Elite Medicīnas Centrs - Pieraksta atcelšana

Pierakstījos uz dermatologa pārbaudi augstāk minētajā veselības centrā uz 13.05.2015 19:50 tas bija pēdējais brīvais pieraksta laiks ko man piedāvāja reģistratūras darbiniece. nākošajā dienā man atzvanīja un atcēla pierakstu jo ārste Kristīne Salaka nepieņemot tik vēlu un nav iesējas pārcelt manu pierakstu nedz uz citu dienu nedz uz citu laiku nesaprotu kā reģistratūrā var strādāt tik nevīžīgi cilvēki un kas tas vispār par iemeslu atteikumam bez iespējas pārcelt! tā būtu bijusi mana pirmā vizīte šajā "Veselības centrā" esmu ļoti vīlusies un iesaku citiem nebūt tik pārliecinātiem (pierakstoties tur pie speciālista) ka tiksiet pieņemti

D deceptive_construct 11.05.2015

Tak ej un stāvi dzīvajā rindā, savā laikā. Tāpat ārsti reāli aiziet no darba 1-2h vēlāk.