Mārtiņš Alksnis - Naudas krāpšana

Krāpnieks Mārtiņš Alksnis vervē cilvēkus, iepazīstas, piedāvā ieguldīt dažādas summas ar pamatojumu uz investīcijām. It kā solot nopelnīt, taču vēlāk attaisnojas, ka bankas kartes ir bloķētas, vai pašu Alksni ir piemeklējušas kārtējās nelaimes kā iemesls, lai neatgrieztu naudu. Pret šo cilvēku tiks uzskāts tieslietu process.

Papildināts Vikvik 15.05.2019

Naudas krāpnieks

V

Falconxd 15.05.2019

Strādāt jāiet, nevis jacenšas nopelnīt, kur pagadās. Par tāda tipa krāpniekiem gadiem runā, tāpat muļķi uzķeras.

J Jānis Bojarskih 29.07.2019

Ziņas neatbilst patiesībai, Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess par : 157.pantu. Tā pirmā daļa "par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski" paredz piespiedu darbu vai naudas sodu. Minētā panta otrā daļa "par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī" nosaka īslaicīgu (uz laiku no 15 dienām līdz trim mēnešiem) brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

C Cielaviņa12341 09.08.2019

Noteikti vēl daudz meitenes cieš no viņa krāpniecības.

G Gatissss 19.08.2019

Diemžēl ne tikai meitenes cieš