Mājokļa Serviss - Krāpnieki zagļi

Biju pasūtījusi apkopējus mājai. Viss kārtībā, satīrija visu, kā bija sarunāts, bet atgriežoties mājās ar laiku sapratu, ka no guļamistabas un virtuves pazudušas vērtīgas mantas. Gāju sūdzēties uz vietas, bet ļoti nelaipni ''atšuva'', sakot, lai parādot video pierādījumus.
Ieteiktu mājās ielikt kameras pirms uzticaties šai firmai.

A Anita111 16.04.2019

[slēpt]@inbox.lv

S Sandris Liepas 16.04.2019

Nezinu, ko dara apkopēji, bet reti riebīga attieksme šim kantorim ir pret klientiem, reiz atgriezu viņiem nedegošu lampiņu virtni, ko tas sandars vai sindars bija montējis, man ķipa ko draudzenes uzdāvināja, ahūnais dizaina elements, a pasūtīja mani piecas mājas tālāk! Tas durraks ķipa blogo jūtūbē, man uzkliedza virsū, ja es būtu vecene, sāktu raudāt!

J jenssdewalka 13.02.2020

Dīvaini ka vienā dienā... itkā 3 dažādi klienti - VIENAS stundas laikā visi 3 sadomājuši pasūdzēties par dažādām jomām. Nodod vēl fakts, ka komentārā pievienots youtube links. Es protams saprotu - jums vairāk traucē tas ko daru politaktīvisma sakarā, es uz jums pat nedusmojos. Tu draudziņ - lai vai kurš šo sarakstijis - esi tāds diletants, ka pat ieriebt nemāki. Visu to labāko

A Anita111 16.04.2019