Elite Medicīnas Centrs - Zobu higiēna Elitē

Labdien! Gribu padalīties ar savu pieredzi saistībā ar zobi higiēnu med. centrā Elite Imantā. Man bija pieraksts pie Baranovas kundzes 19:00. Ierados pie viņas 10 minūtes vēlāk, un reģistratūrā mani pasūtīja ....!! Citu klientu ārstei tajā brīdi nebija...Nu kam negadās nokavēt 5-10 minūtes, vai tad uzreiz jāatsaka pieņemt????!!! Citu laiku man protams arī nepiedāvāja, vīlusies devos mājās. Ko var teikt drausmīga attieksme un pretīgi cilvēki. Nebija pat vēlēšanās tērēt laiku un strīdēties ar tādiem. Vienvārdsakot fui šai ārstei..

E ELLIO 11.02.2015

Protams, ka var gadīties nokavēt, bet kur problēma piezvanīt un ārstu pabrīdināt, ka kavēsiet?
Kāpēc daļa cilvēku iedomājas, ka zobārstam ir jāsēž un jāgaida, viņam taču par atsēdēšanu nemaksā.

L Lili06 12.02.2015

Tad nu gan! ha-ha, varētu padomāt, ka kādam citam piemaksā par 10 minūtēm??? ...nevienam nepiemaksā par 10 minūtēm, tā vienkārši ir attieksme pret darbu!!! ne gramatvedim ne juristam nevienam nepiemaksā par to ka viņš aizgāja no darba 10 minutes vēlāk!!! ar ko ārsts ir labāks???????????? ...arstam bija noteikts grafiks līdz astoņiem vakarā, nav ko tad pierakstīt cilvēkus uz 7, ja pēc tam atsakās pieņemt! un vispār jūs ta sakāt it kā es pie ārsta bez maksas gribēju tikt!

veesaa007 12.02.2015

Dažādās klīnikās ārstiem ir dažādi noteikumi- citiem maksā pēc padarītā darba, citiem- ir stundu apmaksa. Tāpēc- ja PĒDĒJAIS pacients neatnāk ( tā var saprast- ja pacients pierakstīts uz 19.00, bet darba laiks līdz 20.00 ), ārstam jau nu nav jāgaida! Un, pat ja pēc Jums bija pierakstīts kāds cits, tas nozīmē- ka nākamajam pacientam, kurš atnāks savā laikā, nāksies gaidīt, jo redz- iepriekšējais nokavēja. Vispār- ir runa par elementāru cieņu- ja netiek laikā, ir jāpiezvana un jāinformē!