www.sudzibas.lv Matīss Upītis Krāpšana, darbu neizpilde

Matīss Upītis - Krāpšana, darbu neizpilde

Pilnībā piekrītu visiem citiem ierakstiem par MATĪSS UPĪTIS. Mana pieredze ir bijusi ļoti bēdīga.
Solījumi, solījumi.. darbu neizpilde - projektēšanas darbu izpilde un saskaņošana - 5gadu garumā īpašumam @Kuldīgā - bez rezultāta, nauda maksāta, darbi nav izpildīti. Šobrīd tiek gatavoti dokumenti, lai ierosinātu krimināllietu par mantas piesavināšanos un krāpšanu. Krāpšana - iemaksa par darbu veikšanu un darbu neizpilde, kā arī naudas aizņemšanās un tās neatdošana 1,5 gadu garumā. Mantas piesavināšanās - manis samaksāto un iegādāto materiālu neatdošana/piesavināšanās - dakstiņi un logi.
Neko nebūvējiet, nekādus darbus nepasūtiet, ne projektēšanas, ne būvdarbus @Matīsam Upītim. Paliksiet bez darbu izpildes un bez naudas. Vai, arī, ka pēc Matīsa Ipīša teiktā - "kādu dienu jau es izdarīšu, kādu dienu jau atdošu naudu".. Un tas viss vēl tiek pamatots ar Kristīgām vērtībām.

K Kurzemniek 04.11.2023

Matīss prot iegūt uzticību un to izmantot. Talantīgs solītājs un savu neizdarību skaidrotājs. To dara ļoti profesionāli un pārliecinoši. Liekas, ka nav cilvēka, kura uzticību viņš nevarētu iegūt. Policijai noteikti te ir darbiņš, jo viņa (ne)darbu saraksts ir dikti garš.

L Lonee 07.02.2024

Es arī esmu saskārusies ar Matīsa Upīša negodprātīgo rīcību. Tieši tas pats .Nepilda solījumus, izdomā atrunas, stiepj gumiju un neatdod parādus. Noteikti neiesaku nevienam ar viņu sadarboties, jo būs vienozīmīgi 100% vilšanās.