www.sudzibas.lv Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnika Ārstu paviršība, kļūdaina diagnoze

Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnika - Ārstu paviršība, kļūdaina diagnoze

2018. Gadā grūtniecības 6.5 nedēļā Dr. Cekula uzšņāpa diagnozi anembrionija. Dr. Jansone deva nosūtījumu uz slimnīcu tīrīšanai. Nākamdien slimnīcā pirms tīrīšanas man uztaisīja usg pārbaudei, ko parasti nedara. Tika konstatēts, ka grūtniecība attīstās. Tā bija mana trešā grūtniecība (iepriekšējās beidzās agrā termiņā) . Neesmu pārliecināta, ka būtu spēki un Veselība plānot ceturto. Anembrionijas vietā man piedzima tīk gaidīts bērns.
Dakteres pat neatvainojās par kļūdaino diagnozi. Un naudu atgriezt par tādu švaku vizīti nepiedāvāja.
Dr. Cekula, ja jūs neredzat embriju, tik agrajā periodā, nenozīmē ka viņa nav. Vajag mācīties no savām kļūdām.
Dr. Jansone, lūdzu sūtiet topošās māmiņas tādā periodā uz papildus usg, nevis uzreiz uz tīrīšanu.
Topošās māmiņas, lūdzu, agrajā periodā vienmēr jāveic papildus usg, kaut speciālisti jūs sūta uz tīrīšanu, kļūdas iespēja ir ļoti liela.
Lai laba Veselība visiem!

20.03.2021

E