Matīss Upītis - Krāpšana

Apmēram pirms gada saņēmu vēstuli no LJA kursa biedra Matīsa Upīša ar lūgumu aizdot naudu ārstniecībai. Nauda viņam tika pārskaitīta un problēmas slimniekam auga tikai augumā, tad bija nepieciešama rehabilitācija Vācijā, tad Šveicē. Un viss tika pasniegts tā, ja nauda netiks uzskaitīta tad slimnieks nomirs. Lai iesāktais neizrādītos veltīgs - nauda tika uzskaitīta.

Papildināts Madara Kāpostiņa 09.05.2017

Apmēram pirms gada saņēmu facebook.com vēstuli no bijušā ļa kursa biedra matīsa upīša, ar lūgumu palīdzēt – aizdodot naudu. Vēstules teksts zemāk –

man te pateica ka man galvā ir audzējveidīgais un ir sācis ražot vēžveidīgas šūnas. Un ļoti steidzami jāoperē galva. Protams valsts segums tur ir minimāls un pašam iekrājumi to nevar nosegt man tā situācija patreiz ir diezgan krimināla, un lai gan ir jau tāds brīdis kad gribas padoties un atmest visam ar roku, redzu ka mammai tada doma galigi neiet pie sirds un sāpīgi skatīties. Man atlass ir apsolījis segt operaciju kurai jabūt nedeļas beigās, bet viņi var man to naudu iedot tikai pec 2-3nedeļam, un skaitīs no nīderlandes, un patreiz ir tā ka man trūkst reali vēl 1500eur. Es tiešām nezinu kam lai prasa, vecākiem tādas naudas nav un maniem paris latvijas draugiem, nu jāsaka atklāti viņi pelna minimālās algas. Man tiešām vajag tavu palīdzību, un zvēru ka pēc 3 nedēļām tev atdotu visu līdz pedejam santīmam, jo atlasam atskaitot naudu man paliktu daudz pāri, jo tagād jau arī savi līdzekļi ir. Lūūudzu vai tu varetu man palīdzet? Varu uztaisīt kaut oficiālu dokumentu uz 2 nedeļam. Es tiešām zvēru ka atdotu laikā, un tev nebūtu jāgaida vai jādomā kur esmu pazudis. Man reāli nav kam pajautāt palīdzību, man ir brīdis kad liekas ka gribu iet padarīt sev galu! Pats esmu palidzejis tik daudziem bet tagad prasot jūrniekiem, saprotu, ka dots devējam neatdodas, un tagad kad prasu pretī neviens pat nevelas palidzet! Runaju ar citiem kursa biedriem viņi palidzeja nedaudz bet nu ta summa vēl aptuveni 1500nepieciesama. Pirmo operaciju jau veicu.

Nauda tika viņam pārskaitīta un problēmas slimniekam auga tikai augumā tad bija nepieciešamā rehabilitācija vācijā, tad šveicē. Un viss tika pasniegts tā, ka ja nauda netiks uzskaitīta, tad slimnieks nomirs. Lai iesāktais neizrādītos veltīgs - nauda tika uzskaitīta. Pati uz doto brīdi atrados jūrā un tiem kam radinieki vai paši strādā jūrā zin kāds tur ir internets – tāpēc nācās iesaistīt vecākus, nauda tika skaitīta gan no vecāku privātā konta, gan no zemnieku saimniecības konta. Tika solīts ka tūlīt - tūlīt viņš atdos naudu. Rezultāts – drīz būs gads apkārt un kontā nav ieripojis ne eiro. Esmu tikusies ar matīsu, solīja katru otro nedēļu uzskaitīt vismaz 500 eiro kamēr segs pilnu summu. Protams, nekas nav uzskaitīts un matīss ir pazudis - uz vēstulēm sociālajos tīklos, zvaniem, īsziņām neatbild. Esmu informējusi matīsa tēti, no sākuma viņš bija gatavs pa daļām atdot naudu, bet pēc sarunas ar matīsu šī vēlme nezināmā veidā noplaka, skaidrojot, ka matīss pieaudzis cilvēks, lai pats tiekot galā. Nav runa par pāris simtiem eiro, pat ne par pāris tūkstošiem. Kopēja parāda summa ko viņš ir aizņēmies no kursa biedriem grozās ap 30 000 eiro. Un kā apstiprināja matīsa tētis – visa viņa slimība ir viens izdomājums. Pats skumjākais visā situācijā, ka dēļ šādiem krāpniekiem zūd ticība kādam palīdzēt.

S Stenlijs 10.05.2017

Par ko stāsts?

alergologs 10.05.2017

Labs stāsts, kur otrā daļa? Par nelietīgo džeku, kurš, atvairījis baiso slimību, dodas uz Las Vegasu tērēt ziedojumu naudu?!

Otrā daļa te - https://www.sudzibas.lv/matiss-upitis-naudas-izkrapsana-c363767

D Disko 10.05.2017

Es vina vieta izvazatu sito skukji pa tiesam, ja pret manu gimeni sadi rikotos. No offence bet redzeju shitto lapeli ko salimejusi pa visurieni. Vina laikam nezina ko ar sitto sev nodarijusi :D

L Lielais13 10.05.2017

Hah Rojnieku aiztikt , uiiii biistami :D uztaisam masveidiigo spamu par Kaapostu? :) kads zin ar ko šiī nodarbojas? Un no kurienes? Uzbliezisim zibakciju vai ka to sauc un parādisim kā ir kad aiztiek mūsejo :)

Vēsu Galvu! 11.05.2017

Tagad Lūdzu paskaidro uz kāda pamata ?

Vai palīdzēsi M.U ar padomiem un būsi viņa advokāts ? Es arī Labrāt iesāktu lietu pret viņu :)

G GodsunSLAVA 10.05.2017

Vai pirmais cilvēks kas kādam parāda?
Apskatiet taču FB profilu viņai un uzzināsiet!
Sievietei galīgi nav galva uz pleciem, ja izlīmē šādas skrejlapas Rojā. Paskatoties Pantu , kas par to draud beigās viņa dabūs maksāt viņam :D

D Disko 10.05.2017

http://maritime-union.com/seafarer/77372 šitais laikam. :))
Pēc visa spriezot jurniecite :) tad jau rengjciema nozare :D
Eeee kirš māk sūdzību uzbliezt ?:) man trepenē tā lapa traucēja , būs publiski jāsūdzas

G G.stahovskaja 10.05.2017

Arī es šo nepārdomāto soli redzēju uz savas mājas sienas pielīmētu. Viss kārtībā naudu parādā tad parādā, bet lietas šādi nerisina. Mani interesē kas par to uzņemsies atbildību! Es būšu pirmā rītdien, kas mudinās Matīsa vecākus vērsties policijā par Cieņas aizskaršanu. Un jau šodien ziņoju Policijai par šo patvaļīgo skrejlapu izlīmēšanu uz privātīpašuma.

S Stenlijs 11.05.2017

Nav jau vairs panta par cieņas aizskaršanu.

Vēsu Galvu! 11.05.2017

:D kāda tur vairs cieņa LABRĪT :D cieņa ir zudusi uz neatgriešanos - Domā vecāki baigi priecīgie, kad dēliņš tāds . un Vecākiem būtu jāpadomā kas bija nepareizi audzināšanā nevis satraukties. nu neizdevās džekam tais modernās botās iekāpt , pieļauju lielu varbūtību kad pats M.U te komentē negatīvos komentārus !

T ToscanaSveta 11.05.2017

Dàmīt-cik augsts IQ ir pashai neko sikak nenoskaidrojot aizdot naudu shadam tipazjam?es vecam klasesbiedram uz shadu pasacinju pamata neko sikak nepapetot un nepainteresejoties labi ja 5 eur noziedotu! No radiniekiem gribi naudu izspiest tagad,pashas letticibas delj,jo tikai tie Roja dzivo-ne jau pats Matiss!Izlimet skrejlapinjas vecaku dzivesvieta-ko Tu ar to velejies panakt?

Vēsu Galvu! 11.05.2017

Domāju doma skaidra - Lai pabrīdinātu citus - un tas ir Pozitīvi .

M Madara Kāpostiņa 12.06.2017

Agnese, un cik augsts ir Jūsu IQ?

Sarakste ar Agnesi - Matīsa māsu

2017. GADA 11. MAIJS 10:38
You are now connected on Messenger.

Labdien,Madara! Mans vards ir Agnese un esmu Matisa masa! Beidzot esmu nolemusi iesaistities,jo veids,ka Jus risinat savas problemas-iesaistot manus vecakus, kuri ne pie ka nav vainigi-man ir absoluti nepienjemams! Pirmkart-ja Jums pirms gada butu pieticis prata papetit tuvak sho pasacinju,ko Matiss Jums stasta-tad Jus saprastu,ka tas viss ir blefs! Musdienas tachu to ir tik viegli izdarit-visi socialie mediji-Jus tachu redzat draugus,gjimenes locekljus utt-ar jebkuru varat sazinaties un pajautat,kas par lietu! Bet skaitit un skaitit tukstoshus,ka Jus pati apgalvojat?Patiesham nekas nelikas aizdomigi?Es nespeju iedomaties situaciju,ka kads vecs skolas biedrs man stastitu shadu pasaku un es skaititu naudu neko neparbaudot un nepainteresejoties tuvak!Un vel shadas naudas summas! Bet tagad pats galvenais,ko velejos Jums pateikt! Matisam nav 13 gadi-vinjsh ir pieaudzis virietis un pats ir atbildigs par savam izdaribam-ejiet un likuma paredzetaja kartiba atgustiet savu naudu-respektivi sudziet tiesa! Bet-manus vecakus lieciet miera...viniem neko Jus neesat aizdevusi un vinjiem nekas Jums nav jaatdod! Ko Jus velejaties panakt ar tam skrejlapinjam Roja-vai ta Jums liekas Jus atgusiet savu naudu?Pirmkart Matiss Roja nedzivo,otrkart ta ir cilveku nomelnoshana (manu vecaku)par ko Jums pashai draud vismaz administrativais sods...un es pavisam viegli ar labako Rigas advokatu palidzibu celshu apsudzibu pret Jums par goda un cienjas aizskarshanu vai naudas izspieshanu jo atkartoshos velreiz-MANI VECAKI NEKO JUMS NAV PARADA!

2017. GADA 11. MAIJS 17:12
You accepted their request.
Labdien, Agnese! Dariet, kas jums darāms un es darīšu to kas man. Lapiņu vienīgais mērķis bija sasniegt Matīsu, jo uz tekefona zvaniem, īsziņām un vēstulēm sociālajos tīklos viņš neatbild, mērķis tika sasniegts un tajā pašā vakarā Matīss beidzot sakontektējās, kaut arī pirms tam no viņa puses bija pilnīgs ignors. Ja Jums ir interesanti es varu pārsūtīt saraksti ar Matīsu un palasot to, es domāju, katram normālam cilvēkam ierunātos sirdsapziņa, jo viss tika pasniegts tā ka ja netiks viņam palīdzēts cilvēks ies bojā..pēc tam uzņemties vainu uz sevi par to ka varēji izglābt cilvēkam dzīvību, bet izvēlējies nepalīdzēt. Es dotajā brīdī kad Matīsam tika skaitīta nauda atrados jūrā, Jūsu tēvs iet jūrā līdz ar to Jums būtu jâzina "cik ātrs" internets ir uz kuğiem un kādas ir iespējas kaut ko noskaidrot. Izskatās ka Jūs arī neticat par summām, kas ir uzskaitītas Matīsam - visur ir konta izraksti ar pierādījumiem. Vispār mēs esam vismaz 10 kursa biedri, kuri Matīsam ir aizdevuši naudu, un šobrīd vainot mūs par vēlmi palīdzēt bijušajam kursa biedram, kurš it kā bija nonācis nelaimē..

neviens Jus nevaino un es vinju neaizstavu-es ar vinju jau 3 gadus nekontaktejos! manis pec lai sezj cietuma! izlasiju ko vinjsh tur ir rakstijis-tas ir zemiski un manam pratam neaptverami! Bet mani vecaki tur nav vainigi un atprasit naudu vinjiem-tas ir absurds no Jusu puses! vinjam nav 13-kada atbildiba gulstas uz vecaku pleciem tieshi?

Lapinju merkjis bija sasniegt Matisu? Bet vinjsh jau gadiem Roja nedzivo!
Tikpat labi Jus varat atprasit piemeram man!Un es Jums logjiski atteiktu! Bet tiranizet vecakus?Jo tas ir "vieglaks" un "ievainojamaks" merkjis,manuprat,ir zemiski!
dariet kas Jums jadara likuma paredzetajos ietvaros!
Par to ka es iesaistu Jūsu vecākus, kas ne pie kā nav vainīgi - kādā veidā es viņus iesaistu? Vienīgais informējot telefoniski Jūsu tēvu. No manas puses nav vēlme šo naudu atgūt no Jūsu vecākiem.
Kā jau es iepriekš minēju man nav ne jausmas kur šobrīd atrodas Matīss, jo viņš neatbild ne uz telefona zvaniem, ne sms, ne sociālajos tīklos - vārdu sakot pilnībā pazudis, bet pēc šo lapiņu parādīšanās viņš negaidīti atrodas. Saprotiet situācijas apsurdumu, tad kad viņam vajadzēja naudu, es no kuğa caur epastiem, caur satelīttelefoniem centos sazināties ar saviem vecākiem, lai tik viņi ātrāk uzskaitītu Matīsam naudu un viņam nekas slikts nenotiktu. Bet tagad kad man vajag naudu (es netaisos iedziļināties savās problēmās), man bez maz vai ir jālūdzas lai viņś ar mani sazinātos.
dariet kas Jums jadara likuma paredzetajos ietvaros!

Esmu informējusi matīsa tēti, no sākuma viņš bija gatavs pa daļām atdot naudu, bet pēc sarunas ar matīsu šī vēlme nezināmā veidā noplaka, skaidrojot, ka matīss pieaudzis cilvēks, lai pats tiekot galā. Tie ir Jusu vardi atrodami interneta...

Jā, tie ir mani vārdi, bet kurā veidā šeit ir vēlme no manis dabūt naudu no vecākiem
Jūsu Tēvs pats izteica no sākuma segt parādu pa daļām
Agnese, es Matīsam rakstīju vai māsa nevar palīdzēt uz ko man tika atbildēts, ka māsa ir Anglijā un pašai nauda esot nepieciešama, jo esot nokritusi no zirga. Kā izrādās tagad - vispār viņam ir 2 māsas..
Agnese, lūdzu atsūtiet savu epastu, lai es jums varu pārsūtīt daļu no sarakstes ar Matīsu un Jūs saprastu kāpēc cilvēki viņam pārskaitīja tādas summas

nu bet ka var tam visam ticet-kaa?socialajos medijos tachu pec uzvarda visi ir atrodami-masas,masicas,draugi-visi-vai nevienam nevarejat pajautat kas notiek?mans profils ir pilns ar bildem-kur dzivoju,ko daru-vai patiesham neko nepapetat,nepainteresejaties?ja-biezji vac slimiem cilvekiem naudu-bet tad info ir visa publiski pieejama,gjimenes shero postus utt...nekas nelikas aizdomigi?

cilvecigi man ir zhel un es nespeju aptvert ka ar tadam lietam var jokot un izkrapt cilvekiem naudu-bet ka es jau 3 gadus atpakalj teicu-man bralja vairs nav-tapec es tur nekad neiesaistishos...tikai savus vecakus sargashu,jo ja ne konkrets spiediens uz vinjiem no Jusu puses tiek izdarit-tad pastarpinats pilnigi noteikti un to es nepieljaushu-vinji ne pie ka nav vainigi! Matiss ir pieaudzis cilveks un lai ari uznjemas atbildibu!
Apskatīties Matisa profilu, es neteiktu ka tur ir viegli ko atrast..un atkārtošu vēl reiz - es atrados jūrā, internets var teikt vispār tur nav. Agnese, tās ir Jūsu tiesības - dariet kas Jums ir jādara.

es neko netaisos darit,tapar ari mani vecaki-Jus kartojat savas problemas-bet-velreiz atkartoshu- manus vecakus liekat miera!
naivums neparspejams...
kads internets,kada jura-nestastiet ka 30 tukstoshus Jus bez kadas informacijas parbaudes kadam skaitat...
Ja ir velme diskutet par sho jautajumu-jebkura laika rakstiet man-ne vecakiem!Jusu telefona numuru likshu noblokjet jo vinjiem nav jarosina sava pieaugusha dela finansialas problemas vai mahinacijas!

Tajās lapiņas nebija nekas minēts par vecākiem un taka Matīss nav mazs bērns tad tas ir tikai par viņu, jo savādāk jau omi, opi un pašas masas un kur nu vēl rakstnieku Andreju Upīti esmu aizvainojusi. Agnese, Jūsu izteicieni, nesaprotot situāciju parādā vien to ka jūs visi vienā maisā esat liekami..es netaisos vairs turpināt saraksti.

Es konkrēti viņam aizdevu 8600, Edgars 10 000, Jānis 2600, Pēteris 2000 eiro..par pārējiem neesmu informēta..visur ir konta izraksti.. Jauku jums dienu un interesantu epasta lasīšanu!

un jusu naivums ir neparspejams-izlimet lapinjas manu vecaku NEVIS Matisa dzivesvieta un teikt,ka uz vecakiem tas neattiecas...plans tachu skaidrs-izspiest no radiniekiem jo no ta tipa neko nedabusiet
8600-es pat 8 eur neaizdotu...jaa laikam tiesham esmu slikts cilveks!

...kaut ko palasiju no tas sarakstes...bet es patiesham nespeju noticet,ka tik ilga laika posma Jus tam visam esat ticejusi bez mazakam aizdomam,bez mazakas paintereseshanas arpus kas notiek un vai patiesham notiek...man shada sarakste butu aizdomiga jau pec otra naudas luguma bet going on and on non stop...ticu,ka Jus to visu aiz labas sirds esat darijusi un logjiski ka cinaties visiem lidzejiem lai naudinju atgutu...bet jaatgust ta Jums ir no Matisa un neviens cita diemzjel nav par to arbildigs ka tikai vinjsh pats!

Agnese, es atkārtoju trešo reizi - es atrados jūrā, sakari maigi izsakoties - ļoti slikti..sarakstījos ar vecākiem un tā kā mums gimenē arī ir aizgājis cilvēks no vēža mums šī tēma ir diezgan sāpīga..un tas taisni sasaucās ar to laiku kad sociālajos tīklos tika vākta nauda vēl kādam cilvēkam, bet laicīgi netika savākta un iznākums - letāls.. Un te kursa biedrs, kuram vajadzīga palīdzība..

2017. GADA 12. MAIJS 12:31
Madara-izlasiju saraksti,ko man atsutijat! Absurdi un shausminoshi,bet teikshu Jums godigi-mani ta neparsteidza...es to visu nojautu jau gadus atpakalj-tapec ari man nav kontakta ar brali jau 3 gadus! Izmantot veselibu ka naudas izspieshanas veidu ir zemiskakais,ko varu iedomaties...es cilvecigi Jus saprotu,bet kaut vienu faktu Jums vajadzeja parbaudit-parak aizdomigi,ka vajadzeja vel un vel un dazjadas atrunas! Mani patiesham neinterese ko Jus ar vinju dariet-sieniet kaut mezja pie koka un spidziniet-man nav absoluti nekadas cienjas pret tadu kriminalnoziedznieku! Tikai vecakus lieciet miera-vinjiem vecishiem Roja dzivojot naudas nav nekadas un tapat pietiek krenjkju,ka shadu monstru ir izaudzinajushi!

Agnese, Jums kā māsai bija aizdomas, kas ir tikai normāli, jo Jūs viņu pazīstat labāk..man aizdomu nebija - jo es Matīsu no akadēmijas laika atceros pavisam citādāku.. Un nav jau tā ka ne kas netika pārbaudīts - pārsūtu Jums manu vecāku sūtīto --->...starp citu, man tika nosaukta slimnica un daktera vards, kurus parbaudiju un tādi tiešām eksisteja, tapat fb bija info, ka viņš stradinos vai kur, tur pat kkadi draugi nokomentejusi lai turas, ka viss bus labi...kas vel jamekle? Par veselibu neviena iestade svesiem info nefod! Un atkārtoju jau kuro reizi - man nekad nav bijis mērķis šo naudu pieprasīt no Jūsu vecākiem.

2017. GADA 12. MAIJS 15:25
Stradinos vins bija-tas pats sakums nav meli-bija bumbulis galva ko izopereja un amen-ne tur kas ljaundabigs bija neka-aiztinas no slimnicas un mammai atnaca rekjins uz majam-ar to ari viss beidzas...droshi vien iegrieza smadzenes un palika shizofreniski stulbs-joks!Lai gan man patiesham liekas ka vinjam ir shizofrenija lasot visu,ko vins Jums ir sarakstijis...un neviens isti nezin ar ko vins nodarbojas-tiri azartspeles tas nav-tur cik es saprotu ir kaut kadas online gambling platformas/peogrammas-lai gan es nekam neticu! es nezinu ko no savas puses varu darit shaja situacija...

Agnese, Jums nekas nav jādara - tā nav Jūsu atbildība, bet gan Matīsa.
Vai jums ir pazīstams Mārcis Krūkliņš?

pazistams nav bet zinu to tipazju-no Rojas ari,bet nezinu vai dzivo tur vel joprojam...es saprotu,ka Jus naudu esat skaitijusi uz vinja kontu! varu megjinat caur pazistamiem noskaidrot ko vinjsh dara un kas ir par fruktu!

Būtu jauki uzzināt kas viņš ir par tipu un saprast kā viņš šajā visā ir iesaistīts..jo nauda tika skaitīta arī uz viņa kontu un gan jau ka viņš zināja, ka Matīss nav slims un šī nauda netiks izlietota ārstniecības nolūkiem.

megjinashu paokshkjeret caur pazinjam!

2017. GADA 12. MAIJS 19:58
Ok, paldies.

2017.GADA 12. JŪNIJS 15:51
Vai es pietiekoshi skaidri neizteicos par to lapinju limeshanu mana vecaku dzivesvieta?Atkartoshos velreiz-manus vecakus lieciet miera un beidziet vinjus terorizet-limejiet savas skrejlapjnjas Matisa dzivesvieta-vins Roja meneshiem nav bijis...vel viena lapinja un es sakshu rikoties-jo shads risinnajums Jusu problemam pilnigi noteikti neskar Matisu,bet tikai un vienigi terorize manus vecakus...uzbrukt vajakajam tad saucas? kapec pret mani nevershaties pec naudas piedzinjas-esmu tada pasha ranga radinieks un pietiekami turigs! ejiet tiesajaties,atprasiet vienalga ka-bet -tam kuram aizdevat! ja dzirdehsu par vel vienu jaunu lapinju Roja-mana vira advokati saks lietu pret Tevi!

17:32
Neko neesmu līmējusi
Man Jūsu draudi jau ir piegriezušies, es sākšu lietu par pilnībā nepamatotu draudēšanu un mēģināšanu iebiedēt. Man šis absurds ir līdz kaklam - ta ka es būtu vienīgais cilvēks kam Matīss ir parādā naudu! Ja reiz tā lielāties ka esat tik turīga, tad palīdziet mīļam brālītim tikt galā ar parādiem!

aaaaa hahahaha-simts gadi vinjam palidzeshu iebiedeshanu? par kadu iebiedeshanu Tu runa-par to,ka izlime lapinjas manu vecaki dzivesvieta un es Tev saku lai parstaj to darit un terorizet manus vecakus? Sac gan lietu, pratveder
Letticibas limenis ir apbrinojams-neesi kadiem Afrikanjiem ari naudu skaitijusi par mantojumiem Nigerija utt! Tiec pati ar savu stulbuma un letticiba savaritajiem sudiem gala,bet BEIDZ TERORIZET MANUS VECAKUS!

Nu tad jau puse Rojas un puse no Atlasa darbiniekiem ir lētticīgi stulbeņi..par akadēmijas kursa biedriem un cilvēkiem, kas pie manis ir vērsušies pēc sūdzības ievietošanas nemaz nerunāšu. Ja jau esat tik gudra, tad kāpēc slēpjaties aiz bagāta vīra muguras un advokātiem!? Un kāpēc neinformējat cilvēkus par "slimnieka" gājieniem, ja pašas ģimene ir no viņa cietusi..te nu bija ģimenes gods..

W Wizairs 11.05.2017

Ak Tu Dievs nu kur ta tik var būt, ja ir naudas aizdošana/ jeb pec tava rakstita var vairak noprast ka ziedojums, tad nejau izlime Lapiņas :D Hahaha , tur tak jabut. Parasti risina to savadak, bet si mulkje laikam dzivo kur citur. Man Ušaks parada ljimaku a šī pie domes līmes lapiņas :D es viņu vietā Tevi tagad paņemtu pa pilnu programmu , jo nu šādu soli izdarot Tu uztaisiji pakalpojumu... ja nav tev notariala liguma /ja butu tu seit nerakstitu, tad vina vieta Tev un tavai kompanijai tàdu zajavu uztasītu ka Tu vēl kompensāciju viņiem pus dzīvi maksātu :D iesaku visiem Kuldīgā izlīmet lidzigas lapas :D ja nebus slinkums brivdienas to vareru sava prieks pec izdarit

F Friendofuups 11.05.2017

Njirdzigi :D rit uzbliezisim kopistisko sudzibu par so meiteniti! Ko gan internets nespej :) paskatisimies ka vina izkarpsies no melnas saraksta kreditoru acis :) elemetaru sdelano :)
Bet ja par lietu , darba vietu var atrast mierigi Latvijas Kugnieciba , tur tak Rojnieki tuvu. Lūdzu kādam padot infu par vinjas vecaku darbavietam , uztaisisu interesantu parbaudojumu Viņu nerviem, jo domaju ka Matisa vecaki patreiz sanem nepelnitu sodu. Izdarisu pakalpojumu parbaudisim Madaras vecaku nervus ! Gaidu info!

F Friendofuups 11.05.2017

Ar lielako prieku sniegsu Ūpim palidzibu ar advokatu lai šo ku.i pasviestu zem tanka , Rīga , kuldiga vai kur tu tur mīti ir maza, džeks un viņa reputācija ir viegli aizmirstama bet sievietei tavā vecumā un darba specifikā tas ir nereāli ;)

čau Matīs :D

S Stenlijs 11.05.2017

Tas tā visos laikos ir bijis, ja aizdod naudu bez līguma tad tikai tik daudz cik nav žēl zaudēt.

R Rojasduzis 11.05.2017

Es Matisa vieta to naudu kas ir teretu nevis naudas atdosanai bet gan advokatam , un beigas sitaa beibe visu dabus segt tapat.
Matīss ja tu so lasi ludzu sazinaties ar mani privati . Sniegšu Tev padomus ko un kā darīt.
Ja nemaldos svetas Kapostinas mammas vards ir Gunta Kapostina , ari no Kuldigas aprinkja. Kautkadas z/s vaditaja.

S Stenlijs 11.05.2017

Ceri uz izkrāpto naudu? Domā šis ir Čalovskis2 un piķi noslēpis nevis notriecis?
Cik vari nosaukt tiesu procesus, kur "apmelotie" vaiksmīgi ir kļuvuši par "upuriem"?

č Čupakabra 11.05.2017

Ei, tauta, vai jūsu taisnās dusmas nav pelnījis krāpnieks Matīss? Parunāsim labāk pa šo tipāžu!

Vēsu Galvu! 11.05.2017

Ok Matīss - Drīz Brauakšu pie tevis ciemos uz Imantu - tā ka krāj naudu - klāj galdu un gaidi ciemiņus !

R Rojasduzis 11.05.2017

Vai Tev kads ko Jauta? Sedi draugos un nepljurksti. Seit runa notiek par Vinas izgajienu!
Un rodas jautajums vai vina ir piedavajusi noslegt oficialu ligumu vinam? Vai tomer iedomajas ka pati tapat tiks gala? Es jau to ta neatstatu, na uz tiesu .jo cik te visu lasot saproootu ka vinai reali nav nekaa .

S Stenlijs 11.05.2017

Nē šeit runa ir par Matīsa izgājienu.

Redz kur vēl vari palasīt - https://www.sudzibas.lv/matiss-upitis-naudas-izkrapsana-c363767

D dronnikss 11.05.2017

Cilvēki,kas ar jums- meitene ir no sirds palīdzējusi puisim,kas "cīnījās ar nāvīgu slimību"! Viņa vienkārši uzticējās! Kāpēc jūs viņu norejat?

R Rojasduzis 11.05.2017

Jo vina seit nav pierakstijusi Visu! Jaa to vajadzetu izdarit, lai pastasta ka vina rikojas !

S Stenlijs 11.05.2017

Ā un tad var neatdot parādu, jo ne tā paskatijās uz nabaga parādnieku. Cik ir bijusi saskare tad ar neatdevējiem tā vienmēr ir, ka prasot atdot parādu pēkšņi esi sliktais un kā vispār varu tik zemu nolaisties un prasīt atpakaļ savu naudu un bojāt garastāvokli.

S Smagsvars 11.05.2017

Eu diivana bezdeli , ko tu te gudro. Tupit ieliksu sudzibu par Tevi ari , par to ka tu par daudz smirdi un man traucee . Tad lai tauta lemj tev tiesu! Vai zini ka musu valsti var atrisinat sadu jautajumu?
Un vai zini ka tas ir jadara?
Viss ok naudu aizdeva , viss ok nav atdots. Bet tas vinai nedod brivu valju publiski pazemot ne vinju pashu bet vinja gjimeni! Atsuti savus datus paradisu ko ar tevi varu izdarit !

+++

Den91 11.05.2017

Matis uztaisiju 5 profilus un tagat raksta visadus meslus?

Vēsu Galvu! 11.05.2017

Nu Es Tāpat Domāju - 100% neviens cits Loģiski domājoš to nedarītu un Rojā viņam draugu vairs nav - jo vai nu kādam ir parādā - vai arī kāds grūti ir atguvis labākajā gadījumā daļu !

M Madara Kāpostiņa 12.06.2017

Matīss, gribi lai es publiskoju saraksti. Lūdzu, neliela daļa -

Sveika Madara , man te pateica ka man galvaa ir audzeejveidiigais un ir saacis razhot veezhveidiigas shuunas. Un ljoti steidzami jaaoperee galva. Protams valsts segums tur ir minimaals un pasham iekraajumi to nevar nosegt Man taa situaacija patreiz ir diezgan kriminaala, un lai gan ir jau taads briidis kad gribas padoties un atmest visam ar roku , redzu ka mammai tada doma galigi neiet pie sirds un saapiigi skatiities. Man Atlass ir apsoliijis segt operaciju kurai jabuut nedeljas beigaas , bet vinji var man to naudu iedot tikai pec 2-3nedeljam , un skaitiis no niiderlandes, Un patreiz ir taa ka man truukst reali veel 1500eur. Es tieshaam nezinu kam lai prasa, vecaakiem taadas naudas nav un maniem paris Latvijas draugiem , nu jaasaka atklaati vinji pelna minimaalaas algas. Man tieshaam vajag tavu paliidziibu , un zveeru ka peec 3 nedeeljaam tev atdotu visu liidz pedejam santiimam , jo atlasam atskaitot naudu man paliktu daudz paari , jo tagaad jau arii savi liidzeklji ir . Luuuuudzu vai tu varetu man paliidzet? Varu uztaisiit kaut oficiaalu dokumentu uz 2 nedeljam. Es tieshaam zveeru ka atdotu laikaa , un tev nebuutu jaagaida vai jaadomaa kur esmu pazudis. Man reaali nav kam pajautaat paliidziibu , man ir briidis kad liekas ka gribu iet padariit sev galu! Pats esmu palidzejis tik daudziem bet tagad prasot juurniekiem , saprotu , ka dots deveejam neatdodas, un tagad kad prasu pretii neviens pat nevelas palidzet! Runaju ar Voceikinu un platovu vinji palidzeja nedaudz bet nu ta summa veel aptuveni 1500nepieciesama. Pirmo operaciju jau veicu

- Čau, Matīss! Man rakstīja Vočekins un teica, ka Tev audzējs. Es pati pirmo mēnesi esmu jūrā, it kā piektajā datumā vajadzētu uzskaitīt algu. Kādu summa Tev vel trūkst? Nepadodies un domā pozitīvi Viss būs kārtībā draudziņ

2016.06.2 19:13
- Klausies, ja Tev to naudu vajag jau rīt - es varu sarunāt, ka mana mamma Tev uzskaita tos 1500 eiro, un tad es viņai no savas algas uzskaitīšu atpakaļ.. Man ar netu ir kā ir, Tu droši vari rakstīt manai mammai, viņa ir informēta par situāciju. Ja kas viņas nr -
Es saprotu, ka varbūt neērti rakstīt, zvanīt - bet man ir forša mamma, tā ka droši

Liels Tev paldies Madara, aizrakstishu vinjai iisszinjaa, man te ar to zvanishanu ir kaa ir, pilna palaata ar cilvekiem.

2016.06.3 03:14
- Nu ceru, ka jums tur viss sanāca

2016.06.3 07:08
Chau Madzi, jaa liekas ka viss buus super, un sanjrmu daudz laba velejumu no tavas mammas

2016.06.3 08:08
- Čau, Matīss Super, super, super, ka jums viss sanāca! Pievienojos mammas laba vēlējumiem. Tu vienmēr esi bijis cīnītājs, nu tad tagad nepadodies, galvu augšā un uz priekšu! Un zini, ka ir cilvēki kas ir ar Tevi, kam nav vienalga! Turies!

liels Tev paldies par siem vardiem Madara!

2016.06.3 12:03
Sveika Madara, klua man te milziiga problema atkal, man jau tris dienas ir smaga asinjoshana, un ja pirmajaas dienas vinji domaja ka tas ir normali tad tagad saprata ka nav labi. Tikko veica vairakas parbaudes un man steidzami nepieciesama daljeji maksliga augssiena kuru mikrokjirurgs uz neilgu laiku ievietos kamer organisms pienjsm parmainjas un beigsies asinjoshana. Beigas ir taas, ka shi operacija man javeic privatajaa klinikaa jo shaads implants valsts slimniicaa uzreiz nav pieejams, un tas ir papildus 800eur. Man patiesham ir liels kauns prasiit un to nekad nedariitu ja nebuutu shada bezizeja , bet varbut Tev ir iespejams vel 800eur aizdot? Protams sapratiishu ja nevari , jo ta nav maza nauda. Pie interneta varbuut tagad kadu laiku nebushu un telefons ar nebuus pieejams jo buushu intesiivajaa terapiijaa, bet Liels tev paldies par visu!

2016.06.3 13:14
Iedevu savu facebook kontu draugam tagad, vins man te paliidz ar visu tikt galaa , takaa ja kas raksti. un veelreiz Tev paldies, tu esi lieliska

Čau, Matīss - vai arī draugs Es pārsūtīju mammai Tavu vēstuli, ja viņa varēs tad protams palīdzēs..es pagaidām esmu pilnīgi sausā, kā jau teicu pirmais mēnesis uz kuģa. Pēc tam gan jau norēķināšos ar mammu Un Tu droši vari rakstīt pa tainso vai nu facebook vai uz telefonu manai mammai - man uz kuģa ar to netu arī ir kā ir.

Sveika Madara, nu labi, ja parsuutiiji tad nerakstishu vinjai;) jo ja tagad parskaita tad vel shodien atnaaks naudinja. Liels Tev paldies , Matisa draugs

Čau, Matīsa draugs Klausies, Tu vari viņai arī uz telefonu uzrakstīt vai uzzvanīt, jo kamēr viņa darbā - viņa baigi facebook nesēž. Un nekautrējies zvanīt/rakstīt - man ir forša un saprotoša mamma

Aizrakstiju lai vinja ienak facebok

es Matisa mobilo slegshu araa, savadak vinjam te visi zvana un jautaa kaa iet, bet nu facebook ik pa laikam paskatīšu

- OK

Tad padod zinju kas un kaa tur ja tev mamma atraksta

Es viņai pateikšu lai pa tiešo raksta uz Matīsu profilu, lai es neesmu pa starpnieku.

- Man uz kuģa brīžiem ir nets - brīziem nav. Jums pa taisno būs vieglāk un ātrāk komunicēt

aa nu labi , bet liels Tev paldies!

- Viss kārtībā, tas ir tikai normāli

Nu jaa man arii patreiz laikam jaaizskrien uz kaadu laiku te viss jasarunaa! Bet nu ja tava mamma var lai tad skaita ar ekspressmaksajumu , ja liidz 16:00 to izdara tad matiisa kontaa naudinja ienaaks jau shodiuen , lai gan tur 15eur jamaksaa par to , bet nu to petstam atskaitiis Matiss atpakalj!

- Nodošu tālāk

2016.06.4 02:35
- Čau, Čau Nu jums tur viss sanāca? Viss kārtībā?

2016.06.4 09:13
Sveika Madara, gandriz bet tuliit viss sanaaks takaa mamma neuzspeja vakar tad shodien vinjai aizsutiishu matisa drauga sqedbank kontu un tad lai vinja parskaita tur un draugs atvediis , ceru ka tev nav nekas pret to

2016.06.4 10:58
- Man galvenais lai Tu pēc iespējas ātrāk saņemtu naudu un tiktu uz kājām! Pārējais viss - dzīves sīkumi! Turies!

2016.06.4 12:07
- Man mamma uzrakstīja, ka jūs vel neesat aizsūtījuši viņai drauga konta Nr

aha , bet driiz aizsuutiishu , jo te nevareju ilgu laiku atrast kam ir swedbanka , lai cik tas diivaini nebuutu , ieprieks likaas ka visiem bet tagad saak izraadiities ka nemaz tik daudziem nav

-Labi, kad atrod kādu - dod pa taisno ziņu manai mammai

labi labi , paldies :)driiz jau vajadzetu but, jo mums vajag lai tas cilveks var to naudinju ari atvest uzreiz, un liekas ka busim atradushi!

2016.06.4 13:58
-Super! Turēšu īkšķus lai viss sanāktu ! Kā pašam?

Lielaa skrieshanaa

-Tu vel paskriet vari?

2016.06.13 14:01
Chau Madzinj , Te Matiss Lielum lielais paldies Tev par paliidziibu

2016.06.13 15:33
-Čau, Čau, Matīss! Stāsti - viss veiksmīgi? Beidz, viss kārtībā - tas tikai normāli, ka savējiem palīdz! Turies, draudziņ!

Chau cxhau , nu jau ir daaaaudz labak , protams daudz veel prieksaa bet grutakais aiz muguraa
Ka tev iet?:)

-Ko ārsti saka? Man pa lielam viss kārtībā, tikko piešvartojāmies Cartogenā, Spānijā

2016.06.13 16:51
Uuu super nuu jaa tagad jagaida kad dziist un varbuut uz vaivariem uz kadu laicinju vajadzes bet ta izskatoties labi

2016.06.14 00:24
gribeja jau suutiit arpus Latvijas bet pateicu ka palikshu sheit pat uz vietas , jo izzinaju visu un labas atsauksmes par muusu pashu vieteejiem arstiem rehabilitaacijai, un pec taas ljoti aatri viss esot labi!
Un naudinja buus menesha beigaas

2016.06.14 02:32
- Super, super! Nu tagad tikai jātur īkšķi lai rehabilitācija paietu veiksmīgi Kā Tev tagad ir - visu laiku uz pārbaudēm, vai ļaundabīgās šūnas atkal neveidojas? Tev starošana arī ir? Nodošu mammai - par naudu Prieks, ka Tev viss veiksmīgi izdevās, tagad tikai saglabāt pozitīvu nosakņojumu un turpināt cīņu!

2016.06.14 10:08
Nu jaa paarbaudes kaudzeem visu laiku , bet nu jau pat vasaras laiks paliidz , ar taadu prieku viss notiek un paliek arvien labaak , lai gan veel daudz jaaizdara un javeseljojas, zaales vispaar kaudzeem bet tas nekas , zinu ka jau pavisam driiz buushu pilniibaa gatavs atgriezties normalaa ritmaa Cik Tev meneshi kontrakts?

2016.06.14 13:35
- Super, tāds prieks ka viss iet uz labo pusi
Man ir 4 mēneši +/- 1..augusta beigās, septembra sākumā ceru tikt mājās

Jomajo Madara , Tev nelikeas ka pa ilgu? Tu negribi lai parunaju Tev offshoraa? , man tur ljooti labi sakari un vairakus pazinjas savulaik esmu iekartojis! Iisi kontrakti , labas algas un meitenes ari labpraat njem!
Tagad braucu uz Vaivariem runaat visu , redzes ko shie teiks, kad un kaa var uzsaakt nosledzosho posmu

- Aaa, jātur īkšķi - lai viss būtu labi! Tu dod ziņu kā Tev būs gājis pa Vaivariem
Un kā vel es gribu !

Nuu tad mierigi varu parunat, jo nu ir vairaki pazistami cilveki ofisos kas stradaa tikai ar offshoriem

- Protams, ka kontrakti ir pa garu..bet problēma tāda ka LV ir 2 kompānijas kur ņem meitenes - kuģniecība un Anglo Estern..es pati esmu mēģinājusi sūtīt CV, rakstīt uz offshoriem - bet bez panākumiem..

Nuu jaa , bet nu man tur paziistami takaa varu pacensties to sarunat

- Tas būtu liekiski!

Tevis delj jebko!

- Tu nebeidz mani iepriecināt

- Labi, Matīss, man vel jāsagatavo arrival dokumenti..tikko izgājām no ostas, nākamajā ostā pienākam rīt 0500 no rīta, tā ka visi skrienam, pakaļa putās Bet Tu dod ziņu kā Tev būs gājis pa Vaivariem! Es ar Tevi, draudziņ!

Davai Madzu

2016.06.14 15:23
Tatad aizrakstiiju uz kompaniju , vins teica ka Tas ka tu esi meitene neko nenoziimee un tu man varetu atsuutiit savu CV

2016.06.14 19:01
- ĀĀĀĀ, super, super! Ok, jānomierinās, a to es pa daudz esmu sapriecājusies OK, uzcepšu CV un Tev aizsūtīšu

Sarunats, es vel Vaivaros seezu gaidu aarstu

2016.06.14 21:36
un jau parunaju velvienaa vietaa niiderlandee, kur ljoti laba offshore kompanija , un tur man ari pazistams seez un ari teica ka tas ka tu meitene tas absoluuti neko nemaina un ar prieku pameklees kko

2016.06.15 00:21
Madzi klausies, shodien visu vakarpusi pavadiju pa Vaivariem uz pirmajam parbaudem un man pilnais rehabs ap 10dienam +3dienas, nuu saprotams ka tas cipars ari labs salasas, ko nu galigi nebiju gaidijis! Taa kopejaa summa sastada gandriz 800eur , tas ir individualas proceduras ar visaam zaleem un injekcijam , varbut pat botuliina jo ir nedaudz problema patreiz ar sejas nerviem, ko gan botulins var izarstet. Atbraucu lidz majam tikko un saprotu ka man sheit nav draugu kas varetu kaut tuvu kautko tadu aizdot , jo nu te visi strada par minimalajam algam. Vai Tu man nevaretu vel kaut 500eur (parejo gan jau kautkur piemekletu) vel papildus? Vienkarsi nav isti kam prasit, un protams nejautatu , bet zinu ka atdot problemu nebus! Un Protams negribas jao tik daudz jautat jo ljoti jau izlidzeji ar visu , bet nu patreiz citu variantu man reali nav ,un gan jau to atlikusho dalju kautkur piemkletu un tik gan jau kads varetu! Ja vari , tad milzigs paldies! Ja ne tad protams sapratishu Tevi! Shis mans konts ja kas! LV27UNLA0050007069919 Man patiesi kauns ir to darit! Bet nu tada taa dzivite ir patreiz man izvertusies!

Aaa un jaa Tu savu CV atsuti uz epastu [slēpt]@inbox.lv Sarunaju ka viens cilveks vinju izprintes un aizvedis ofisa menedzerim , tu varetu pievienot vismaz 2 raksturojumus un sertifikatus skenetus , visus butu labi ja varetu salikt viena word failaa! Nezinu vai man rit bus internets , bet LIELS Tev paldies par VISU!

2016.06.15 08:20
- Čau, čau, Matīss - naudu uzskaitīšu CV mēģināšu tuvāko dienu laikā uzcept. Ko Tu domāji ar raksturojumiem - ķipa promotionus?

Chau Madzii, aha, nuu ko par tevi keps raksta vai chief , nekas ja vajadzees tad pielabos.
Liels paldies Madzi, gaidiishu naudinju!

Man ar jaaskrien , cik Tu varesi to 500 vai varbut pat 800? NU skaties kaa vari. Jaa niiderlandee baigi prasa tos reportus,vins teica butu labi ja vismaz divus varetu , es piemeram savaa laikaa pats uz kugji vinjus uztaisiiju uzliku ziimogus un veel kapteinja parakstu uztaisiiju, jo neviens jau nemeklees un nevienam neinteresee vai tas ir iists !

izdarishu visu lai viss izdotos
esmu no tiem kas paradaa nepaliek un tas butu mazakais ka varetu tevi iepriecinat!

2016.06.15 13:39
- Es šodien mēģināšu pieķerties pie CV un raksturojumiem, zinu ka man kaut kur ir jābūt vienam točna Par naudām - mums uz kuģa ir ierobežotais nets - var atvērt tikai konkrētas mājas lapas, diemžēl internetbanka nav starp tām mājas lapām. Sazvanīju mammu, viņa Tev no mana konta ir uzskaitījusi 500 eiro
Paldies, Tev Matīss, par rūpēm, bet Tu tagad labāk nododies ārstēšanai un ar offshoriem tiksim galā vēlāk Es tik un tā no jūras mājās būšu labi ja septembra sākumā

Visu tev sakartoshu laika ir pietiekosi turies ;;)

2016.06.16 16:13
Chau Madzinj , klau man prasa kada butu minimalaa dienas likme tev? Nuu pay peer day

2016.06.16 19:09
- Čau, Matīss Klausies man nav ne jausmas..Iesaki

Chau Madzi , nu labi , aizrakstiju vinjam ka patreiz tev ir 130eur dirnaa jo nu prieks offshore tas butu sikums

- OK, man vnk nav ne jausmas par algām offshoros Pastāsti kas par offshoriem - supply vai kādi citi? Vispār par dzīvi offshoros pastāsti - man tā ir cita pasaule

Tur kur par tevi runaju Niderlande tur visbiezak ir vai nu dredger vai multicat. Bet vinjiem ir visadu veidu un nav tadu problemu ka Latvija ar to ka meitenes negrib njemt , un attieksme vienkarsi lieliska. Un Latvijaa Atlasaa runaju , tur ari vairaki varianti , vinjiem tagad divi veidi ljoti populaari DSV-diving support un miinumekletaji. Tev vajadzes saakumaa DP basic kursus , tad 60dienas nostradasi ar tadu sertifikatu , pectam iziesi DP advanced un atkal 60 dienas un tad jau vari iegut DP FULL un tad jau vispar visas urvis offshoraa valjaa lidz galam.
Viss ir ljoti vienkarsi un cilveeki ir daudz savadaki ka uz Lielajiem Visi zina ka sanjem labu naudu un ar prieku vienmer ir gatavi palidzet un skjiibi neskataas , jo tur sieviete uz kugja ir pilniigi normala paradiiba!

- Tu nevari iedomāties kā Tu mani tikko iepriecināji Ko nozīmē multicat?
LV var iziet DP kursus?

Man ari tur biezi piedavaa uz vinjiem , vins ir ka offshore atbalsta kugjis ar kraanu virsuu!
Jap var , novikontaas

- Nice
- Būtu tik kruti, ja izdosies..es nesūdzos ka te ir slikti, bet 4 mēneši ir par daudz..un attieksme..

Madzu , izdosies, par to neuztraucies, es esmu jau vairakus iebiidijis , un jau kad pajautaaju par Tevi ka vai butu kada iespeja , uzreiz pateica lai aizsuutu visu vajadziigo u n problemam nevajadzetu but
Nuu tieshi tapeec tev par to vispar uzjautaaju , zinu ka tas ir tur un kaa ir offshoraa, un tapec gribu tev ljoti palidzet

- Milzīgs paldies Tev par to

Sakartosim to , lia Tev ir prieks braukt uz darbu nevis besis
Es ar Te shodien nobesiijies , ar Te visaadi iet , man baigaas spzmas uz sejas un muguras muskuljiem vewlk un tad naktii gulet nevar , bet nu tagad saspriceja mani tad jau normalak palika Vinji grib mani uz Krieviju uz nedelju sutit uz speciaalo STPeterburgas kliniku kur varetu atbrivot no spazmam bet nu tur murgs galiigs ar to visu

- A kas pie mums neko nevar darīt? Tur takš baigais čakars lai uz Krieviju, vīzas, utt

Galvenais ka man pasham nauda ienaak tikai nakoshaa menesha saakumaa tapeec jau te jaazinjemas vislaik no Tevis , mamma tagad gribeja kjilaat dziivokli bet tur ar kkadas problemas ar zemes gramatu , bet taa visaa visumaa esmu pozitivisma pilns

- Galvenais saglabā pozitīvismu !

Vinji tur taisot iznjemumus un varot itkaa bez vizas ari tikt ja ta iestade suta izzinju utt, bet nu nez shovakar japarunaa veel ar visiem un jaauzzina ko vairaak par to visu!

- Nu ja var sarunāt un tur reāli var palīdzēt - tad uz priekšu! Galvenais lai Tu tiktu uz kājām un pēc tam nesaglabātos nekādas sekas

Nu jaa , bet nu aarsti visi saka ka jaaiziet rehabs un tad buus viss ka senaak un seku nebuus, jo daru to visu laiciigi , ja butu kaveejies tad butu lielas problēmas

- Malacis, ka nestiepi gumiju un visu darīji laicīgi !
Kā Tu vispār pamanīji ka Tev ir vēzis?
Sāki slikti justies? Bija atmiņas zudumi? Man vnk no galvas vēža aizgāja vecmāmiņa..beigās jau bija tā ka viņa mūs neatpazina

Man ljoti visu laiku sapeja galva pedejos meneshos un pec pedeja reisa kad atbraucu majaas sapratu ka jasaak parbaudiities, izbraukaju daudzus aarstus un pec vienas magnetiskas rezonanses ieraudziija pieres daivaa audzeejveidiigo , kurs sacis razhot baltos leikociitus. Takaa taa bija saakuma stadija tad asiniis uzraadijas ljoti maz bet bija jau paari normai , un tad jau bija skaidrs kas par lietu! To visu uzsacis galvaa tas suudins. Sakumaa bijis kaa tuuska kas sakusi veidoties par ko labaku

- Paldies dievam, ka visu tik laicīgi atklāja un neielaida dziļāk !

aha , lai gan sakumaa domaju diezgan vieglpratigi par to visu , tad galvassapes lika domas mainiit

- Nu jā, neviens jau neaizdomājas ka galvassāpes var būt kkas nopietnāks

nu tur jau ir ta lieta bet nu beigaas palika par traku tapeec saku saprast ka kautkas nav normaali

- Nekad jau neienāk prātā ka tik jaunam varētu būt audzējs

nu tur jau ir ta lieta, bet nu aarsts saka ka musdienaas arvien jaunaakiem jau shaadas kaites

- Mjaa..viss mūsdienu stresainais dzīves veids, modificētā pārtika atstāj sekas

aha tur jau ta lieta , visur visaadi starojumi utt, aarsts teica ka ar katru gadu arvien jaunaakiem viskas paradaas, un biezhi jau parbaudiities neiet

- Mhh..ok, man laiks taisīties uz vaču..CV ir tapšanas procesā

Labi labi ,sagatavo visu un suuti shurp kad vari!
Man ar veel daudzkas shovakar japaspej , atta

- Čau - līdz vēlākam

Atta

2016.06.17 00:53
Te atrada kliniku arii vaacijaa liekas ka tas bus pat labaks variants , jo nu krievijaa pasham nebutu kautka laikam patikami! Minhene liekas tada daudz normalaka vieta!
riitagri no riita jazvana un jaarunaa tur viss Vieni vieniigi krenkji Bet nu saka ja es aizbraucu tur tad vajaddzes tikai 4dienas tur , uztaisiis kautkadas specialas proceduras un viss, un galvai ar laazeru speciaalu veiks kautkada veida staroshanu lai izvairiitos no iespejas ka kautkadi mikrobi palikushi brrr

2016.06.17 02:00
- Nu ja šis ir pats labķais variants - tad jāizmanto !

2016.06.17 07:31
Mjaa nu esmu apjucis , saka ka vajag utt , nez

2016.06.17 09:20
Tatad izskatas ka Tev uz oktobri varetu but diezgan garanteta vietinja , tev tik man viss jaatsuuta un tad nodoshu talak , un man no niiderlandes tas chalis apsolija ka 100% tev darbu atradiis Jo ir mans paradnieks

2016.06.17 14:30
Ehh , ar to vaciju veljoprojam nezinu ko lai iesak , s azvaniju savu kompaniju tie itkaa atdauciigi itkaa butu gatavi ari palidzet vel bet nu tie datumi man absoluti neder

2016.06.17 19:10
- Kāpēc Tev datumi neder?
Mēs šodien iegājām ostā..atkal..nākamā osta pēc 2 dienām.., nedod laiku atpūsties..
CV var teikt man jau ir gatavs tikai vel viens raksturojums jāuzbliež ;)]

Jo man jau pec butibas atbilde par to vaciju jadod lidz 7dienai un pirmdien jabrauc butu , bet runaju ar kompaniju un naudu vinji var tikai naakosh piektdien izskaitiit , jo skaita no Niiderlandes un vienmer vinjiem shitais stulbums ir bijis vinja parskaitiijumus taisa tikai ik peec divam nedeljaam 5dienaas un ienaak pec 2-3 dienam ! Tapec te tagad domaju ka buus vien jaatsaka tai vaacijai un jaagaida kas un kaa!

Tad jau jums baigi iisies pargajieni !
okok , gaidiishu , un tos setifikatinjus ar nepiemirsti

- Nu jā, tur viss baigi ātri notiekas..nevar bišku vēlāk dot atbildi un braukt?
Kādus sertifikātus?
pāgājieni vispār nekādi..pirms tam bija diena pārgājiens
kā zombiji drīz staigāsim a es vel izmanījos uz pilsētu aizlaist

Tur jau ir taa lieta ka viss tik atri notiek , bet tas tapec ka man no shiis arsteshanas ar to botuliinu sakas alergjija , kjip tads risks pastaveja, un tagad atkal te viss mainaas utt, es vairs pats nespeju izsekot visam , un gribas visu piebremzet.
Nuubutu baigi labi ja tu varetu ieskenet visus savus setifikatus vienaa failaa, sakot ar Solas utt.
nu jaa dazreiz vajag aiziet uz pilsetu , galvu izvedināt

- A Tevi pirms tam nepārbaudīja vai nav alerģiska reakcija uz botulīnu?
Ok, paskatīšos, man šķiet, ka man jau kkur ir saskanēti visi dokumenti
ok, es uz stundiņu pagulēt un tad jau atkal uz vaču

Mani parbaudiija uz visko un ne tikai to , bet problema ir tajaa ka man kadreiz bija bronhialaa astma un tika veiktas kautkadas manipulacijas utt , un kautkada saistiiba tur esot un beigaas man sakaas kkada infekcija
Labi Madzinj , kad tev viss gatavs suuti shurp
Te viss janoskaidro un jaaizrunaa liidz galam un jaaizdomaa ko darit

bet nu labi ir tas ka man kompanija no niiderlandes par to visu naudinju pectam parskaitiis , tas man ljoti milziigs atvieglojums un tapec nav tik milziigs stress

2016.06.17 21:21
shitto vinji rir gatavi samaksaat nakoshaas nedeljas beigaas un pareejo visu menesha sākumā

2016.06.18 02:01
- Izklausās, ka Tev riktīgi labā kompānija - ka tik ļoti pretīm nākoša

2016.06.18 07:09
Ja Madzi , kaut vinjiem tas nebutu jadara

- Beidz tas ir tikai cilvēcīgi!

Ehh, man jau atkal rokas saak nolaisties
Tik daudz visa kaa
Galigi greizi viss iet
pagajushaja nakti ta seja aizpampa ka nevareju acis gandriz atvert

2016.06.18 12:36
lai gan zvaniju un ludzu lai parskaita naudinju atrak bet teica ka nekaa to nevar izdarit

2016.06.18 15:01
- Stāsti kas notiek?
alerģija?
Ja Tev tagad būtu nauda - brauktu uz Vāciju?

Man jaa alergjija, metaas vajpraats ka fui
Nu jaa brauktu, lidot nevaru runatu lai kaads ved, tur man tikai 4dienas butu japavada un buutu ideaali taa saka
Nez , jadomaa
Inefkcija ar kkada visu laiku

2016.06.18 19:15
Diezgan smagais karoch
- A kur ir problēma, lai brauktu uz Vāciju?

Nuu pirmkart naudaa, jo izskatas ka kompanija vares naudu parskaitiit tikai nakoshnedelj pashas beigas!

- Par kādām summām iet runa - mybe varu palīdzēt

Madara tu esi palidzejusi jau daudz

-Nu ko tas līdz, ja Tu tagad ielaidīsi kaut kādu infekciju.
Nosauc summu - būs man tāda, palīdzēšu..nebūs – sorry

Nu kopaa ar celju man sanak nedaudz zem 2000, tu man esi palidzejusi parak daudz ! Lai gan gribu but vesels ir savas robežas

- Pilnu summu es Tev līdz nākamajai algai nevaru - jo vnk nav tik daudz, bet daļu es varu

Nuu madzi man japadomaa, tu esi fantastisks cilveks , un gribu tev tapeec palidzet ari es nevis tikai tev prasit

- Matīss, neuztraucies..pienāks savs laiks - palīdzēsi, bet tagad par to neuztraucies..un labāk domā labas un domas un par to kā ātrāk tikt uz kājām

Saprotu, nuu labi ja esi gatava palidzet tad nevaru atteikt, parejo megjinashu sadabut atlikusho kautkur, cik tu varetu?
Bet zini ka tikai tad ja tu tiesham pati vari!

- Es domāju ka 1500 varētu

Un ludzu nejautaa mammai , jo man jau kauns ar no vinjas
:D

Madzi tu esi lieliska
It sevišķi šovakar

- Bet OK - neteikšu
Rīt pienākam pie Itālijas, ja būs zona tad mēģināšu caur telefonu uzskaitīt

2016.06.19 00:09
Chau Madzit klau butu baigi labi ja tu varetu skaitiit uz drauga kontu jo vinjam ir swedbanka!
Mārcis Krūkliņš LV52HABA0551014021498
Maksajuma merkji ludzu ieraksti : Matisam Upitim personas kods 070489-12538

2016.06.19 14:40
- OK, bet tas būs vakarā -pagaidām esam pārāk tālu no krasta - nav zona

Nu labbi madzinj, tad atraksti
Lai gan tas suudigi, bet nu ko dariis

-Mēs esam tuvāk krastam, mēģināšu no telefona
Viss būs ok

2016.06.19 20:50
Madzinj?

- Klausies, man ir kkāds limits uzlikts

Tas normali
Es zvaniju yz banku bet viņi svetdienas nesrrada

Nu nekas dalju naktii vai riit no rita

- Es 750 šodien un 750 rīt

Jo lidz 10 vins ieskaitiis manaa kontaa iemaksas automataa

- Es viņam tikko uzskaitīju 700 eiro - vairāk nevaru, man limits

Okioki madzinj

2016.06.20 01:04
Madzu, to parejo naudinju skaiti ludzu uz manu kontu un rit jau vinja ienaks ! LV27UNLA0050007069919 Matiss Upitis
Liels Tev paldies

2016.06.20 08:16

Jums tur Gadijumaa baigais karstums neplosaas?

- Čau, Labrīt Tikko pārskaitīju 700 € uz Tavu kontu. Karstums bija, kad bijām Spānijā - ap +30, tagad esam Z Itālijā un es neteiktu ka baigi karsts, vakar ap +21..mybe šodien kkas mainīsies..jau no 6 rītā saulīte Kā Tev iet ar ārstēšanos?

Aaa paldies, bet tev jau drosvien ir taa ka dienas limits ir kkads 1200eur un viena maksajuma 700 , vai kaa?
Es tik dodu apkaart pa aarstiem un shodien laikam laizhu prom !
Mums jau te ar sola un sola lielo karstumu , bet man jau veesss labak patiik , karstumaa dikti gruuti Runaa taka pensionaars

- Es nezinu cik man ir dienas limits un cik maksājuma limits..bet tagad kad Tev sūtīju - rādīja, ka viss ok, aizgājis
Jau šodien uz Vāciju?

Aaa nu ok ok , es tikai pierakstu visu sev uz lapinjas cik esi man parskaitiijusi utt
Iespejams, ja vinji pateiks ka rit varu sakt arsteties pie vinjiem tad laizhu

- Super, Tev gan ātri viss notiek, bet pareizi ir - nav ko stiept gumiju

Jaa man te riktiigie amerikanju kalninji, bet tas jau galvenaid lai viss ir aatri , tas ir pats labakais! Ka tev ar cv?:)

- CV top, centīšos šodien piebeigt
Superīgi, ka tā Vācija var tik ātri pieņemt

Ja tur aarsts zvanijaas un visu runaja !
Aa nu okok

- Tad Tev paveicies ar ārstu

Jaa visi ljoti atsauciigi patraapijusies!

- Super, būtu tik pretīgi, ja būtu riebīgs ārsts, kas ņifigā nepalīdzētu..

aha , nav jau mazums taadu , bet zini tie jaunie diezgan atsaucīgi

2016.06.20 23:03
Nu ka tad jaunkundzei iet?
Mans te visu dienu njemas , jadabuu nereaalie sledzieni un papiru kalni jasagatavo vienk vajprats

- Jaunkundzei iet perfekti, mēs vel vienu dienu stāvam uz enkura! Pēc tā kad Tev katru dienu ir bijusi pa ostai, un max pārgājiens diena..šis bija tas kas vajadzīgs! Tauta beidzot var atpūsties Šodien biju sauļoties, plus vel pirma vača uz stundiņu aizgāju paskriet - perfekti Es labprāt vel uz enkura pastāvētu Kā jaunskungam ar pašsajūtu, noskaņojumu?

2016.06.21 00:55
Izklausas lieliski Nu neko te gatavoju visu , kartoju visas lietas, biksi problematiski , jo man ik pec 4h pasham sev pa celjam bus jasprice kkadas zales vel Draugs ar kurs teica ka vares atlikuso naudinju iedot izskatas ka nevares jo avansu var shefs iedot tik nakoshnedelj , tad nu es te mekleju visur visko. Pag tu man ieskaitiiji 800eur shodien ja? Veel nemaz nav bijusi iespeja paskatiit. Riit mamma megjinas velreiz kautkadu kreditu dabut , bet nu vinjai jau ieprieks ar atteica, jo minimalaa alga. Tad nu taa man te iet

2016.06.21 03:02
- Saki cik Tev vel vajag lai viss sanāktu? Es Tev šodien uzskaitīju 700 - jo vnk dienas limits un vairāk nevaru. Es varu aizņemties no viena drauga, lai viņš uzskaita man uz konta un tad es tālāk Tev..

2016.06.21 08:14
- Nosūtu Tev savu CV un sertifikātus. Sertifikāti tur nav visi, jo pirms reisa vel sataisīju jaunus, bet iet pie kepa un atkal prasīt lai ieskenētu negribas

Nuu ieskaitot to 100 kopaa truks 800e , bet nu tad gan man viss sanaaktu. Aa nu labi labi tad pierakstiishu vinjam par tiem sertifikātiem

- Par naudām - Tev kopā pietrūkst 800eiro?

Mjaa taa ir , mammai atteica atkal , ehh
biju cerejis ka dabuus

- Ok, es pēc vača sazvanīšu paziņu, lai man uzskaita un pēc tam Tev uzskaitīšu

nu Tu esi zelts, labi sarakstamies
Tagad uz vacu?

- Es jau esmu vačā..

Kaads laicins?

- Paldies, paldies
Saulains

Latvijaa ar laikam karstums tuvojas , taa dzirdeju

-Ārā neesi bijis?

Nuu esmu bijis izgajis ja ljauj uz paris minuutiitem vakaros, jo nu man jaauzturas veesumaa ir un nedrikstu karstumaa un saulee absoluuti nee

- A kāpēc nevar saulē?

Vo iisti nezinu , laikam galvai jabuut veesumaa Vai nu vinji uztraucas ka kadu infekciju var aizraut ja man aada apdegs

- Nu Tev vasara! Kad plāno uz Vāciju?

Es ceru ka riit , ja visu shodien sagatavos , un tad jau nedeljas nogalee buushu atpakalj ja viss ritees kaa jarit. Izieshu to kursu. Es ceru ka man buus vasara kaa normalam cilvekam veel Un ka kaut reizi vareshu juuraa nopeldeeties

-Nu es arī baigi ceru, ka viss izdosies un sanāks Tev vel izbaudīt vasaru

lai gan neesmu no tiem kas miil guleet juurmalaa , bet no basiisha speleshanas uz aara laukuma gan neatteiktos

- Gan jau to visu vel uzspēsi darīt, tikai tagad jāpaciešas un cītīgi jāseko ārstu norādījumiem Ok, man darbiņi sakrājušies kas jāizdara

2016.06.21 12:15
nu ja , un peldeet var jau iet ari ziemaa

Labi Madzinj es ieshu uz sprici un tad laikam buus japagulj! Shitaas sprices riebiigas , spricee galvaa

- Ak dievs..pirmo reizi dzirdu ka galvā špricē !

oo jaa
labi Madzinj man jaaiet, kad ir kadi jaunumi padod zinju

- Sazvanīju to paziņu, viņš pats sausā un nevar palīdzēt
Es Tev uzskaitīju no sava konta 300 eiro, konts līdz nākamajai algai izslaucīts

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Ko lai saka,gan jau sitiem apnirdzeejiemDieva sods buus,cilveeks ir izmisumaa,bet nu ja .Protams es naudu nevienam taapat neaizdodu.Ja kaadam vajag,lai nem krediitu,15 minuutees dabuus.Ja gribees dziivot aiznemsies.To vins zin ka tie no vina aatri dabuus atpakal,tad nu upuris bezpaliidziiga sieviet...Madara ciinies,var ari laimeeties,katraa zinaaja cilveeks ir iesuudzeets protams vinsh ir aptraipiits vienalga lai kaa nebuutu.Katraa zinaa ari sii sarakste ir dokuments,ir paarskaitiita nauda,ar reaaliem pieraadijumiem,jo tiesa jau pasktiisies,kaapeec sieviete svesam cilveekam ne no saa ne no taa paarskata naudu,reaali kraapsana ir pieradaama,ja paareejie kursa biedri metiisies kopaa buus vieglaaks process.Lieku prieksaa mainiit likumdosanu,un izdariit taapat kaa ar alimentu kraapniekiem,ja tiesa atziist par vainiigu,paraadu samaksaa valsts,un taa jau nu aatri maak atguut naudu atpakal,tad saadu kraapnieku uzreiz pazustu,taapat ,kaa pazuda alimentu nemaksaataajiKo lai saka paldies meitenei par ceelo sirdi,un galvenais Madara nomierinies ar veesu praatu nevajag tik asi to uznemt,kas noticis noticis ,meeginaa taa mieriigi kepuroties!

M Madara Kāpostiņa 05.07.2017

Paldies, bet nu es jau uz šito visu skatos pavisam mierīgi. Jā, no sākuma bija maigi izsakoties ļoti nepatīkami uzzinot, ka dižais slimnieks vispār nav slims..bet nu labi mācība visai turpmākai dzīvei. Par Matīsa ātro kredītu vēsturi neidziļināšos, pateikšu tik daudz, ka diez vai ir kāda iestāde kas viņam vēl izsniedz ātros kredītus. Vēl reiz liels paldies labajiem vārdiem.

R Rose Kurtis Danny 13.01.2022

Pirms dažiem mēnešiem es tiešsaistē meklēju Crpto investoru, kas man palīdzētu tirgoties, un mani nosūtīja pie viena tiešsaistes brokera, un es nekad nezināju, ka riskēju ar savu naudu. Pēc konta izveidošanas man tika lūgts sākt ar sākotnējo depozītu 16 000 eiro apmērā, un pēc vairākiem zvaniem un e-pastiem mani pārliecināja veikt pārskaitījumu.
Pēc tam es veicu starptautisku pārskaitījumu uz viņu bankas kontu ASV. Man teica, ka pārskaitītā nauda ir mans kopfonds un 2 nedēļu laikā dubultosies. Pēc 3 nedēļu gaidīšanas es nevarēju izņemt savu naudu, ne arī man nebija peļņas, ko ieguldīt, tāpēc es sapratu, ka esmu apkrāpts. Tāpēc es ātri piezvanu savam advokātam, kurš man teica, ka pastāv federālie vērtspapīru likumi, kas aizsargā investorus. Ja tiešsaistes brokeris vai apmainītājs jūs ir apkrāpis un vēlaties atgūt savu naudu, sazinieties ar tiesībaizsardzības iestādēm, piemēram, lallroyal /.org, lai nekavējoties atgūtu. Lallroyal atguva manu zaudēto naudu atpakaļ manā bankas kontā.

A ANne34 07.03.2022

Ja esat ticis apkrāpts jebkurā Eiropas valsts daļā, jums ātri jāsaņem cienījama atgūšanas uzņēmuma pakalpojumi, kas palīdzēs atgūt zaudēto naudu. Ir daudz krāpnieku, kas uzdodas par atkopšanas ekspertiem, tāpēc jums jābūt uzmanīgiem. Apkopojiet pierādījumus un iesniedziet sūdzību vietnei Lallroyal .org un ļaujiet viņiem veikt savu darbu. Jums nav jāmaksā nekāds avansa maksājums, jo atgūšanas uzņēmums iekasē maksu no atgūtās summas.