www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Izmeklejums pie Dr. Irina Krivicka /radiologijas nodaļa

Elite Medicīnas Centrs - Izmeklejums pie Dr. Irina Krivicka /radiologijas nodaļa

Šodien biju uz kārtēju USG vēdera dobumam. Man ir izoperēta viena niere. USG tika veikts pie dr. IRINas Krivickas. Izmeklējums tika veikts tik pavirši dažās sekundēs. Domāju varbūt labas tehnika, bet skatos slēdzienu, un :Ir rakstīts ka urīnpūsli normāls utt. -man to vispār nepārbaudīja, urīnceļus arī. Skaidrs. Paņēma un pārkopēja kāda cita pacienta slēdzienu Tad. Es jau teicu ka mn ir viena niere, Slēdziena ir rakstīts - abas nieres normālā stāvokli.. utt...???????kā tas ir iespējams? - man izauga niere? Attieksme arī bija pretīga. Nezinu ko lai dara, katru gadu man ir veikta USG, kad skatās uz to ka man ir izoperēta niere. Vienmēr loti rūpīgi skatās man katru orgānu. Šoreiz trapījas tā ka es vispār neredzu jēgu šim izmeklējumam. Tagād būs jāiet pa jaunām. :( Nu kā ta var? Kā var tā darīt savu darbu?vēl, parasti man kārtam orgānam iedot atsevišķu bildi, īpaši nieres, šeit tika iedota tikai AKNAS bilde, prieks kam????

M mamontenok 17.11.2015

супер!=)у всех бы почки почковались бы и отростали!=)и грустно и обидно за наших врачей и смеяться хочется...

V veg0 11.03.2018

Piekrītu augstāk minētajam komentāram. Biju pie šīs ārstes uz USG medicīnas centrā "Elite", darbs tika veikts pavirši, pāris sekundēs visu apskata, pasaka viss kārtībā, bildes neesot vajadzīgas. Kad pieprasa bildes, paliek dusmīga, saka , ka nevajag. Attieksme rupja, knapi runā latviski, nesaprotama tā viņas latviešu valoda.
Būtu zinājusi nekad neietu pie šīs desmitās šķiras ārstes, velti iztērēts laiks un nauda. Izskatās, ka USG būs jātaisa vēlreiz. Pie tam jocīgi, ja medicīnas centrs saucas Elite, bet tur nu nekā elitāra, prasta iestāde ar šādu briesmīgu ārsti un pabriesmīgu kontingentu kas tur apgrozās.

E E2020 09.12.2019

Man tas pats, biju par maksu, apskatjas mani 15 sekundes, izrakstīja papīru bez slēdziena un uz citu vārdu uzvārdu,pārkopēt no cita pacienta.
Tagad atkal jātaisa USG. Kā var tā strādat

J Julija Z 08.06.2020

Pirms pāris gadiem satraumēju plaukstas locītavu. Pēc simptomiem un sajūtām - cīpslas iekaisums (pati esmu fizioterapeite), bet drošības pēc vēlējos izmeklēties. Dr. Krivicka uzrakstīja nepareizu slēdzienu, sajaucot muskuļu grupu (iekaisums bija plaukstas iztaisnotājmuskuļos, bet viņa uzrakstīja - saliecējmuskuļos). Kad iedeva man slēdzienu, es teicu, ka tas nav pareizs (teicu, ka esmu fizioterapeite). Vispirms nenoticēja, bet tad atvēra kaut kādu anatomijas grāmatu, paskatījās, pārliecinājās un nomainīja slēdzienu tā, kā biju viņai to teikusi.
Pareizi noformulēts slēdziens man bija ļoti vajadzīgs, ņemot vērā, ka izmeklēšanai sekoja fizikālās procedūras, kas paredz slēdzienā minētā apvidus ārstēšanu.
Esmu vīlusies.