www.sudzibas.lv Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnika Nekvalatatīvi pirmsdzemdību kursi Matules Privātklīnikā

Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnika /Inese Kampusa - Nekvalatatīvi pirmsdzemdību kursi Matules Privātklīnikā

Visu grūtniecības laiku apmeklējām Matules un Melkas Privātklīniku, protams, lai saņemtu vislabāko attieksmi un profesionālāko novērošanu. Par vairāk kā 100eur vienā vizītē, protams, to arī saņēmām (ārsts, analīzes, vitamīni, sonogrāfijas, u.c.).

Pieteicāmies individuāliem pirmsdzemdību kursiem par 45 eur, kurus pasniedz ļoti pazīstama vecmāte Inese Kampusa. Gājām ļoti aizrtauti, jo likās, ka parādīs tādas lietas, kā zīdaiņa turēšana, pirmā pampera nomaiņa, vannošanās, kā elpot dzemdībās utt.. , bet tā vietā mēs saņēmām 2h garu lekciju, ko jāņem līdzi uz slimnīcu, kas ir katrā slimnīcas mājas lapā pieejama informācija. Pirms kursiem arī nekas netika brīdināts, ka jānāk ar saviem jautājumiem, ja jau privāta lekcija, tad jau būtu jābūt pamācošai ar kādu lelli un praktiskiem piemēriem. Neiekrītiet un ejiet uz kopējiem kursiem, draugiem bija super pieredze.

D