AtrisinātaMaxima - Terors

Maxima xx pēdējo mēnešu laikā notieka psiholoģisks terors visi darbinieki jau no paša ritā tika emocionāli iespaidoti uzsākot pirmo maiņas dienu tika apsaukati par nemākuliem sliņķiem tika mētāti par citām nodaļām .ja neiznācam savā brīvdienas papildus tad lieka rakstīt atlugumu jo neesot vajadzīgi tādi darbinieki lūdzu glābietJēkabpils maximas xx darbiniekus man viņus žēl .paldies dievam ka mana karjerā tur beidzot beidzas un tiku labākā vietā

04.04.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sikule 10.04.2024

Sūdzība tika atrisināta pārrunu ceļā

S

Komentāri (3)

S sannas 04.04.2024

Diemžēl šāds terors notiek ne tikai jūsu minētajā Jēkabpils xx Maximā. Jau kopš pagājušā gada rudens sākumā Maxima īsteno visā Latvijā nebijušu akciju- savu darbinieku teroru. Gudros vārdos to dēvē par ekonomiju. Vienam darbiniekam liek strādāt vairākās nodaļās vienlaikus, neatļauj normāli izmantot sev pienākošo pusdienlaiku. Krāvējiem nemitīgi jāskrien apkalpot smirdīgo taromātu, lai nedod Dievs kāds dzērājs nesāk sūdzēties, ka jāgaida rindā pie pudeļu nodošanas. Par kasieriem vispār nav ko runāt. Viņu praktiski nav un darbiniekiem vadība atklāti melo, ka veikalam neesot apgrozījuma. Žēl tikai, ka šie vadītāji tādā veidā apkauno paši sevi. Uz info dēļa ik pēc pāris dienām tiek izvietota informācija par apgrozijumu 😁😁. Apgrozījums vienmēr pārsniedz 100% atzīmi, bet vienalga darbiniekiem melo, ka neesot apgrozījuma 😆😆
Tuvākajās dienās plānoju vērsties attiecīgās iestādēs ar iesniegumu. Lai tiek veiktas pārbaudes cik legāli ir lielā veikalā dienā "atļauties" vienu vienīgu kasieri. Ņemot vērā to, ka šis nelaimīgais kasieris nekad nespēj ne tikai izmantot savu pusdienlaiku, kas viņam tiek izrēķināts no darba laika, bet elementāri uz tualeti nevar aiziet tad, kad vajag.
Maxima vadība! Darbinieki neklusēs, jo nupat jau tiek sasniegta kulminācija jūsu visatļautībā. Jums tiešām rūp uzņēmuma slava? Parūpējieties par saviem darbiniekiem un viņu darba apstākļiem. Ja sacelsies visi darbinieki un sāks runāt, jūs nespēsiet sevi attaisnot.
Darba darīšanās ik dienu apmeklēju vairākus Maxima veikalus. Šo bardaku un savi darbinieku necienīšanu es redzu ikdienas! Man kauns !

L Laipnīgais 07.04.2024

Taromāta nedarbošanās faktam nav nekāda sakara ar to, kāda dzēriena pudeles tiek nodotas. Ja karojošais atturībnieks vai 17 gadīgs jaunietis nevarēs nodot minerālūdens pudeles, taromāts nestrādās arī viņam un nedomāju, ka viņš visu dienu stāvēs rindā jebkuros laika apstākļos, dziedādams slavas dziesmu Maximai.
Starp citu, degvīna pudeles taromāti vispār nepieņem un tās uz taromāiem netiek nestas, bet izmestas kur pagadās.
Padomju vara krīt nevis tad, kad tiek norauts PSRS kargs, bet tad, kad veikalos parādās prece un pazūd rindas.
Šī stāsta morāle - pircēji, ja jums nav bezgalīgi daudz laika un nervu, nelietojiet taromātus, bet izmetiet pudeles (alus. limonādes, minetālūdens, jebkādas). Ja kapeikxxxēji nevar izveidot normāli strādājošu sistēmu, tad lai tās nav vispār.

R Reno2009 05.04.2024

Ne kas jauns, maxima regulāri piekopj šādu praksi, protams publiskā telpā nonāk tikai maza daļa no tā, kas patiesībā notiek, uzņēmumā ar pašu darbiniekiem.
Publiski stāsta cik pie viņiem laba strādāšana un saliedēta komanda, labumus visādus sola.
Tās siltās pusdienas bieži vien nav tās labākās kvalitāttes...
Izdaudzinātās darba formas- izsmiekls
Labākajā gadijumā vienu polo kreklu vasaras karstumā, par melnām klasiska stila biksēm nemaz nerunāsim, tās vispār pašiem jāpagādā...
Uzņēmumam ir problēmas ar vakanto darba vietu aizpildīšanu jau sen vēl pirms "superkaites".
Bet uzņēmums arī nesteidz tās aizpildīt, jo tak var to pašu darba apjomu uzkraut uz palikušajiem, strādājošajiem darbiniekiem.
Rezultāts- par to pašu zemo apmaksu pārguris nelaipns darbinieks... - neapmierināts klients- sūdzības utt..

PARŪPĒJIES PAR SAVU DARBINIEKU-
DARBINIEKS PARŪPĒSIES PAR TAVU KLIENTU...
Rezultātā ieguvēji būs visi...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes