www.sudzibas.lv Mārtiņš Alksnis Naudas izkrāpšana

Mārtiņš Alksnis - Naudas izkrāpšana

Tas pats senāk pieminētais Mārtiņš Alksnis. (!) joprojām, bez sirdsapziņas pārmetumiem, turpina savas krāpnieciskās darbības un parādus neatdod.

No godīguma ne miņas šim puisim. Padodas skaistas runas, fantazēt jaunus aizbildinājums. Neuzķerieties.

K

H helen666 17.12.2019

Es pārdzīvoju depresiju, kad vīrs atstāja mani un bērnus pie citas sievietes, mums bija skaista dzīve kopā un mierīgas mājas kopā. Pirms dažām dienām es pamanīju viņa dīvainu izturēšanos, pēkšņi pēc dažām nedēļām es uzzināju, ka mans vīrs redz kādu citu. viņš pārtrauc sarunu ar mani un sāka atgriezties mājās vēlu no darba, viņš gandrīz nerūpējas par mani un bērniem, es lūdzos viņu mainīt savu ceļu un būt labam cilvēkam, kāds viņš ir. viņš atteicās mani klausīties. Es rūgti raudāju ar salauztu sirdi, jo mana laulība izjuka. Es darīju visu iespējamo, lai labotu šo problēmu, bet visu bez rezultātiem. Es kļuvu ļoti noraizējusies un bezpalīdzīga. Es dzirdēju lieliskas ziņas par Dr.Goko darba laulības izšķiršanu, sazinājos ar viņu un visu notikušo es izskaidroju ar cerību rast risinājumu no viņa. Viņš apsolās man palīdzēt, ko viņš arī izdarīja. Viņš atrisina problēmu manā laulībā un atkal apvieno vīru pie manis. Es ar lepnumu varu teikt, ka mana laulība atkal ir atkal labāka. sazinieties ar palīdzības e-pastu: [slēpt]@gmail.com
WhatsApp un Viber šis numurs +2348056398964

M madex 28.03.2023

turpinu meklēt cietušos no Mārtiņa Alkšņa (dzimis 18. jūlijā 1997. gadā; dzīvo Ādažos, Vārpu iela 5) krāpšanām. Mārtiņš Alksnis zināms arī kā florbola spēlētājs, viņa sportista gaitas gan tiks izbeigtas šeit viņa profils no Latvijas florbola savienības https://www.floorball.lv/lv/dalibnieks/3416-martins-alksnis
sazinieties uz [slēpt]@inbox.lv