Elite Medicīnas Centrs - Reģistratūra

POLIKLĪNIKA ELITE.
Pierakstu sagaidīt pie speciālista ir ļoti grūti, jo jāgaida 2-3 mēneši. Tā nu es ar ārsta norīkojumu biju pierakstīta pie neirologa O.Sičko. Šodien - pieraksta dienā - aizeju 7.stāvā uz 710 kabinetu, bet tur durvis ciet. Gaidu. Parunājot ar koridorā sastaptu māsiņu, noskaidrojās, ka šī konkrētā ārste vairs Elitē nestrādā. No reģistratūras man neviens nav piezvanījis un pateicis, ka laiks jāpārliek pie cita ārsta. Lai gan mans telefona numurs bija viņām zināms. Reģistratūrā esošās sievietes sarunājās par kaut kādu svinēšanu un kā sadalīs naudu par atnestajiem produktiem. Man kā klientam - pacientam vispār nepievērš nekādu uzmanību.

J Joske 07.03.2011

Tā nu Elitē ir. Reģistratūrā - tur kur pacientu kartes izsniedz - tur strādā ruplekles! Cik nācies tur būt, vienmēr ir nelaipna attieksme kas robežojas ar rupjību!
Lejā, kur var pieteikt vizīti un naudas samaksāt! Nu tur vāks! Vienmēr milzīga rinda! Vai tie bija labie gadi vai krīze! Uz klientu apkalpošanu šai iestādē reāli ekonomē!
Sazvanīt viņus nav iespējams! Uz e-pastiem, cik esmu sūtījis - nekad nav atbildējuši!

A a-ha 07.03.2011

Kaadreiz taa bija mana polikliinika, arii tagad sad tad naakaas iegrizties. Haoss registratuuraa vinjiem ir nenormaalaakais, darbinieces dazreiz laipnas, dazreiz ne visai. Savaa zinjaa to pat saprotu, jo slodze vinjam ir nenormaala - visu laiku iet dziivaa rinda un telefoni zvana nepaartaukti. Ja apkalpo rindu, tad zvani tiek ignoreeti, ja atbild uz zvaniem, tad cilveki rindaa ir neapmierinaati. Vai tiesam vadiiba it ipasi medicinas iestadee neredz, cik liels stress taam darbinieceem ir? Kapec nevar izdarit taa, ka 2 darbinieces atbild tikai uz telefona zvaniem un 2 tikai apkalpo klientus?

A a-ha 07.03.2011

Piekritu Joskem-otrajaa stava, kur izsniedz kartinas, taas vecenes ir reali rupjas. Tada rejosaa tonii pasaka paris vardus no kuriem pacientam ir jasaprot, kadu informaciju no vina velas. Ir nacies tiesi tada pat toni atbildet un palugt nomierinaties un runat normali, kaut gan es nedomaju, ka tas vecenes saprot, ko nozime runat normala tonii. Reiz pat gaju paligaa vecaakam onkulitim, kurs nesaprata, ko no vinja velas, bet taa kuce tik rej un rej uz to nabaga cilvecinju. Neticaas, ka taas briesmones veljoprojam tur strada.