www.sudzibas.lv Mango apkalposana

Mango - apkalposana

Kārtējo reaizi iegriežotis veikala Mango Brīvības ielā pārliecinājos par neprofesionālu apkalpošanu šajā veiklā.Arī manas draudzenes, kas biezi ipērkas Mango veikalā bieži ir sastapušās ar personāla nekompetenci sava jomā.
Esot komandējumā es iegriezos Mango veikalā un tur ieraudziju baltu mēteli, bet nenopirku to, jo nolēmu to iegādāties Rīgā.Atbarucot uz Rīgu nolēmu doties un Mango veikalu Brīvības ielā.Igriezototie veikalā piepesi es sajutu tadu negatīvu atmosvēru.Pārdevējas iskatījās tādas iebiedētas, nelaimīgas un saspringtas.Jautāju viņām vai viņam ir balts pavasara mētelis, bet viņas tikai pakratija galvu un atcirta, ka baltu mēteļu pagaidām nav.Nolēmu iziet cauri veikalam un apskatīt jauno kolekciju un tajā paša brīdī ieraudziju mēteli, ko meklēju.Biju diezgan sarūktināta.
Nepatīkamu sajūtu veikalā arī radija blonda sieviete, kas ar iedomīgu skatienu novērtēja katru pircēju un skaļā balsī runajā pa telefonu angļu mēlē ar briesmīgu latviešu izloksni.
Ceru, ka šī uzņēmuma vadība vienreiz pievērsīs uzmanību personalam un šaja smagaja krīzes laikā izvēlēsies labakos no labākajiem.
Paldies par sapratni

D donna 09.03.2009

gribeetos piebilst, ka paardeveeja darba nebuut nav no tiem vieglaakajiem - zheel, ka cilveeki neveelas to saprast... Nesaprotu, kaadelj Latvijaa shis amats ir tik noniecinaats un tik zemu noveerteets?

Labs paardeveejs veidojas ar laiku... tachu, ja vinjam netiek dota shaada iespeeja, vai arii tiek sagrauta pirmajos meeneshos??? tas ir konveijers - cilveeki naak un iet, un neviens vinjus pat neredz... raajamies tik uz vinjiem - kaadam tachu jaabuut arii vainiigam. :)

D dzhekinjsh 10.03.2009

Nee nu tiesham...ukji - pukji - tutji - ljutji...un shitai bija par gari nagi, shitai parak blondi mati, nu un vispar kapeec mans draugs nav Breds Pits...????

E eclipse 11.03.2009

Kāds rakstīja par uniformas nomaiņu pret veikala drēbēm.. atlaides, starp citu, pārdevējiem ir ļoti labas, līdz 25%, tikai tās algas ir tādas, ka pašu preci nevar par lāgu atļauties.
Nesaprotu tos pircējus, kuriem patīk samākslotie smaidi un "kā varu palīdzēt". riebjas tā uzbāzība! ja ko vajag, pajautāšu!

E Elina 12.03.2009

Cienijama kuce Eclipse:)gribetos pateikt vienigi to ka tu daudz ko nesaproti no pasas:))) rakstita, ka neka pati 100% esi no BIJUSAM MANGO pardavejam:))))Ja tavs naids tevi loti augstu pacel:)))
P.S.Visu tev to labako:)

E es 12.03.2009

Mēģināsim nepalikt rupjas!!!Un piekrītu eclipsei, man arī nepatīk, ka pārdevējas ik uz soļa, labdien, kā jums varu palīdzēt...Brrr

E Elīna 12.03.2009

Man patīk Mango. Braucu no Siguldas, tādēļ iegriežos Alfā. Esmu priecīga, ka meitenes zin kolekciju un es nepavadu veikalā laiku lieki, visu pienes un pastāsta. Beidziet būt drūmi, esiet pozitīvāki paši :)

A Anita 14.03.2009

Es bieži ieeju šajā veikalā, jo tas ir pa ceļam man ejot no darba. Atceros vienu gadījumu, kad bija nepieciešama palīdzība un es centos sameklēt kādu pārdevēju... vērsos pie meitenes, kura kaut ko kārtoja skatlogā, bet'šī meitene ar tādu paceltu galvu paziņoja man, ka viņa neesot pārdevēja...es pirmajā mirklī apstulbu, jo mani tik pat kā pasūtīja trīs mājas tālāk. Es nezinu kas viņa bija, varbūt vadītāja, varbūt kāda stiliste vai vēl nez kas. Bet tas kā notiek šajā veikalā pircēju sagaidīšana mani šokēja. Manuprāt, vienalga vai tu esi šī veikala apkopēja vai vadītāja, tev ir jāpalīdz klientam, kaut vai atrast pārdevēju, ja tu neesi kompetents preču sortimentā, bet ne jau atcirst tā kā ar tādu aizvainojumu, ka tu neesi pārdevēja.
Tik tiešām cik reizes ir būts šai veikalā, vienmēr esmu apkalpojusies pati. Arī tas, ka pie kabīnītēm tev izrauj no rokām preci, kaut ko uzraksta un ne paldies ne lūdzu atdod atpakaļ. Es nezinu ko pārdevējas tur atzīmē, varbūt, lai nenozog!?
Veikals man patīk, bet ar to personālu gan kaut kas jādara!

A Anita 14.03.2009

Veikals man patīk, bet ar to personālu gan kaut kas jādara!

E elina 15.03.2009

jaa ta tik ir probleema;)))))))), ej uz citu mango veikalu, atjeedzies tu dziivo latvija, te vis ir savaadaak, un attieksme ir tikai ta tad kad tu maska naudu!!!

Mamma 17.03.2009

Man patik mango, katru sezonu tur kaut ko sev noperku, bet pardevejas tiesham reizem liek sarauties no parsteiguma. Nekad nesmaida, izturas pret katru ka pret potencialo zagli. Brr.

N Nezinama 17.03.2009

Labdien visiem.Nejauši ievēroju, ka šeit ir izvērsusies diezgan liela diskusija par Mango veeikalu.Esmu šī veikala bijušā pārdevēja un nebaidos to teikt, ceru, ka mani šeit neķengās par kuci.Meitenes un zēni, nekad lūdzu neejiet un nestrādājiet šajā veikalā, lielāku murgu savā dzīvē es nebiju redzējusi ( runa iet par Mango brīvības ielā ).Šī veikala vadītāja un arī brenda vadītaja ir pilnīgi nekompententas augstprātīgas.Visi šaja veikalā tiek uskatīti par zagļiem un muļiem viņiem ir sabāstas kameras visās malās cik es zinu ir arī slēptas kameras, ja tā godīgi tas pēc manām domām tas nav legāli un nosodāmi.Brenda vadītaja un veikala vadītāja uz visiem darbiniekiem noskatās, ka uz pedējiem mēsliem un it īpaši ja tu nēģērbies pēc modes pēdējām tendencēm.Visas meitenes ir pārbiedētas, neviena neko nevar pateikt, tapēc jau tur arī nav nekāda servisa.Vienreiz atrodoties noliktavā nejauši dzirdēju, ka vadītājas apsmēja savus darbiniekus, bieži arī veikalā arī tiek apsmieti pircēji un to ārējais iskats.Nekad nestrādājiet Mango veikalā, algas zemas un pārdevējs tur ir zemāks par zemu.

Mamma 17.03.2009

Ja nav patikami to dzirdet, drosi vien gerbtuves ari kameras un kads noskatas ka es laikoju, kaut ko nogerbju, kaut ko uzgerbju.

M Madonna 17.03.2009

Labdien visiem.Es ari kadreiz stradaju veikala MANGO(Brivibas iela)paldies Dievam ka es vairs nestradaju taja cietuma, tas butu istais vards, kameras ir visur, nerunajit jau par sleptam kameram!Atteiksme pret darbiniekiem ir drausmiga, ka pret vergiem!Tu neesi nekas, katru dienu pazemojumi.Visi darbinieki tiek pazemoti, neviens neko nevar pateikt, tapec jau tur ari nav nekada servisa.Viniem ir gruti bet izveles jau nav, stradat jau vajag bet mums kaut kas jadara situacijas uzlabosanai!

Mamma 17.03.2009

Diez vai es tur vel iesu ko pielaikot, tas ir nepatikami ka tevi slepus vero kad tu pusplika esi.

S sha 18.03.2009

Astrīdiņ, blondīnīt par kādu angļu valodu tu runā, ja pati nemaz rakstīt neproti?
"Biju diezgan sarūktināta." (c)
Vai nav stulbi mūzdien būt ar pretenzijām pret visiem?

X xxxxxxxxxxxxxxx 19.03.2009

es arī tur strādāju.Šausmas.Zīmols jau ok, bet uņēmums un vadība pilnīgs karnevāls.Es tur 2 mēnešus tikai isturēju.Gribētos zināt, kas viņiem atlasa vadītājus, laikam tik pat gudri cilvēki, kā paši vadītāji ;)

Mamma 19.03.2009

Butu interesanti zinat ka atlasa darbiniekus un vaditajus.

L Loreta 19.03.2009

Da, nu!!! Kvalitāte, drēbes viduvējas... Attieksme pret pircējiem tāda, ka ienākušajam cilvēkam no sirds jābūt pateicīgam, ka ticis nenormāli elitārā dizaineru veikalā. Paldies!!!

Mamma 19.03.2009

Nesaki vis kvalitate laba un gaumigi apgerbi, kas labi saz uz auguma.

A Anita 19.03.2009

Eu nu izlasot komentārus par slepenām kamerā - esmu šokā! Ceru, ka tā ir nepatiesība, jo pretējā gadījumā šajā veikalā vairs neiegriezīšos!