LV RU
www.sudzibas.lv Magma Briesmīga attieksme pret darbiniekiem

Magma SIA - Briesmīga attieksme pret darbiniekiem

Skatos, ka šim uzņēmumam klibo attieksme pret visu. Gribētos norādīt, ka vislielākā ņirgāšanās ir par saviem darbiniekiem. Nav brīnums, ka cilvēki mūk prom no turienes. Darba intervijās saka vienu un prakse pierāda ko citu, cilvēks atnāk strādāt un nākamā dienā jau vairs nerādās. Uzņēmums turās uz dažiem esošajiem darbiniekiem, mam arī pacietība jau karājās mata galā, cilvēki kļūst īgni, histēriski, atgādinot bērnudārzu vai lauķu saietu. Uzņēmumā pārkāpti darba likuma punkti, liek strādāt līdz melnai naktij, par virsstundām nemaksā, algas aprēķina pēc pašizdomātas formulas, darba līgumi noformēti nepareizi, jākārto mistiski psiholoģiski testi. Tie domāti skolām. Vadība nemāk sakārtot sava uzņēmuma strādātspēju, noliktavas darbinieki pataisīti par MŪSDIENU VERGIEM. Menedžeriem klientu acīs jātēlo muļķi un jātaisnojās kāpēc nav tāda vai šitāda prece. Cilvēki, šeit strādāt nevajag iet, ja vien negribat vergot un saņemt kapeikas un bonusā nepaspēt atpūsties, jo no rītiem darbā ieradīsieties jau noguruši. Ja Jums ir ģimenes, tad tās neredzēsiet. Arī brīvdienās ne, jo tad Jūs gulēsiet un mēģināsiet atgūt spēkus.

18.12.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no SIA MAGMA Pārstāvja atbilde 18.12.2018

SIA MAGMA galvenā vērtība ir cilvēks. SIA MAGMA ir prasīgs, bet taisnīgs darba devējs. Darbinieki tiek vērtēti pēc statistikām, piemēram, noliktavā, saņemot atalgojumu atbilstoši padarītajam darbam. Jo labāka statistika darbiniekam, jo augstāka darba alga un otrādi.
SIA MAGMA ir vairāki gadījumi, kad jauns darbinieks nostrādā 1 dienu, 1 nedēļu vai 1 mēnesi, bet iesniedz atlūgumu, jo saprot, ka darba algu tiešām maksā par padarīto darbu, nevis par darbā pavadīto laiku.

SIA MAGMA aicina nekavēt vienam otra laiku gadījumos, kad cilvēki sagaida, ka darba alga tiek izmaksāta par atnākšanu uz darbu, nevis par strādāšanu. Šādiem cilvēkiem lūdzam neatsaukties uz mūsu darba sludinājumiem. Galvenokārt tieši šādu darbinieku dēļ pārējiem darbiniekiem nākas ciest un zūd pacietība.
SIA MAGMA ļoti augstu vērtē tos darbiniekus, kuri nāk strādāt un atbalsta uzņēmuma mērķus, viņus atbilstoši atalgojot, jo SIA MAGMA pēc vidējā atalgojuma ir starp vadošajiem uzņēmumiem savā nozarē, ko papildina ar veselības apdrošināšanu un darbinieku pasākumiem.

SIA MAGMA arī apliecina, ka ir godprātīgs darba devējs, tāpēc darba intervijās nemaldina cilvēkus, jo SIA MAGMA mērķis ir pieņemt stabilus ilgtermiņa darbiniekus, bet ar maldināšanu to nav iespējams sasniegt. SIA MAGMA ievēro gan darba likumu, gan citus likumus, tai skaitā tos, kas attiecas uz darba aizsardzību, jo šie jautājumi uzņēmumā tiek uztverti ļoti nopietni.

Savukārt attiecībā uz menedžeriem un preci SIA MAGMA norāda, ka izpilda virs 95 % no saņemtajiem pasūtījumiem, kas ir ļoti augsts rādītājs. Līdz ar to, pretēji norādītajam, SIA MAGMA menedžeri pie klientiem iet ar augsti paceltu galvu.

P

Komentāri (4)

A Anton Klockin 18.12.2018

Izlasot sūdzību šķiet bērnudārza līmenī ir pats rakstītājs. Ar cieņu, Antons

P Plastika 18.12.2018

Cienītais Anton, Jūs vai nu esat Magma SIA tuvu stāvoša persona/radinieks vai pilnīgs nezinātājs, kas notiek pašā uzņēmumā. Lai Jums jauka diena!

P Plastika 19.12.2018

Paldies, Magma SIA, par atrakstīšanos :D Citu neko jau negaidīju. Tass tomēr neatspēko realitāti, bet tas tad, lai paliek uz uzņēmuma sirdsapziņas. Par godprātību varētu šis uzņēmums vispār nerunāt. Aicina darbā cilvēkus uz vienu amatu, liek strādāt un atstāj citā, pievilina ar viltu, jo paši neviens nepiesakās. Ceru, ka tie cilvēki šo iestādi ir atstājuši. Te varētu gari un plaši par daudz ko vēl ņemties.
Te būtu labs sižets BezTabu :))))))

~ ~Lelde~ 24.02.2019

Lielajam vairumam cilvēku jau sen ir skaidrs, ka strādājot 9-18 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā bomžu piesmirdinātā tramvajā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un ar Jaunā gada atnākšanu sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā PowerBall izlozē Džekpots sasniedzis 322 miljonu dolāru? Es tagad aizpildīju pārdesmit viņu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit biļešu no citām izlozēm, kur Džekpots arī ir visai iespaidīgs, tajā skaitā MegaMillions ar 245 dolāru Džekpotu. Pamēģini satikt savu veiksmi arī Tu un nosvini sākumu Jaunai dzīvei! https://goo.gl/X17csF Iesaku pievērst uzmanību arī loti brokera Īpašajam Piedāvājumam un Sindikātu taktikai.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes