www.sudzibas.lv Mans drēbju skapis Pārdod nederīgus perkamkopa.lv kuponus

Mans drēbju skapis - Pārdod nederīgus perkamkopa.lv kuponus

Vienmēr šis veikals ir paticis, plašs piedāvājums dažādiem izmēriem un gaumēm, taču pēdējā apmeklējuma pieredze bija pagalam nejauka. Iegādājos perkamkopa kuponu, kurā veikals piedāvā 50% atlaidi jeb kuram uzvalkam.

Aizbraucu uz veikalu, kopā ar veikala darbinieci izvēlējamies uzvalku, apspriežam cenu, stāstu, ka man ir kupons un veikala pārstāve Saka, ka no tiem kuponiem nav pilnīgi nekādas jēgas, jo atlaide ir tieši tāda pati, kādu saņem veikala klienta kartes īpašnieki. Izrādās klienta kartes dala visiem, tas neko nemaksā, arī pirms pirkuma var iedot, lai saņem atlaidi. Klienta kartes nav personalizētas, ir no kartona un vairāk atgādina vizītkarti, ko izdalīt kā reklāmu. Ja katram uzvalka pirkumam tiek iedalīta 50% atlaide, vai tad tā vispār ir atlaide? Ja no tiem kuponiem nav jēgas, kāpēc viņus pārdot?

Visnotaļ netīra taktika, kā dabūt cilvēkus iekšā pa durvīm un, vismaz pēc veikala pārstāves attieksmes, šķiet, ka veikala darbinieki paši to apzinās.

26.07.2020

E