www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Labdien! Vēlos pastastīt par nepatīkamu situāciju, kurā esmu nokļūvis lieveikalā Maxima XX, Biķernieku 143, TC "Mežciems". Šodien ar dēlu dēvāmies iepīrkties, lēnām piepīldot savu grozu, kad dēls pēkšņi ievāicājas pēc rasēnā. Šinī veikalā nav nācies viesoties pārāk bieži, tāpēc vērsos pēc palidzības pie darbinieces, kurā krāmējas pie dēsu vītrinas, liekot dēsas uz āķiem. Vārds viņai bijis Svetlana, amats, spriežot pēs šīltes: vītrinas darbiniece. Sasveicinājos, novēlēdams viņai labu dienu un veiksmī darbā, tad prāsīju vai viņa varētu pateikt kur atrodāmi rasēni? - meitēne uz brīdi tā kā apstūlbusi blēnza uz mānim, tad izbrīniti ievājcājas: "čto, požalujsta?( kas, lūdzu?) Ja polatiški nje govorju!"(Es nerunāju latviskī!) Nācas prāsīt krieviskī. Tad viņa pāmājot ar roku norādīja uz piena nodaļas vīrzienu: "tam!"( tur esot!), un tūrpināja likt prēci plauktā. Lābi ir ok, es visu saprātu, katrām jāpēlnā un jāstrādā, bet vai ir tik grūti iemācīties komunicēt ar pircējiem vismāz minimāli lai saprāstos, un spētu pildīt savus darba pienākumus?!

smejiesvesels 04.09.2017

Paklau, cilvēks strādā par plauktu krāmētāju, krāvēju, viņš var būt kaut vai kurlmēms, viņš nav zāles darbinieks un viņam nav nevienam nekas jārāda vai jāpārdod.
1.Nu ja strādā par plauktu krāmētāju tad taču skaidrs ka nevar iemācīties.
2. Jūs rakstat ar kļūdām, spriežot pēc kļūdām, esat vai no neizglītots, vai no krieviski runājošais, un tad rodas jautājums, ko Jums tā nabaga Svetlana izdarījusi, ka vajadzēja te par viņu iek...?

P PurvaBrideejs 04.09.2017

Tādēļ ka viens darbinieks nemāk latviešu valodu, uzreiz Maxima = slikts serviss?

Dainis 04.09.2017

Izrunājiet šo problēmu labāk ar psihologu.

д Джонни 04.09.2017

Ja baro bērnu ar Rasēniem, tad labāk pie psihiatra!

J Jānis 04.09.2017

Man acis asiņo šo lasot! Aigar, Tu pats iemācies latviski lasīt!

J Jolanta Lapsane 06.09.2017

Bieži iepērkos šajā Maxima.Protu daudzas valodas,tādēļ nav problēmas ar cilvēkiem sazināties viņiem ierastajā valodā.Bet vitrīnu krāvējai nudien netiek prasīts,lai viņa zinātu latviešu valodu.Būtu pārdevēju labāk meklējis.Es nevarēju cenu skeneri atrast,jautāju latviešu valodā pārdevējai,viņa man latviski atbildēja(ar krievu akcentu) un pat parādīja kur tas atrodas.Otrs gadījums pie pašapkalpošanās kasēm-nemācēju bērnam pamperus un torti noskenēt.Pat nepiespiedu palīdzības pogu,kad kasiere jau man visu parādīja.

D Dalī 06.09.2017

Eij Tu nost...Maximas mega pircējs ! Kas tas par dzīvnieju,ko šitas pērļu drukātājs Svetai prasīja?

"vismāz minimāli lai saprāstos" - māņs tavu Āīģāŗš9876 nemazam nesaprāstīja.