www.sudzibas.lv Mārtiņš Alksnis Aicina spēlēt florbolu, ievāc naudu, turnīri nenotiek, neatgriež naudu

Mārtiņš Alksnis - Aicina spēlēt florbolu, ievāc naudu, turnīri nenotiek, neatgriež naudu

Mārtiņš Alksnis

aicina spēlēt florbolu, ievāc vairākus mēnešus iepriekš naudu par turnīru dalībām, transportu, formām utt. Vairākos simtos no 20+ spēlētājiem. Turnīrs netiek apmaksāts, rezultātā nenotiek, nauda netiek atgriezta nedēļām, mēnešiem. Aizbildinās, ka alga nav ienākusi, lai gan pie viņa jābūt tām summām. Tiek solīti datumi, bet netiek ievēroti. Uz draudiem un policiju nereaģē.

Papildināts sjegresk 19.09.2023

Mārtiņš Alksnis jau ir parādā vairāk kā 10.000EUR par nenotikušiem turnīriem, neuztaisītām formām, transporta, sprota zāļu izmaksām utt. vairāk kā 60 spēlētājiem.
Šobrīd tiks iesaistīta tiesvedība jo uz policiju nereaģē.

atjaunots links uz profilu