www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Šokējoši nekvalificēta ārste

Elite Medicīnas Centrs - Šokējoši nekvalificēta ārste

Absolūta vilšanās medicīnas iestādē Elite pēc vizītes pie ārstes IRINAS KRIVICKAS.
Neadekvāta ārstes uzvedība, pāris sekunžu krūšu dziederu pārbaude, neviena izsmeļoša atbilde uz interesējošiem jautājumiem.
Neprofesionāla, rupja attieksme, 'uzbrauciens" kapēc vispār atnācu, ja ir ģimenes ārsti. Pie tam tieši ģimenes ārsts arī norīkoja uz sonogrāfiju.
Izmesti 40 EUR par vizīti un laiks.
Pēc tik bēdīgas pieredzes diemžēl nācās atcelt visas profilaktiskās pārbaudes šajā medicīnas iestādē, jo nevēlos atkārtot piedzīvoto.
Pati nāku no ārstu ģimenes, tāpēc objektīvi spriežu - tāda līmeņa pacientu apkalpošana un pārbaude ir "безпридел".

23.04.2019

E E2020 09.12.2019

Es arī nāku pie Krivickas par maksu, apmeklēja mani max 1 minutē, neko nepateica, izrakstīja izrakstu, kad atnācu mājas pamāniju ka izraksts uz citu vārdu un uzvārdu, nekāda slēdziena nav. Vēlti paterēta nauda un laiks. Tagad atkal jāpierakstas uz USG, tikai ne uz Elite.