www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Labdien! Vakar, mierīgi devos uz veikalu Rimi, nevienam netraucējot, un iegādājos Rimi karti. Pārdevēja teica, ka var izmantot visos veikalos. Labi, aizeju mājās, skatos, piens beidzies. Man Maxima sanāk tuvāk nekā Rimi, tāpēc devos uz to. Izeju no mājas, hrenakš visa zeme stiklā vispār paiet nevar novandījos dodoties divreiz uz veikalu uz mut. Rīgā. Pa ceļam iegāju namu pārvaldē, teicu, ka nav nokaisītas ielas un reāli uz tāfeli sejā asfaltu ieliku.Uz muti . Viņi man saka, ka nokaisīs ielas un ka nevar palīdzēt. Nuabi, dodos uz veikalu un iegādājos pienu. Pie kases eju un pārdevējai dodu savu Rimi karti. Viņa man saka, ka to nevar te izmantot, jo tā ir rimi, bet man teica, ka var visos veikalos. Es, aizstāvot savas tiesības, protams, atsakod makat un informēju pārdeveju ka viņa ir krāpšana! Pardeveju sauc Valentina. Veikala sacelu breku garumzīmes neiet pag un pieprasu veikt veikala vaditaju izsaukt. Viņa saka ka ir atvalonajuma nu ne vina protams bet veikala vaditaja bet es saku lai tad sauc galveno maximas jo mani apkrāpt grib iegadato rimi karti un pardebeja man nelietigi piedraud izsaukt apsardzi jo redziet rinda stav divu garo plauktu garuma. Es protams pieprasu iegadi pienu ar atlaidi jo man teica ka var visos veikalos pielietot pirkuma sanemsanai un atnak apsargs un saka !pametiet veikalu ludzu necenzēta aloda jo es esmu veicis traucēšanu es sak ne viņi saka sauks policiju un tad es vēlējos advokātu saņemt jo zinu savas tiesības man ir tiesības Veicu zbanu advokātu birojam un informēju ka man parkapj tiesi as un nelsuj iegadaties pienu veikals maxima advokāts saka ka velas ierasties mani offisa centra bet es saku ka man ir vajadzigs piens un mani apkrāpj. Ierādas nevienu nesaukta zri RIGAS pašvaldības policijas iecirknis un paveleja pamest veikala telpas. eS uzskatu ka eiciba ir zzneNEPOEN MA un vainie jāsoda ar cienu zigfrids

E

B bistamaisd 07.01.2019

vatafak

P patriotsbaravecis 07.01.2019

Maksima slikta kompanija ! pieradijums semak

K Kent 07.01.2019

bButu vismaz sauvu diagnozi uzrakstijis. Citadi kāds vel padomas ka to raktijis normals cilveks!

D Diāna Šijānova 10.01.2019

Noņirdzos. :D Vismaz ir iemesls pasmaidīt, mīlu pārgudrus muļķīšus.