Elite Medicīnas Centrs

V medecinskom centre "Elite" v imante est zubovra4ebnij kabinet. Rabotaet tam dantist "Valtere". Postvila mne plombu, zub posle etogo bezumno bolel 3 nedeli, ja k nej pri6el, ona skazala-eto normalno. 4erez 5 mesjacev plomba potemnela i viletela. Ja uze nestal k nej vnov obras4atsja, potomu 4to znakomije skazali

X x 02.06.2003

Piekriitu,ka Med.Centrs "Elite"ir vissliktaakais. jo "Elitē " ārsti nespēj uzstādīt nekādu diagonozi. ja ģimenes ārstu izsauc uz māju, tas neatnāk pat vairākas dienas. Secinājums: "Elites" moto: lai cilveeki sprāgst nost!!!Ir redzēts,ka ģimenes ārsti, nenosakot diagonozi, izraksta zāļu receptes - ja par to iegrūž krietnu piķi (naudu).

P Perle 15.07.2003

Pilniigi piekriitu. Ja jums veselība ir daarga, tad neejiet uz Eliti! Arii man ir loti beediiga pieredze ar sho "mediciinas "iestaadi.......

I Inga 09.02.2006

Es gan nepiekritu.Biju uzskaite med.centra "Elite" visu savu grutniecibas laiku.nekadu problemu nebija.

K Keito 21.09.2006

Kak toljko v Imantu pereehala, perevelasj v Elite. Dumala, castnaja klinika, prestizno. Da, moj semejnyj vrac Zvirbule i ginekolog mne ocenj, ocenj ponravilisj. A vot nedavno siljno zabolela, vyzvali vraca na dom, i da, on zvonil raza dva i skazal, cto prijti ne smozet. K veceru prislosj vyzyvatj dezurnogo. V obsem, ja absoljutno ne v vostorge i sobirajusj perevoditsa. Uz lucse sjezzu kuda-to v horosuju kliniku, cem budu hoditj v etu, gde klienty odni pozhilie ljudi. Ne nravitsa mne eta Elite.

M Mary 13.08.2008

ocenj boljsoj potok ljudej tam voobse zdatj ocenj dolgo po mesecu ctob k doktoru popastj.

J Juicy 13.11.2008

es biju med. centra Elite 6. stava pie zobarsta d. Aijas Blumbergas un ljoti patik ka vinja visu izdarija! un jums varu ieteikt pie vinjas aiziet!

S Sancxx 13.11.2008

Par zobuārstiem gan nezinu, bet par daudziem citiem gan varu teikt tikai to labāko. Visu grūtniecības laiku biju uzskaitē šajā iestādē un līdz ar to arī nācās apmeklēt ne tikai ginekologu pieminētajā "Elitē" . Varu teikt tikai to labāko!

M minka1993 16.02.2017

nevarat pateikt kads ginekologs?

T TE 08.09.2011

Zobārstniecība 6.stāvā "Elitē" ir pavisam atsevišķa zobārstniecības prakse, neatkarīga no Elites. Firma saucās DA&Ko. Eju tur jau 10 gadus un varu vien teikt, ka dakteres ir ļoti labas un kvalitatīvi izdara savu darbu. Manējā aizgāja pensijā un tagad esmu pie citas, kura arī ir laba. Man patīk tas, ka nerauj zobus dēļ katra sīkuma ārā, bet labo līdz pēdējam. Vienreiz man tādu "gandrīz neglābjamu" zobu tomēr salaboja un teica, ka garantiju nedod - gadu vai divus ar tādu nostaigāšu... bet staigāju jau kādu 6.gadu... ĻOTI KVALITATĪVI LABO ZOBUS!!!

M martrinsk 11.04.2013

Es uz Eliti eju jau gadus 15, neko sliktu nevaru teikt.
Arī zobus laboju tur jau gadus 5.
Nekādas problēmas

A antena 19.09.2013

Par viena ārsta nekompetenci nevar spriest par visu klīniku.
Es jau kādu laiku apmeklēju zobārstniecību Elites 6. stāvā un man patīk, profesionāli, pieklājīgi un galvenais bez garām rindām ņem bērnus, (kā tas ir SI).
Vēl es tur gāju pie lora Ingrīdas Pakalnas, super daktere, viņa pirmajā vizītē pateica ka man deguna starpsiena ir deformēta un diezgan sen un jātaisa operācija. Operāciju uztaisīju un esmu nenormāli laimīga, pirms tam biju konsultējusies pie milzum daudz loriem, jo bieži bija iesnas, visi saka - hroniskas iesnas un raksts tik zāles. Izrādās bērnības trauma. Par citiem ārstiem nezinu, bet tie kurus esmu satikusi Elitē, man patika.

S salivi 24.03.2016

Nevienam neiesaku veikt MR izmeklējumus Elitē. Par 117 eiro pacientam ar akūtām sāpēm varēja jau aprakstu nosūtīt pēc pāris dienām. Bet, nē! Četru dienu laikā nav un tagad priekšā četras svētku dienas.Vecs aparāts, troksnis nežēlīgs, nav pat normālu austiņu trokšņa slāpēšanai. Par vienreizējo tērpu un čībiņām, protams, nerunāsim. Par tādu cenu varēja jau parūpēties arī par pacienta komfortu, kā arī aprakstu izsniegt pāri dienu laikā.
Nevienam neiesaku!

E Eleonora Voroninska 10.06.2016

PASUTIJU pacienta karti 2.06, . pateica ka bus 9.06 ,pec nedelas. .Atnacu 9.06 kartes nav, bus pec nedelas