www.sudzibas.lv Magma Slikta darba kvalitāte

AtrisinātaMagma SIA - Slikta darba kvalitāte

Iepriekš apmaksātas preces piegādes termiņš tika pagarināts 3 reizes (kopsummā līdz pusgadam) . Pēc pusgada darbinieki informē, ka prece tomēr ir atnākusi uz noliktavu un piedāvā to saņemt, atbraucot uz veikalu (svētki bļin) . Priecīgi atbraucot uz veiklu, pārdevējs pirms preces izsniegšanas prasa parakstīt preču pavadzīmes. Stingri iesaku pārbaudīt preci pirms preču pavadzīmes parakstīšanas. Pārbaudot preci noskaidrojas, ka tik ilgi gaidītā prece neatbilst pasūtījumam (urā!) . Pēc preces pārbaudes un neatbilstības noteikšanas, pārdevējs nesniedz pircējam (man) nekādu dokumentu par preces neatbilstību pasūtījumam. Piedāvā pārsvītrot parakstītos dokumentus bez jebkāda paraksta un atšifrējuma.
Rezultātā:
• tualetes poda pirkšanai es kā pircējs esmu iztērējis vairāk kā 8,5 stundas (kopumā ar braukšanas laiku) .
• atsevišķi tika paveikti specifiski remonta darbi sanitārajā mezglā tieši šai precei (bišķiņ dārgāki nekā pats pods) .
• ir pagājis vairāk kā pusgads, bet tualetes poda kā nebija, tā nav.
Gribu izteikt "pateicību" sia magma darbiniekam par neaizmirstamo piedzīvojumu - poda pirkšanu! Cienījamie pircēji, ja jums šajos ne pašos parastākajos laikos ir skumīgi vai ir depresijas pazīmes, iesāciet kaut ko darīt kopā ar sia magma. Emociju un piedzīvojumu jums pietiks uz ilgu laiku!

Atbilde no SIA MAGMA Pārstāvja atbilde 18.02.2022

SIA MAGMA saprot šīs situācijas nepatīkamo procesu un izsaka lielu līdzjūtību Jums, tomēr vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka termiņi tika pagarināti no ražotāja puses. Ražotājs vairākas reizes neizpildīja solītos ražošanas un piegādes termiņus. Tomēr tā kā SIA MAGMA nav šis ražotājs, tad diemžēl nevar to ietekmēt. Šī iemesla dēļ, kad termiņi tika pagarināti, tad katru reizi piedāvājām Jums atmaksāt avansu, tomēr no tā atteicāties, katru reizi piekrītot gaidīt.

Kad beidzot saņēmām preci no ražotāja, tad Aivars Gilucis tika informēts, ka to var saņemt. Pirms Jūsu ierašanās tika sagatavoti dokumenti, lai noformētu darījumu. Pēc ierašanās Jums tie tika iedoti, lai kā minimums būtu dokuments, kur redzētu, kam ir jābūt piegādātam. Jūs tos uzreiz parakstījāt, bet pēc tam pārbaudījāt preci. Citi klienti parasti vispirms pārbauda preci un tikai tad paraksta dokumentus, tomēr Jūs izvēlējāties to darīt otrādi. Tomēr tā nav problēma, jo mēs ļaujam pārbaudīt preci arī pēc tam, nevis uzskatām, ka ar parakstu prece ir pieņemta bez iebildumiem.

Atverot preci, konstatējām, ka saturs neatbilst iepakojumam un attiecīgi arī pasūtījumam. Pēc tam no ražotāja noskaidrojām, ka visa produktu līnija tika nepareizi iepakota, tāpēc ražotājs atsauca šo produktu no visas pasaules. Ņemot vērā neatbilstību, anulējām izrakstīto pārdošanas dokumentu, pārsvītrojot to un atbildīgajam darbiniekam parakstoties, ka tā ir anulēta. Parakstu iespējams, ka nepamanījāt, jo dokumentus ļoti ātri saburzījāt un nometāt.

Jūsu pārmetumi par dokumentu noformēšanu nav saprotami, jo šis process atbilst grāmatvedību regulējošajiem normatīvajiem aktiem. Un tā kā nav dokumenta, kas apliecinātu piegādi, tad mūsu ieskatā arī nav nepieciešamība izsniegt pretēju dokumentu.

Attiecībā par Jūsu iztērētajām 8,5 stundām varam ieteikt nākamreiz pasūtīt preci mūsu interneta veikalā ar piegādi. Cik zināms, tad šoreiz arī noskatījāt preci mūsu interneta veikalā, tomēr izvēlējāties to iegādāties uz vietas mūsu salonā.

Lai pēc iespējas ātrāk atrisinātu situāciju, SIA MAGMA sanāca pierunāt ražotāju kā atvainošanos par sagādātajām neērtībām piegādāt ievērojami vērtīgāku produktu (trīs reizes dārgāku), kurš atbilst tām pašām specifikācijām, saglabājot iepriekšējā poda cenu.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Aivars Gilucis 01.03.2022

Šī problēma tika atrisināta. Paldies! SIA ,,Magma,, izpildīja savas saistības un nodrošināja ari sagādāto neērtību kompensāciju. Pretenziju nav.

A Aivars Gilucis 09.02.2022

Как в старом анекдоте: И туалетную бумагу приносил. И п-пу показывал. А унитаза все нет и нет.