www.sudzibas.lv Mārtiņš Alksnis Naudas izkrāpšana

AtrisinātaMārtiņš Alksnis - Naudas izkrāpšana

Bildē ir viss apraksts, par to kā tas notiek. Puisim ir 21 gads. Izliekās par sporta talantu meklētāju. Un it kā papildus nodarbojas ar investīcijām ārvalstu bankās un piedāvā ari citiem piepelnīties. Investējot 40eur un noteiktu laiku, ar noteiktu % likmi sola palīdzēt nopelnīt naudu. Tikai kad paiet šis noteiktais laiks sākās atrunas par to ka ir problēmas ar naudas pārslaitīšanu. Lai gan pats visu laiku ceļo un dara citas lietas, bet atgriezt investēto naudu nav spējīgs, jo neesot nauda vai kā pēdējā atrunā teica VID esot bloķējis visus viņa kontus.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Gatissss 16.05.2019

Problēma tika atrisināta, pēc šīs sūdzības ielikšanas, ar mani sazinājās un viss tika atrisinātas. Pieļautie pārpratumi ir atrisināti un vairs nav nekādu pretenzīju.

Ga

Vairāk sūdzības par Mārtiņš Alksnis

Tu Turkey901 14.05.2019

40 Eiro noguldīšana/ investēšana uz lieliem procentiem 21 gadus vecam zeņķim uz godavārda?! Izglītības sistēma LV ir pagalam bēdīga!

Fa Falconxd 14.05.2019

Kāds vēl šitādiem tic?

Rx RXX 14.05.2019

Un tāds ir mūsu elektorāts...

ramona 14.05.2019

Būs aitas, būs cirpēji!

Vi Vikvik 15.05.2019

Ojā. Tieši tas pats gadījums. Tieši šis pats cilvēks izkrāpis man naudu un atrunājas ar to pašu.