www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Elite Dr. Vjugina/Neejiet uz šo centru!

Elite Medicīnas Centrs - Dr. Vjugina/Neejiet uz šo centru!

Meitenes - ja jums vajadziiga ginekoloģiskā sonogrāfija medicīnas centā Elite (Imanta) NEEJIET. Iejūtības nekādas, un domaaju ka arii visa paareeja - 0

T tati 29.10.2007

Da voobsche! Tam i ginekologov horoshih net! Mne tam TAKOJ diagnoz postavili-Prosto buket!!(Dr. Malikova) Laboratorija u nih porshivaja! Nikomu ne sovetuju!

A Aija 11.01.2008

Šī pat sonogrāfijas veicēja manam bērnam "nesaskatīja" sirsniņai starpsienas. Ko man ģenētikas centrā paskaidroja, ka laikā kad tika skatīta, to nemaz nevarēja noteikt. Un protams viss oki, tikai lieki stresi, jo bija papildus jāiet uz ģenētikas centru un bērnu slimnīcu un EHO! Ļoti nekorekta dr. Vjugina! Pārgāju pie cita speciālista citā vieta!

E Elena 27.04.2008

A vrach-ginekolog L.Pavlova - ochenj prijatnaja i zabotlivaja zhenshina! ona mne o4enj pomogla!

A Anna 12.01.2009

Kā gan viņa var būt iejūtīga pret pacientiem, svešiem cilvēkiem, ja brīvo laiku pavada terorizējot sawu ģimeni.
Tagad uzvārds ir mainīts uz VASILJEVA.
Tiešām nevienam neiesaku savu veselību uzticēt tik cietsirdīgam un, es pat teiktu, psihiski nelīdzsvarotam cilvēkam.

A Anna 12.01.2009

Kā gan viņa var būt iejūtīga pret pacientiem, svešiem cilvēkiem, ja brīvo laiku pavada terorizējot savu ģimeni.
Tagad uzvārds ir mainīts uz VASILJEVA.

M Marija 12.10.2011

Doktor Kairiša - samij luchshij ginekolog! Ochenj zabotlivaja i vnimatelnaja.