LV RU
www.sudzibas.lv Matīss Upītis Naudas izkrāpšana

Matīss Upītis - Naudas izkrāpšana

Apmēram pirms gada saņēmu facebook.com vēstuli no bijušā ĻA kursa biedra Matīsa Upīša, ar lūgumu palīdzēt – aizdodot naudu. Vēstules teksts zemāk –

Man te pateica ka man galvā ir audzējveidīgais un ir sācis ražot vēžveidīgas šūnas. Un ļoti steidzami jāoperē galva. Protams valsts segums tur ir minimāls un pašam iekrājumi to nevar nosegt man tā situācija patreiz ir diezgan krimināla, un lai gan ir jau tāds brīdis kad gribas padoties un atmest visam ar roku, redzu ka mammai tāda doma galīgi neiet pie sirds un sāpīgi skatīties. Man atlass ir apsolījis segt operaciju kurai jabūt nedeļas beigās, bet viņi var man to naudu iedot tikai pēc 2-3 nedeļam, un skaitīs no Nīderlandes, un patreiz ir tā ka man trūkst reāli vēl 1500 eur. Es tiešām nezinu kam lai prasa, vecākiem tādas naudas nav un maniem paris Latvijas draugiem, nu jāsaka atklāti viņi pelna minimālās algas. Man tiešām vajag tavu palīdzību, un zvēru ka pēc 3 nedēļām tev atdotu visu līdz pedejam santīmam, jo atlasam atskaitot naudu man paliktu daudz pāri, jo tagād jau arī savi līdzekļi ir. Lūūudzu vai tu varētu man palīdzet? Varu uztaisīt kaut oficiālu dokumentu uz 2 nedeļam. Es tiešām zvēru ka atdotu laikā, un tev nebūtu jāgaida vai jādomā kur esmu pazudis. Man reāli nav kam pajautāt palīdzību, man ir brīdis kad liekas ka gribu iet padarīt sev galu! Pats esmu palidzejis tik daudziem bet tagad prasot jūrniekiem, saprotu, ka dots devējam neatdodas, un tagad kad prasu pretī neviens pat nevelas palidzet! Runāju ar citiem kursa biedriem viņi palidzeja nedaudz bet nu ta summa vēl aptuveni 1500 nepieciešama. Pirmo operāciju jau veicu.

Nauda tika viņam pārskaitīta un problēmas slimniekam auga tikai augumā tad bija nepieciešāma rehabilitācija vācijā, tad šveicē. Un viss tika pasniegts tā, ka ja nauda netiks uzskaitīta, tad slimnieks nomirs. Lai iesāktais neizrādītos veltīgs - nauda tika uzskaitīta. Pati uz doto brīdi atrados jūrā un tiem kam radinieki vai paši strādā jūrā zin kāds tur ir internets – tāpēc nācās iesaistīt vecākus, nauda tika skaitīta gan no vecāku privātā konta, gan no zemnieku saimniecības konta. Tika solīts ka tūlīt - tūlīt viņš atdos naudu. Rezultāts – drīz būs gads apkārt un kontā nav ieripojis ne eiro. Esmu tikusies ar matīsu, solīja katru otro nedēļu uzskaitīt vismaz 500 eiro kamēr segs pilnu summu. Protams, nekas nav uzskaitīts un matīss ir pazudis - uz vēstulēm sociālajos tīklos, zvaniem, īsziņām neatbild. Esmu informējusi matīsa tēti, no sākuma viņš bija gatavs pa daļām atdot naudu, bet pēc sarunas ar matīsu šī vēlme nezināmā veidā noplaka, skaidrojot, ka matīss pieaudzis cilvēks, lai pats tiekot galā. Nav runa par pāris simtiem eiro, pat ne par pāris tūkstošiem. Kopēja parāda summa ko viņš ir aizņēmies no kursa biedriem grozās ap 30 000 eiro. Un kā apstiprināja matīsa tētis – visa viņa slimība ir viens izdomājums un patiesība ir tāda ka matīsam ir problēmas ar azartspēlēm. Pats skumjākais visā situācijā, ka dēļ šādiem krāpniekiem zūd ticība kādam palīdzēt..

Vairāk sūdzības par Matīss Upītis

Komentāri (2)

O otofoto 11.05.2017

Iesniegums policijā ir? Ja jau rakstījis no sava konta tad vismaz ir rakstiski pierādījumi. Ja jau skaitījāt uz konta brīnums, ka VID par šo nav sācis interesēties par aizdomīgiem darījumiem.

P.S. Kas ir atlass šajā stāstā? Dievība? Zinu ka ir vēl tāds atlas sanitārais silikons.

B Black Atlas 12.06.2017

Policijā iesniegums nav, ir notariālais akts.
Atlass - jūrnieku kruinga kompānija. http://atlasprofessionals.com/offices

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes