Elite Medicīnas Centrs - DARBINIEKI

Nu darbinieki vienkarsi nelaipni, pretrunigi un briesmigi.. it ipasi rentgena registraa.. sieviete ar pretiigu skatienu uz tewi skatas un bez maz vaij nolamaa ka tu esi atnacis.!! es atnaku smaxaju vinai naudu, jo eju bez pieraxta un taa vel kaut ko pukst, tadas dumsas uznaca, jau kuro reizi tur eju, cilveki neatsaucigi, pretrunigi, un nelaipni. neiesaku nevienam tur iet.un cenas arii uz pusi dargakas neka citas poliklinikas.

L Laine 13.05.2011

Pilnīgi tam piekrītu. Vienreiz arī atnācu pie lora, samaksāju, bet viņa pēkšņi izdomā, ka man jāiet uz rentgenu un tai pašā dienā, bet saku, ka nebija plānots šodien vairāk pie ārstiem staigāt un nav līdzi pieteikami naudiņas. Tā uz mani nicīgi noskatās un saka, ka nav ko bez naudas staigāt te vispār un kā var naudas nebūt? Vispar tāds pretīgums uznāca, it kā es būtu kada pēdējā neliete..Pilnīgi tāds aizvainojums un tiešām arī neiesaku tur griezties, ļoti dārgi viss un nelaipni.

J Jana 15.05.2011

Piekritu! Tada pati attieksme no sievietes, kas taisa kardiogrammas!!! Saka man lasit morali un likt gaidit, kaut gan mas pierakstaa ir ierakstits ''steidzami''! Vel taisot kardiogrammu saka jautat kur tadi ka es rodoties, un vinai par so darbu nemaksajot!!! Ja nemaksa, tad mekle citu darbu KUCE! Tadu darbu darot, ir jabut kaut kadai etikai! Sai medicinas centra neviens par pieklajibu nav dzirdejis!