www.sudzibas.lv Mārtiņš Alksnis Naudas izkrāpšana

AtrisinātaMārtiņš Alksnis - Naudas izkrāpšana

Bildē ir viss apraksts, par to kā tas notiek. Puisim ir 21 gads. Izliekās par sporta talantu meklētāju. Un it kā papildus nodarbojas ar investīcijām ārvalstu bankās un piedāvā ari citiem piepelnīties. Investējot 40eur un noteiktu laiku, ar noteiktu % likmi sola palīdzēt nopelnīt naudu. Tikai kad paiet šis noteiktais laiks sākās atrunas par to ka ir problēmas ar naudas pārslaitīšanu. Lai gan pats visu laiku ceļo un dara citas lietas, bet atgriezt investēto naudu nav spējīgs, jo neesot nauda vai kā pēdējā atrunā teica VID esot bloķējis visus viņa kontus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gatissss 16.05.2019

Problēma tika atrisināta, pēc šīs sūdzības ielikšanas, ar mani sazinājās un viss tika atrisinātas. Pieļautie pārpratumi ir atrisināti un vairs nav nekādu pretenzīju.

G

Falconxd 14.05.2019

Kāds vēl šitādiem tic?

R RXX 14.05.2019

Un tāds ir mūsu elektorāts...

RAMONA👀 14.05.2019

Būs aitas, būs cirpēji!

V Vikvik 15.05.2019

Ojā. Tieši tas pats gadījums. Tieši šis pats cilvēks izkrāpis man naudu un atrunājas ar to pašu.

V Vika4 29.07.2019

Nekas nav atrisināts! Šis krāpnieks neatdod izkrāpto naudu un staigā apkārt uz brīvām kājām, turpinot šo visu necilvēcību!

G Gatissss 29.07.2019

Lūdzu sazinies ar mani gribu par šo parunāt :)

C Cielaviņa12341 09.08.2019

Tieši tā. - nekas nav atrisināts. Man ir saglabāti pierādijumi par visu.

V Vika4 29.07.2019

Nosūtīju Jums ziņu!

J Jānis Bojarskih 29.07.2019

Ziņas neatbilst patiesībai, Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess par : 157.pantu. Tā pirmā daļa "par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski" paredz piespiedu darbu vai naudas sodu. Minētā panta otrā daļa "par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī" nosaka īslaicīgu (uz laiku no 15 dienām līdz trim mēnešiem) brīvības atņemšanu, piespiedu darbu, vai naudas sodu.

G Gatissss 19.08.2019

Šie nu gan ir meli, jo cilvēkiem ir pierādījumi gan bankas izraksti gan sarakstes ar viņa mahinācijām :)

C Cielaviņa12341 09.08.2019

Šis cilvēk vēl aizvien no maija nav atdevis naudu, ko negodīgā ceļā ir ieguvis no manis.

V Vika4 11.08.2019

Uzrakstiet man privāti!