www.sudzibas.lv Mans drēbju skapis Sliktākā pārdevēja

Mans drēbju skapis - Sliktākā pārdevēja

Šajā veikalā sastapām meiteni (tumšiem gariem matiem) , kura noteikti varētu kandidēt uz sliktākās pārdevējas statusu. Ja tomēr izlemjat doties uz šo veikalu, noteikti pieprasiet citu pārdevēju.
Pirmo reizi nācās sakarties ar situāciju, kad pārdevēja cenšas tev pārdod nevis, to kas patīk tev, bet to, kas patīk viņai pašai - un tikai. Turklāt saņemt norādes par mūsu gaumes neatbilstību viņasprāt pastāvošajiem standartiem. Visādi centāmies pretoties viņas izvirzītajiem standartiem. Pārdevēja atļāvās komentēt mums tīkamo apģērbu, kā nenopietnu izvēli, un atteicās atnest konkrētā auduma pareizo izmēru, ar smīnu aizbildinoties, ka tāda izmēra neesot.
Blakus pie spoguļiem gozējās vīrieši ar diezgan laba paskata uzvalkiem, kamēr mums tika piedāvāti patiešām baisi varianti un komentāri, kā kam ir jābūt.
Neadekvātā pārdevēja, kā arī kopējais veikala tēls, kur kreklu iepakojumi mētājas pa zemi un tiem nākas nejauši uzkāpt, un galu galā jau arī pašu uzvalku kvalitāte liek šim veikalam turpmāk iet ar lielu līkumu.
Aizdomāties liek arī ķīmiskās tīrītavas darbinieces bažas, saņemot tīrīšanai uzvalku, kurš pirkts citur - vai šis gadījumā neesot no drēbju skapja, jo šiem uzvalkiem šķīstot ārā pogas...

A anna 28.04.2017

Aizbrauc uz tirgu un izvēlies sev aitu pēc savas gaumes
Nepaliec par kazu

K Kate Lasmane 22.02.2018

Arī esmu saskārusies ar šo pārdevēju, kad meklējām vīram kāzu uzvalku. Lai arī izskaidrojām, ka meklējam gaišu vai zilas krāsas uzvalku, pēc laika vīrs attapās uzlaikošanas kabīnē ar vairākiem melniem, rūtainiem uzvakiem. Ar šādu apkalpošanu tā arī neko nenopirkām!
Bet kopumā veikala prece un tās kvalitāte apmierina!