www.sudzibas.lv Mans drēbju skapis Krāpšana, Slikts serviss

Mans drēbju skapis - Krāpšana, Slikts serviss

Kā var iepirkties tādos veikalos? pamērīju 20 uzvalkus, pavadīju tur pus stundu, tikai dēļ tā, ka redzēju tur daudz nabagos cilvēkus, kuri tur iepirkās, un lai uzrakstīt sakarīgo atsauksmi.
1) neviens uzvalks nesēž tā, ka viņam ir jāsēž, un neviens nebija ērts. 2) bikses nekādas, vajag pilnīgi visus pāršūt. Bet pārdēvēja man mēģina iesmērēt, ka viss ir ideāli un tā viņiem ir jāsēž. 3) uz uzvalkiem rakstīts 100% vilnā! :D :D :D tas ir vāks pēdējais! ka var tā melot? neredzēju ne vienu uzvalku šajā veikaliņa kaut ar 1% vilnas. 4) Cenas. Kas tas vel par murgu - parasta cena 300 eur, patstāvīgiem klientiem 130 eur. Paprasīju, ka var kļūt, atbilde Jūs jau esat patstāvīgs, viss kārtība, noorganizēsim pa 130 eur :D :D ideāla shēma ! Es redzēju tādus uzvalkus pa 40 eur Belostokas tirgū Polijā. ;)

Pārdēvēja gandrīz līdz siekalām man mēģināja iestāstīt, ka visiem uzvalkiem 100% vilna. Tā, ka ir rakstīts uz viņiem. Uzvalki visi sēdēja ideāli un viņiem nav jābūt ērtiem. Mīļā, es nesēju uzvalkus visu savu mūžu ikdienā. Man bija un ir vesels skapis ar uzvalkiem, nedaudz es jau tajos saprotu, saprotu arī ka tu nezini, kas tas ir.
Nesaprotu no kurienes te ir pozitīvas atsauksmes? vai klienti, kuri tur iepirkās ir tik stulbi? vai tas pārdevējas māk tik skaisti iesmērēt?
p.s. kas tur domā iepirkties, vai tie, kuri jau bija iepirkušies, ja Jums nav naudas uz normālu vilnas uzvalku, tad iesaku Jums apmeklēt ZARA vai kaut MONTON veikalus, par to pašu naudu dabūsiet kaut cik normālu uzvalciņu

J

Dainis 17.01.2018

100% vilna pa 130 eur, neticu.. ķīniešu gumijas pakaļdarinājumi varbūt :D

P piparkūciņa 17.01.2018

Kā var uzrakstīt, tur bija tik daudz nabago cilvēku...ārprāc tu skatījies visiem naudas makos ka domā, ka visi ir nabagi?

J Juriskross 22.01.2018

:D nabago nebija domāts tādā nozīme, ka tu te raksti. Bet skaidrs, ka katrs runā par to, kas viņam sāp! vienkārši uzrakstīju par cilvēku nabadzību, pēc informācijas trūkuma. Ja nabaga tauta zinātu, ka tur cilvēkiem iesmērē sūdu, kuru maksā 3 kapeikas, tad varbūt par to pašu naudu iepirktos normālos veikalos. Kaut vai tajā pat Zarā utt...

B barda333 22.01.2018

Izvēle tur plaša. Bet reāli kvalitāte ne kāda. Un sēž nekādi. Par cilvēku nabadzību - tā ir kā ir... visiem LV vajag tikai un vienīgi pēc iespējas lētāk... :((((

R Rolis85 30.05.2018

Bija ļoti skeptisks skatījums uz izteikto viedokli par veikalu. Šodien pats biju un pārliecinājos. Viss labākajās tradīcijās. Pirmo žaketi mērot, odere pārplīsa uzreiz pa visu žaketes aizmuguri. Visi uzvalki lēti turku izstrādājumi - saburzīti, neizturīgi, uz auguma nestāvoši. Vienkārši briesmas, bet galvenais cilvēku daudz.
Es tiešām neesmu izvēlīgs, bet šajā veikalā vairs atgriezties netaisos. Un es nesaprotu cilvēkus, kas tur vispār kaut ko pērk. Aizbraucām uz netālu esošo Dominu un atradām ļoti pieklājīgu uzvalku, pie tam neplānoti lētāk, jo atlaides.
Facebook manuprāt nav negatīvu atsauksmju, jo tās vienkārši dzēš ārā, ko šeit izdarīt nevar.