www.sudzibas.lv Mango veikala kvalitate

Mango - veikala kvalitate

Biju Iegrizusies Mango veikalā Rīga Plaza.Smuks jauns veikals, burvīga kolekcija, patīkama apkalpošana, mājīga atmosfera.Plnīgs pretstats veikalam Mango Brīvības ielā vai tirdzniecības centrā Alfa.Brīvības ielas veikals ir ar novecojušu interjeru ar garlaicīgu kolekciju, ka arī šausmīgu apkalpošanu.Vienkarši riebjas griesties pie kādas pārdevējas, visas samākslotas un nekompetentas savā darbā.Vienkarši parastas meitenes no laukiem, kam nav nekādas sajēgas, kur viņas atrodas un ko viņas tirgo.Arī skatlogi Rīga Plaza ir gaumīgaki un kārtīgāki.Dargās sievietes iesaku Jums apmeklēt jauno veikalu Mango un Jūs būsiet pārsteigtas par apkalpošanu un kolekciju.
Ar cieņu Zanda

Z

L Lan 22.04.2009

Mne kazetsja, 4to tolko samij tupoj 4elovek na etom svete ne pojmjot, 4to eto reklama administracii novogo magazina Mango v plaze, i glupaja antireklama na Brivibas!!!

Z zane 22.04.2009

Tur nevar but savadaka kolekcija neka brivibas iela, pirms nedelas biju spanija---tur gan tada pati kolekcija ka brivibas un alfas veikalos un pardevejas visur vienadas!!!Sviests.

Z zinataja 22.04.2009

Plazas MNGO veikals nav tas pats kas uz Brivibas, kas pieder Mos tiklam, jos sis pieder Aprangai, tapec ari kolekcija var atskirties!!!

Mamma 23.04.2009

A vai tur vasaras kolekcijas iisklosenes ari ir ?

G Ginta 30.04.2009

Ka man besi, ka visi tik gudri runa, bet patiesiba neko nezin, tas nenozime, ka MNG Plaza un MNG Brivibas vai Alfa nepieder vienai kompanijai, ka atskiras kolekcijas, viena veikala ir kkas vairak, otraja kkas mazak, tas ir logiski, bet ka var atskirties kolekcija, ja abas sis firmas ir vnk nopirkusas francizeres no Spaniem???????????? Spanija tacu ir viena kolekcija.

E elīnaPudāne 11.05.2009

un kas tad ir MANGO, kaut kāds šikais veikals, modes ikona? parastas vidusmēra lupatas

K Kristīne 06.10.2009

Baigā kundze! Man gan patīk pārdevējas Brīvības ielas veikalā! Nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu. Protams, ja tu griezies pie pārdevējas kā pie kājslauķa augstprātīgā tonī vai kā citādi cenšoties izrādīt savu pārākumu (spriežot pēc uzrakstītā tiešām jūties pārāka), tad nav brīnums, ka viņas nedanco pakaļ!