www.sudzibas.lv MAXIMA Maxima ļauj SIA "Merkurita" krāpniekiem savās telpās meklēt upurus

Maxima - Maxima ļauj SIA "Merkurita" krāpniekiem savās telpās meklēt upurus

Vēlos vērst uzmanību uz situāciju, kura šobrīd notiek Valmieras Maxima veikalā. Maximas veikalā divas sievietes piedāvā piedalīties Merkurita SIA "loterijā" ar ievērojamu balvu (nav skaidrs, vai šis ir likumīgi un vai ir piešķirts loterijas atļaujas numurs), kā rezultātā savāc datus no cilvēkiem, kuri vēlas piedalīties loterijā.

Faktiski nekāda loterija nenotiek- tiek apzvanīti kontakti ar vārdiem, ka tika uzvarēts "Veselības komplekts", uzaicina saņemt balvu. Atnākot pēc balvas, cilvēkam stundu uzbāzīgi pārdod Merkurita SIA (www.merkurita.lv ) produkciju 1000 eiro vērtībā, piedāvājot līzingu un tiek iedotas lētas apavu zoles kā "lielā balva". Uz šo "loteriju" iekrīt vecāka gadagājuma cilvēki, kuri vēlas uzvarēt balvu un neiedziļinās kam iedod savus kontaktus. Nabaga pensionāri vēlāk ir spiesti nopirkt produkciju, jo viņi nespēj pateikt "nē" un atstāt prezentācijas telpas.

Sūdzība ir sekojoša- kā Maximas klients es un citi pircēji uzticos, ka veikala telpās rīkotās loterijas tiešām ir godīgas, Maxima pārbaudītas loterijas, nevis agresīva, gara pārdošanas prezentācija. Tas nav patīkami, ka tik liela veikalu tīkla īpašnieki ļauj izmantot savas telpas negodprātīgiem komersantiem.

11.04.2024

Nekad nevajg pieteikties maximas vai rimi loterijās

S sannas 17.04.2024

Merkuritai šādas akcijas/loterijas ir bijušas no sākta gala. Nekā nelikumīga tur nav. Mani vienīgi izbrīna, ka cilvēks, kas ilgu mūžu nodzīvojis, bet vēl nav sapratis jebkuras loterijas principu. Žēl, ka šim cilvēkam nav saprātīgu tuvinieku, bērnu, kas paskaidrotu elementāras lietas. Neviens lielveikals nav atbildīgs par to, ja jūsu vecāki kaut ko nesaprot. Ja cilvēks nav spējīgs saprast, tad būtu vismaz jāsaprot, ka nevajag bāzt savu degunu tur, kur nevajag. Ja gāji uz veikalu pēc piena, tad kāda velna pēc jālien pie Merkuritas? Tur taču to pienu nepiedāvā vinnēt loterijā! Turklāt Merkurita nevienu nesaslēdza roku dzelžos un neizturēja pie sava stenda. Tā ir katra cilvēka brīva izvēle piedalīties vai nepiedalīties. Tikai nesakiet, ka Maximā neapkalpoja, pirms neatdevāt savus datus Merkuritai.

L Laipnīgais 24.04.2024

jebkuras loterijas princips ir vismaz nelīst cilvēkiem virsū ar savu negribēto loteriiju. Ja gribat rīkot loteriju, atveriet pqši savas firmeles kantori un tur arī darbojieties.
Veikals tomer ir atbildīgs par to, kas notiek telpās.Lai tur netirgotu narkotikas,.neiebruktu griesti utt.
Ejot uz veikalu, cilveks i3et tikai uz veikalu un viņam ir tiesības atšūt jebkuru agresīvu ubagu, kas viņu traucē ar negribētiem pieāvājumiem. Bet cilvekiem ir jāzina savas tuiesības un jābūt gataviem par tām cīnīties. tai skaitā boktotējot utainas firmeles, kuru kvalitāte jūs neapmierina.