www.sudzibas.lv Mans drēbju skapis Kvalitāte/ attieksme

Mans drēbju skapis - Kvalitāte/ attieksme

Vai esi izlēmis nopirkt Tavā dzīvē pirmo un vienīgo uzvalku?Vai Tev nav ne jausmas kā šim apģērba gabalam jāizskatās? Vai esi gatavs pirkt pirmo, ko piedāvā pārdevēja (vairāk par 2-3 nepiedāvās)? Vai Tev patīk pārmaksāt par tirgus kvalitātes apģērbu?Tad Tev ir neizsakāmi paveicies. Nāc un dod savas lielās ausis, lai var uz tām sakārt labi daudz augsta kvalitātes makaronu!

K kre4ko 23.01.2015

Veikals interesants - tiešām izvēle ir milzīga, taču, ierobežota (tikai slim fit uzvalki). Kvalitāte mani neapmierināja! Šuves nāk vaļā, mētelis, kuru nopirku pirms diviem mēnešiem jau ir bez pogām un odere sāk ārdīties. JO man personīgi patīk, ja lietas kalpo ilgi un 10x uz veikalu pakaļ nav jāskrien - tādējādi tērējot savu laiku, līdz ar to naudu tajā skaitā!
Uzvalku izvēle ir liela, bet ne praktiskā ziņā, jo nav tas ko vajag - konkrēti, ja vēlas nopirkt pirmo bāzes uzvalku - charcoal pelāks vai navy zils (bez rakstiem)- principā ir neiespējami. Uzvalki ir plāni un spīdīgi - kas meklē 100% (vai vismaz 90%) bāzes vilnas uzvalku - neatradīsiet.
Visi uzvalki ir slim fit ar plānām apkaklēm - tiem, kuri ir jaunās "modes" piekriteji nav slikti, bet tiem, kuri paliek pie vecajām pārbaudītajām vērtībām un ar augstu kvalitāti - diezgan sarižģīti atrast kaut ko.
Liels pluss, ka var atrast daudz gara auguma (pie 2m), slaidiem cilvekiem, taču ilgtermiņā neesmu apmierināts ar saviem pirkumiem. Visi tie "stilīgie" jauninājumi uzvalkos apbēdina - pie tam, ja cenšas ieskaidrot, ka tagad visur ir tādi slim fit uzvalki ar šaurajām, meitenīgajām apkaklītēm - nu nav tā - ja pat vīrieši pamazām paliek samtaini, smalciņi sievieši ar spīdīgiem auskariem, - katrs ir individuāls un ne visi iet līdzi jaunajiem "standartiem" - šāda ieskaidrojoša attieksme lika pasmaidīt. Tieši tāpat kā apgalvojums, kādi tur politiķi tur ejot iepirkties (Eināra kungs(?))

Price-performance pieņemams. Visumā labs veikals, bet ne priekš visiem!

P Patiesiibasbalssss 02.03.2018

Pēc komentāra var saprast ka
Jums ir ļoti sekla domāšana
Vīrietis ar slaidu vidukli nav “samtains”
Vienkārši piedomā par aktivitātēm
veselīgu dzīvesveidu vai kaut kā tā
Domāju ka ir sēkli uzskatīt ka tikai vīrietis ar riepu ir īstais vecis

Un arī nesaprotu kā ir domāts
Šaurās meitenīgās apkakles ?
Nav jau visu kakliem jābūt kā baobabam
Un dubultzodu arī nav iekšā jākarina

Laiki mainās un mode arī
Neuzskatu ka veikalā jāpārdod jūsu “vecās pārbaudītās lietas”
Es saprastu ja veikalu sauktu
“Uzvalku antikvariāts “
Ja piedāvājums neatbilst prasībām jāmeklē cits veikals
Katrā restorānā arī Kobes steiku dabūsi

I Ivi 29.10.2015

Šis ir pirmais veikals, kur ir uzvalki, ikdienas žaketes ar ļoti pagarinātām piedurknēm! Līdz šim nekur nevarējām atrast!

A Arvis41 11.10.2018

Runājot par dažādību augumiem, lielākā izvēle ir www.suitfactory.lv Pērnavas ielā 5.
Es beidzot atradu stilīgu uzvalku ar pietiekami garām piedurknēm.