www.sudzibas.lv Matules un Melkas ginekoloģijas privātklīnika Slikts serviss, krāpšana, nekorekta attieksme

Ginekologi.lv - Slikts serviss, krāpšana, nekorekta attieksme

Jāiemet bus akmens šīs iestādes dārziņā.
Lieta tāda ka meitene gribēja ielikt kontracepcijas implantu. Aizgāja pie ginekoloģes (ne šīs iestādes) kur viņai atrada gan implantu gan vienu no retajiem ginekologiem kas liek šos implantus.
Rezultātā sākumā zvanot ginekologi.lv centram administrators ilgi skaidroja ka Latvija šādi implanti nepastāv, neatkarīgi no ta ka jau bijām nopirkuši šo implantu. Tad sekoja ilga saruna par to ka ir arī citi ginekologi kas veic šādas manipulācijas. Jo redziet pie mums ieteiktās esot garas rindas. Apmēram pēc 30 min diskusijas dabūjam pierakstu.
Un ko jūs domājat, atnākot uz klīniku, draudzenei ne pārāk laipni paziņo ka būs pilnīgi cita ginekoloģe, jauki tāda padomju laiku attieksme iret darbu. Minēšu ka šī ir ne tā lētāka klīnika Rīga. Kopa par visu jāmaksā + / - 150€. Un par to dabū apkalpošanu un attieksmi ka ātro uzņemšanas nodaļā. Pat sliktāku

T

Работяга 30.11.2017

Man bija lidziga situacija.. es aizgaju uz kliniku neatceros tiesi kur.. biju pliks un aizsalusi olinas, es iegaju slimnica un slimnica es uzzvaniju savam gimenes arstam, kura kabineta man arsts var pamaset olinas lai tos nosilditu un vina teikusi ka nezin kada slimnica esmu iegajis un lai zvana kad esmu nebusu tik iereibis... man bija sasutums par tadu apkalposanu!

alergologs 30.11.2017

Labi, ka tikai kontracepcijas, ne smadzeņu implantu..

S SESKIS12 30.11.2017

Šādiem valstij vajadzētu sponsorēt implantus, lai nevairojas :D

S Saule 777 10.04.2021

Paldies par atsauksmi! Šāda veida sūdzības palīdz objektīvāk izvērtēt vajadzību pēc maksas pakalpojuma. Tādā gadījumā dažreiz vērtīgāk ir pagaidīt rindā uz Valsts apmaksātu pakalpojumu un ietaupīt sev +/-100 eur, protams, arī lieku stresu.