Elite Medicīnas Centrs - Zobuārsts

Biju aizgajusi pie zobuārstes Māras Savickas ar sāpošu zobu medicīnas centra Elite 6. stāvā. Taisija rentgenu katram vaigam 2 reizes, kaut gan ir tikai pa reizei jātaisa katram vaigam. Labojot zobus jutu drausmīgāko diskomfortu, starp zobiem lika kaut kādas stieples, skrūves. Likās ka jau aiz sāpem gībšu!!! Itkā salaboja un kad bija jāiet maksāt par sanemto pakalpojumu, ārste sāka rakstīt kaut kādus nesaprotamus kodus!! Pie kases atstāju 55 eiro. Nākamajā dienā zobs sāpēja vēl vairāk kā līdz vizītei. Ne kafiju iedzert, ne zobus iztīrīt nedz paēst. Pazvaniju atkal uz registratūru un man pateica, ka nevarot mani tuvākajā laikā pienemt un kad es gan jau ka pati esmu vainīga sakarā pa plombi!!!Ilgi nedomāju un aizgāju pie cita zobuārsta. Pie otra zobuārsta atklājās, ka ''talantīgā'' Māra Savicka netikai sabojāja manu augsējo smaganu ar savām skrūvēm kuras man lika starp zobiem, bet arī kapitāli nohaltūrēja!!! Teica, ka mainot man veco plombi uz jauno, bet izrādās, ka sameloja, tikai pieslīpēja un viss. Un par to samaksāju 55 eiro!!! Mīlie cilvēki, neejiet pie zobuārstes Māra Savicka!!!

E ELLIO 11.05.2014

Ja plombe tika pieslīpēta, neredzu vajadzību likt lentīti starp zobiem:)

R Romija 17.05.2014

Kopš kura laika rtg taisa vaigiem? Varbūt tomēr zobu saknēm?
Komfortu sagribējās? Tad jau jāiet uz kādu relaksējošo masāžu! Zobārsts nevarēs sniegt komfortu.:)

E elel 15.06.2014

Interesanti gan, kā cits zobārsts var zināt vai tiešām ir mainīta plomba vai nē? Tas, ka sāpošais zobs sāp pēc tam trakāk liecina, ka Jūsu zobārste Māra cerēja, ka Jūsu zobs pēc labošanas tiks saglabāts dzīvs, nevis uzreiz ņēma nervu ārā un visa attiecīgā ārstēšana. Ar šādu pamatojumu ir nepieklājīgi paziņot, lai ieiet pie šī ārsta! Smagana sadzīs, tās "skrūves" arī liecina, ka Jūsu ārste centās saplombēt Jūsu zobiņu tā, lai nebūtu plombai pārkares un būtu labs kontaktpunkts starp zobiem.
Tāpat, zobārsts, nevis zobuārsts.

D DMP 17.01.2015

Ja nav ne mazākās nojausmas par par darbu, ko veic dakteris, tad labāk neizsakies!!! Ja tomēr interesē, var arī pajautāt - dakteris noteikti neatteiks paskaidrot, tad nebūs jāraksta absolūti muļķīgi komentāri. Zoba pieslīpēšana noteikti aizņem daudz mazāk laika un esmu pilnīgi pārliecināta, ka nekādas haltūras nebija, tika ielikta plombe. Diemžēl smagana plombēšanas laikā tiek skarta (tas tā ir gandrīz vienmēr), taču sadzīst jau tuvāko dienu laikā. Dažkārt, ja nervs ir ļoti tuvu, var būt jutība vai sāpes pēc plombēšanas, tas nav nekas traģisks, tā ir normāla zoba reakcija pie dziļa bojājuma. Sāpes reizēm var pāriet, reizēm nepāriet un tad, ja nepāriet, diemžēl nervs tiek zaudēts un jāveic kanālu ārstēšana. Es uzskatu, ka šāda veida zemiska rīcība, rakstot komentārus zem segvārda ir absolūti nožēlojama. Vienmēr ir visas iespējas apjautāties - kas tika veikts, kāpēc- tas nav nekāds noslēpums un viss tiks paskaidrots.

S Svetlana C. 17.05.2017

Daktere Maara Savicka-loti labs specialists,salaboju zobinus aatri un kvalitatiivi,loti laipna daktere iesaku .:) :) :)

H Hysghelm 06.04.2018

Māra Savicka ir viens no labākajiem zobārstiem, ar ko man savā pusmūžā ir nācies saskarties. Tas tā, protokolam.

P.S.

"ārste sāka rakstīt kaut kādus nesaprotamus kodus!" - Droši vien tā bija kāda baisa sazvērestība... :D