Mājokļa Serviss - Slikts serviss

Gribu pasūdzēties par uzņēmumu Mājokļu Serviss Valmierā. Pasūtīju šiem lai saliek man lampas pagalmā. Atbrauca viens pusītis, vārdā jānis (uzvārdā sondars laikam) . Mazliet šķību gaitu, likās, ka šim nav pilns rublis, vai varbūt bija ar sapiem galvā . Lai vai kā, bet Janka man tās dārza lampas lika pusdienu. Marazms. Man bija jābrauc prom, bet šitādu tak nevar atsāt vienu pašu pagalmā, vēl kaut ko nozags.

Lampām nebija ne vainas, bet nu serviss nekam nederīgs.

P. S. Pievienotajā foto rēali tas čalītis, kas atbrauca tēlot lielo elektroinstalāciju meistaru.

M MartinsZ 17.04.2019

Pēc šī jau var spriest, kas ir kas.

J jenssdewalka 13.02.2020

Dīvaini ka vienā dienā... itkā 3 dažādi klienti - VIENAS stundas laikā visi 3 sadomājuši pasūdzēties par dažādām jomām..nu tā... spontāni... 3 dažādi... bet lūk vienā dienā... lūk un pat telepātiski vienā un tai pašā stundā.
Nodod vēl fakts, ka komentārā pie vienas no sūdzībām pievienots youtube links. Es protams saprotu - jums vairāk traucē tas ko daru politaktīvisma sakarā, es uz jums pat nedusmojos.
Tu draudziņ - lai vai kurš šo sarakstijis - esi tāds diletants, ka pat ieriebt nemāki. Visu to labāko
Ar cieņu Jānis Sondars
;)