvainojamies par Jums sagādātajiem nepatīkamajiem pārdzīvojumiem un lūdzam, sazinieties ar mums, rakstot uz [email protected].

Samaksāti 60 eiro - - - Kāpēc tik maz? Ukrainas begļus pieņiem pa brīvu un bezmāksās!